Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Off Festival 2015

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #jad? na ...#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Nie Sie 02, 2015 22:24    Temat postu: Off Festival 2015 Odpowiedz z cytatem

Jad? w tym roku! Na drugi dzie? jedynie, ale jad?.

Co? polecacie?

Ze swojej strony Ola Walickiego, Kinsky, The Dillinger Escape Plan, Huun Huur Tu.
_________________
dissing SW, simply
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Pon Sie 03, 2015 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrz? na program i nie znam 90% wykonawców, ale na The REsidents ch?tnie bym si? wybra? (Patti Smith pewnie te? bym nie odpusci? gdybym ju? tam by?). Ale si? nie wybieram Smile

Przy czym atmosfera tam jest dosy? mi?a. Na pewno jest to jaka? odmiana dla festiwali z muzyk? prog gdzie siedzi si? w towarzystwie starych nad?tych buców.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
let_there_be_rock
ma gadane


Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 581
Skąd: Z Zadupia

PostWysłany: Pon Sie 03, 2015 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cala przyjemnosc tego festiwalu, ze sie idzie na koncerty malo kogo w ogóle znajac. Krótka rozpiska artystów i ich opis wystarczy. Po co komu wiecej. Ten kto byl na offie, na calym festiwalu, wie o co biega.

Ale wiem, pewnie znajda sie ludzie, którzy powiedza ''nie mam zmaiaru wydawac dwóch czy trzech stów na karnet prawie nikogo nie znajac''.
_________________
"There is only one movement and that is perpetual motion" Francis Picabia 1912
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Pon Sie 03, 2015 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ujm? to raczej w ten sposób - "''nie sta? mnie na karnet/podró?/nocleg prawie nikogo nie znajac''.
By?em na Offie raz, dwa lata temu, ?eby zobaczy? Johna Granta. Podoba?a mi si? atmosfera i ch?tnie bym si? przejecha? na ca?y festiwal, ale musia?bym mie? wolne w pracy, kas? na dwie osoby i wyj?tkowo wygodn? sytuacj? ?eby mnie to nie zabola?o w nast?pnym miesi?cu.
Jestem gotowy na takie wydatki kiedy znam i lubi? zespó?/zespo?y (Dave Matthews w pa?dzierniku troch? b?dzie kosztowa?), ale w innym wypadku ju? mniej. Zw?aszcza, ?e pojad? na takiego Offa i ju? na np. Ino-Rock kasy w sierpniu mie? nie b?d?, a jednak Tim to Tim Wink
Ale oczywi?cie nie pot?piam takiego "przygodowego" podej?cia, sam ch?tnie bym pojecha? na nies?yszane, mo?e kiedy?.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #jad? na ...# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group