Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree

co nowego na stronie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #regulamin forum CfO i nowości#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*marmo
ma gadane

PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CfO Exlusive:

CfOWywiad ze Stefanem by Guziec:
http://www.porcupinetree.pl/zespol.php?pg=wywiady&wyw=22

Gratulacje!
*marmo
ma gadane

PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wywiad z Ryskiem Barbierim:

http://www.porcupinetree.pl/zespol.php?pg=wywiady&wyw=23
*marmo
ma gadane

PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co nowego???

Po ponad 3 latach prowadzenie CfO, ku chwale Stevena Wilsona i spółki, podjąłem ostateczną decyzję co do zawieszenia działalności w temacie tej strony.
Włożyłem w tę strone dużo pracy i serca, chociaż ostatni rok to już była tylko wegetacja i respiracja głównie dzięki Guźcowi, która dzielnie wspierała mnie w newsach i w ogóle. Chociaż można by to tak ciągnąć, uznałem że nie tędy droga - każda strona www musi żyć i rozwijać się - CfO przydało by się porządne odświeżenie i przebudowa a ja zwyczajnie nie mam juz na to czasu... ani ochoty...

Długo miałem dylemat CfO z tym zrobić: zamknąć? zawiesić? sprzedać na allegro?
Ostatecznie strona PT, BF, serwer oraz domena w najbliższym czasie zmieni właściciela i mam nadzieję będziecie mogli dalej klepać posty, a może doczekac się lepszego CfO.
Nowym włascicielem i adminem CfO będzie Guziec i spólka (szczególy zapewne dowiecie się wkrótce od niej).
Mam nadzieję, że uznacie że to najlepsze co mogłem zrobić i zrozumiecie moją decyzję.

Zmiany nastąpią w najbliższym czasie - no i cóż - dzięki za wszystko i see you na koncertach (mam nadzieję, że jeszcze będę się pojawiał Smile

ku chwale ojczyzny!
marmo
*marmo
ma gadane

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2008 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj zakończyliśmy proces przejęcia strony PT i BF, forum i wogóle całego tego bajzlu na Guźca.

Tym samym żegnam sie z Wami.. we wszystkimi miłymi chwilami... ze spełnionymi i nie spełnionymi PT marzeniami... i z nadzieją że strona przez te 3 lata wniosła coś do życia fanów PT (starych i nowych)....

Największy sukces: to że udało się stworzyć coś w miarę aktualnego i kompleksowego...
Największa porażka... IMO (niestety) podejście zespołu do takich inicjatyw.

Liczę na to, że oddaję CfO w dobre, sprawdzone ręce, które z pasją będą to dalej ciągnąć.

Dziękuje Wam za wsparcie: guziec, mikael, indigo, splot, malkav, arczi, wososh, stalker....i wszystkich ktorych pominąłem.

I do zobaczenia na koncertach, forum itd...

marmo
@guziec
Site Admin

PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie Blackfield pojawiły się już zdjęcia z krakowskiego koncertu Aviva Geffena.

Autor: Bartek Gajda

Serdeczne dzięki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@guziec
Site Admin

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdjęcia z wrocławskiego koncertu już na stronie

Autor: Anna Zakrzewska aka mi

Dziękujemy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@guziec
Site Admin

PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drodzy kochani moi mili Smile

Ogłaszamy ogólnonarodową zbiórkę pamiątek z koncertów PT. Jeśli dysponujecie biletami z autografami, oryginalnymi wydrukami setlist, pamiątkowymi zdjęciami z zespołem itp, itd, (ogólnie rzeczami takimi, jak zaprezentowane tutaj: http://www.porcupinetree.pl/koncerty.php?pg=fotorelacje w dziale "koncert stuff" na samym dole strony) i jeśli zeskanowanie bądź sfotografowanie tej pamiątki nie sprawi Wam problemu będziemy bardzo wdzięczni, najciekawsze bowiem chcielibyśmy zamieścić na stronie.

Jeśli ktoś chciałby się pochwalić, bardzo prosimy o przesłanie zdjęć na adres porcupinetree.pl@gmail.com

Z góry i z dołu dziękujemy wszystkim Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@guziec
Site Admin

PostWysłany: Sob Sie 08, 2015 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani, dzisiaj zakończyliśmy proces przekazywania strony nowym władzom. Nowymi właścicielami są Hien, likipiki, redbox i Pieniek. Szczerze się muszę przyznać, że kiedy kilka lat temu przejmowaliśmy z Mikaelem tą stronę, robiliśmy to trochę w panice, bo marmo chciał ją zamknąć. W związku z tym nie mieliśmy żadnego konkretnego pomysłu na jej rozwój, a potem okazało się, że z czasem też może być krucho. Miejmy nadzieję, że nowe władze poprowadzą ją w dobrym kierunku po to, byśmy mogli się nią jeszcze długo cieszyć. Wszystkiego dobrego i powodzenia! Smile
@Pieniek
Site Admin

PostWysłany: Nie Sie 23, 2015 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pousuwałem praktycznie wszystkie posty botów, które jeszcze się uchowały. Zostawiłem tylko takie, które się przerodziły w fajniejszą dysputę.
Przy okazji zauważyłem, że boty pojawiły się na CfO w 2012 r. Wcześniej niż Mrs.Wilson czy Transmission 6.1.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #regulamin forum CfO i nowości# Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach