Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Prze?yjmy to jeszcze raz :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> # o wszystkim i o niczym#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kashmir23
CfO Beton


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 1978

PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 2:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stalker and parsival napisał:
Naj?atwiej komu? wypomina? pogl?dy sprzed paru lat. Oczywi?cie, wstyd mi za to, co wówczas pisa?em, par? razy na forum przyzna?em si? do b??dów. Ale ty oczywi?cie czerpiesz jak?? zajebist? rado?? z je?d?enia po mnie. A potem mówisz, ?e chcesz ze mn? pi?...

Ciekawe, ?e wywali?e? na wierzch tylko moje posty.

Trudno, przykro mi.

XDD
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 3:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A potem mówisz, ?e chcesz ze mn? pi?...


jak ?y??
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2015 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przejrza?em w?tek o Anathemie.


lin napisał:
wilson to rozpieszczony bachor graj?cy dla samego siebie a Vincent przynajmniej ma JAKIKOLWIEK [ czytaj. bardzo dobry ] kontakt z publiczno?ci?

wilson do wora Twisted Evil


Peda? napisał:
Anathema jest pi?????kna, Eternity to boski album, w sam raz na spotkania z ch?opakiem, jakie ja mam szcz??cie, ?e mój ch?opak jest podobny do Vincenta.

Anathema to najbardziej wzruszaj?ca kapela wszechczasów, pi?kna i dla wra?liwych ludzi a nie dla troglodydów nietolerancyjnych.


stalker and parsival napisał:
A ja wol? moj? kobiet?. Ma ze mn? wspania?y kontakt, pijemy razem piwo i ?piewamy piosenki Blur. Jest fajniejsza od Wilsona i Cavanagha.


stalker and parsival napisał:
Stefan Wilkinson, ten ma?y okultystyczny okularnik?


Malkavian napisał:
lin napisał:
n?dzne porki i n?dzny wilson.


ziomu? spójrz prawdzie w oczy, pt to muzyczna mielizna z rozpieszczonym kretem na wokalu. zgadzam si? z lin w tym wypadku.


Malkavian napisał:
ta mina przypomina mi spodki ?renic ukrainek do których zarywali?my, gdy pad?o has?o ?e mamy "hot water in da house". pierwszy raz uda?o si? zarwa? na bierz?c? ciep?? wod? Twisted Evil


Splot napisał:
Anathema? <d> Widzia?em i s?ysza?em ich tylko raz tego roku w Bydgoszczy. Dosta?em od nich browar Laughing . Muzyka... dociera? do mnie tylko jaki? ?omot ze sceny. Aha... no i jakie? tam ?piewanie s?ysza?em i tyle. Czas wyst?pu Anathemy musia?em przeznaczy? na przepchanie si? mi?dzy cz?onkami 'Mrocznego Bractwa' w kierunku pierwszego rz?du. W ko?cu od czego jest support Wink .


Jakie pi?kne lizanie si? po jajach:
MALKAV napisał:
Niniejsza wypowiedz dedykowana jest tym, ktorzy s? ?wi?cie przekonani, i? rozmowy w Polsce:
a) s? przesiakniete wulgaryzmami;
b) maj? na celu poni?enie swego rozmówcy, b?d? zaprowadzenie go do ?ó?ka;
c) nigdy ale to przenigdy nie prowadz? do czego? konstruktywnego (no mo?e poza: chod?my na jednego.
Oto przyk?ad:
efektem rozmowy mojej z Trainmanem (na temat Anathemy), w której notabene nikt nikogo nie ponizy? (ani nie zaprowadzil do lozka) by?o zakupienie przeze mnie rekomendowanej przez trainmana p?yty A NATURAL DISASTER. Bo tej oto rozmowie wzialem sie na serio za ta plyte dostrzeg?em, jej kolejne plusy i zakupi?em. Dzi?, jako symbol porozumienia i pokazania wartosci rozmowy, na pólce lezy sobie ten natural disaster obok mojego ukochanego ALTERNATIVE 4
Przepraszam za PATOS Very Happy Trainmanie
Twoje ZDrowie !


Mikael napisał:
27 Zasad bycia fanem Anathemy

Inwokacja:
Anathemo, muzo moja, Ty jeste? jak zdrowie
Ile ci? trzeba ceni?, ten tylko si? dowie, kto Ci? nie straci?.
Dzi? pi?kno Twe w ca?ej ozdobie, widze i opisuj?
Bo t?skni? po Tobie !

1. Je?li ju? nauczysz si? tej?ej inwokacji, recytuj j? ka?dej nocy, najlepiej w??cz do tajemnicy ró?a?cowej. I pami?taj - to nie jest plagiat z Mickiewicza. Tak twierdz? tylko ludzie zawistni.
2. Wybuduj o?tarzyk Anathemie. O?tarzyk to nieod??czna cz??c misterium. A misterium to uczucia.
3. Nigdy, przenigdy nie daj sobie wmówi?, ?e si? nie znasz na muzyce! To Ty masz wra?liw? dusz?.
4. Nigdy przenigdy nie daj sobie wmówi?, ?e Anathema zrzyna z Pink Floyd. Pink Floyd to sztuczny wymys? szo?biznesu, Anathema natomiast ma poparcie w najbardziej cenionych mediach.
5. Anathema to sztuka, a sztuka to uczucia.
6. Nigdy nie wierz tym, którzy mówi?, ?e Anathema jest nudna. To ?li ludzie, zazwyczaj thrashowcy, obdarci z wra?liwo?ci. Wra?liwo?? do podstawa.
7. Pink Floyd nigdy nie istnia?.
8. Nie jeste? nerwowy, to nieprawda, ?e nie masz dystansu do siebie, Ty po prostu kochasz Anathem?
9. Paradise Lost to wiejskie disko, Tiamat nagrywa przeboje do radia Zet, My Dying Bride to brudni metali?ci. Tylko Anathema przesz?a s?uszn? metamorfoz? i trafia do nieprzeci?tnie wra?liwych, jak Ty.
10. Vinnie Cavanagh nie fa?szowa? na "Eternity". "Eternity" oznacza wieczno??, a jak kto? ma obiecan? wiekuisto??, to jest anio?em.
11. Vinnie Cavanagh zawsze by? lepszy od Rogera Watersa. Inaczej twierdz? tylko ci, którzy zamiast serca maj? kamie?.
12. A skoro ju? jeste?my przy tym - Roger Waters to wymys? zawistnych ludzi, którzy nie s? w stanie ogarn?? sercem twórczo?ci Anathemy.
13. Powtarzam raz jeszcze - Ty naprawd? masz do siebie wielki dystans, po prostu uwa?asz, ?e mi?o?? nie idzie na ?adne kompromisy.
14. Jeste? niepoprawnym romantykiem o wra?liwej duszy, patrzysz na ?wiat przez pryzmat emocji, doznajesz mistycznych objawie?. I dlatego na kilometr wyczuwasz przekr?t i wiesz kiedy kto? chce skrzywdzi? Anathem?.
15. Tylko Ty jestes obiektywyny. I poza Tob? Rock Hard i Art. pl. Reszta to ?li ludzie. Szczególnie thrashowcy.
16. Wyrzu? wszytskie metalowe p?yty. Bracia Cavanagh od pocz?tku byli na si?? zwi?zani wi?zami niewoli. Oni mieli wra?liwe dusze i brzydzili si? ?omotu.
17. Za ca?e z?o w zespole odpowiada Darren J. White. To przez niego Anatehma musia?a kiedy? gra? metal.
18. I pami?taj, Pink Floyd wymy?lili ludzie zawistni, po to, by rani? Tw? dusz?.
19. Nawet pod gro?b? ?mierci mów, ?e Anathema jest zbyt trudna do zrozumienia dla zwyk?ego ?miertelnika. Nie ufaj tym, którzy mówi?, ?e to nuda. Oni nie rozumiej? sztuki.
20. Jeste? zbyt wra?liwy, by ?li ludzie mogli Ci? zrozumie?. Twoim zadaniem jest walka z przekr?tami. Oraz z fanami Coronera.
21. Nawet je?li masz 18 lat, ufaj swemu sercu. Ci, którzy bywali na koncertach w 1995 roku i ?ledzili twórczo?c Anatehmy od pocz?tku dzi? cierpi? na amnezj?.
22. Je?li napadn? Ci? ?li ludzie, zawsze powo?uj si? na swoich znajomych, którzy podobnie jak Ty maj? wra?liwe dusze i kochaj? Anathem?. Nawet je?li oni nie istniej?
23. Anathema od "Eternity" ci?gle odkrywa nowe zak?tki sztuki. Nie daj sobei wmówi?, ?e to tylko ?agodzenie brzmienia. Ty wiesz lepiej ni? muzykolodzy. Bo to Ty jeste? wra?liwy.
24. Oczywi?cie, ?e si? szybko nie denerwujesz i umiesz rardzi? sobie ze stresem.
25. To nieprawda, ?e Anathema dzi? sprzedaje mniej p?yty ni? w latach 90-ych. To ?li ludzie fa?szuj? wyniki sprzeda?y.
26. Nie musisz rozumie?, wystarczy, ?e czujesz. Agrumenty to prze?ytek.
27. I pami?taj - nie g?osuj na Lecha Kaczy?skiego w nadchodz?cych wyborach prezydenckich!

_________________
dissing SW, simply
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Veantur
bywalec


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 239
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Kwi 12, 2015 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem sk?d si? wzi??y porównania Any do Floydów kombinuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry, Red, ale Twoja cierpliwo?? i nadzieja na now? p?yt? Toola s? ujmuj?ce:

redbox z 09.04.2011 napisał:
Troch? konkretów dotycz?cych nowej p?yty

(...)

Mam nadziej?, ?e jakim? cudem wyrobi? si? do 2011. No i du?o lepiej by by?o, ?eby producentem p?yty by? Bottrill.


redbox z 01.02.2014 napisał:
Jest szansa, ?e dzi? dowiemy si? czego? wi?cej o post?pie prac nad now? p?yt?.

Poni?ej, najnowsze zdj?cie ze studia

http://scmapp.nus.edu.sg/recstudio/recstudio.jpg

_________________
dissing SW, simply
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Nedved
ma gadane


Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 863
Skąd: Cz?stochowa/Kraków

PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdj?cie pustego studia Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Tlen
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

?miejcie si?, ale Red si? chyba w ko?cu doczeka te tej p?yty (jako? w przysz?ym roku). Ciekawe co ja poczn? z moj? wiar? w nowego no-mana?
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Nedved
ma gadane


Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 863
Skąd: Cz?stochowa/Kraków

PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mo?e nowa p?yta Tima zaspokoi Twoje no-manowe potrzeby.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Tlen
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no-man'owe raczej nie, Timowe tak.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Nie Sie 23, 2015 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W?tek "Powszechnie lubiane zespo?y, dla was nie do polubienia."

likipiki napisał:
A z moich typów:

(...)

- Death i Bathory - podobno najwa?niejsze zespo?y mocniejszego metalu, podobno kult, podobno rze?. Nie, ja dzi?kuj?, nie trawi?.


marcolphus napisał:
aha, zapomnia?em o jednym:

The Beatles - prostackie piosenki, kiepskie wykonanie, nudne na kilometr


marcolphus napisał:
Radiohead - absolutnie fatalna. Koszmarny wokal, wszystko takie jakie? wysilone, niemrawe...


ninu? napisał:
Slayer jest zespo?em którego geniuszu poj?c nie moge kombinuje


MALKAV napisał:
... a co do Radiohead, to wypada?o by usun?? te wszystkie negatywne posty na jego temat, wolno?? s?owa, wolno?ci? s?owa... ale nie mo?na pisa? pewnych rzeczy po prostu nie wypada


To by?y problemy:
shesmovedon napisał:
Dziwne, ?e nikt jeszcze nie wspomnia? o Porcupine Tree: ka?da p?yta inna, tu psychodelia, tam ci??kie, w dodatku nieudane riffy, Gavin H., porywanie si? na ró?niaste gatunki muzyczne, niespójno?? i bezp?ciowo?? niektórych p?yt, kierunek, w którym pod??a ostatnio zespó?, tkliwe balladki obok pseudo-rapowania, itp itd... no i nie zapominajmy o gwiazdorskim zachowaniu lidera (sceniczne gesty i uciekanie do taksówek) Cool

_________________
dissing SW, simply
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Nie Sie 23, 2015 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usuwam posty botów. Niektóre pere?ki jednak s? warte zachowania:
http://porcupinetree.pl/forum/viewtopic.php?p=92206#92206

PS

Niejako w korespondencji z powy?szym wpisem Likiego. To z 2013:
likipiki napisał:
Przeskanowa?e na szybko ten temat. I musz? przyzna?, ?e 8 lat temu o metalu nie wiedzia?em kompletnie nic. Nie, ?ebym teraz mia? o nim jakie? wyj?tkowo du?e poj?cie. Ale to co tu wypisa?em - Mein Gott, das ist unmoglich!!!

_________________
dissing SW, simply
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
@likipiki
Site Admin


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 7693
Skąd: Racibórz / Kraków

PostWysłany: Nie Sie 23, 2015 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dok?adnie tak by?o.
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Nazgul
CfO Beton


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 2773

PostWysłany: Nie Mar 05, 2017 2:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.porcupinetree.pl/forum/viewtopic.php?t=381&start=0
Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Pon Sty 06, 2020 2:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Równo 2 lata. Very Happy


Mrs.Wilson napisał:
Splot, je?li my?lisz, ?e ja zapomnia?am, to ?le my?lisz. Nie odpisujesz na moje pro?by na Facebooku, to musz? nawet tutaj pisa?. ODDAWAJ MOJE RECORDINGS I SINGLA SHESMOVEDON. Dwa lata ju? czekam, odsetki rosn?.

_________________
dissing SW, simply
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Sro Sty 08, 2020 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ju? 4 lata odsetki rosn?.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> # o wszystkim i o niczym# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group