Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
rozgl?dam si? za g?o?nikami

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> # o wszystkim i o niczym#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orange



Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 22:57    Temat postu: rozgl?dam si? za g?o?nikami Odpowiedz z cytatem

Hej, rozgl?dam si? za g?o?nikami w przedziale cenowym mi?dzy 600 a 700 z?, bo akurat takim bud?etem dysponuj? Wink Zainteresowa?y mnie g?o?niki Sony HT-CT80 i Samsung HW-J355, które wyszuka?am na https://www.redcoon.pl/c10040000-G%C5%82o%C5%9Bniki Czy mo?ecie mi podpowiedzie?, które b?d? lepsze? Lepiej wybra? te ta?szy czy dro?sze? Z góry dzi?ki za odp
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Sro Mar 22, 2017 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A jedne s? lepsze, a drugie s? gorsze. A gorsze s? ta?sze, a lepsze s? dro?sze.

_________________
dissing SW, simply
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Nazgul
CfO Beton


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 2773

PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 1:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieniek napisał:
Cytat:
A jedne s? lepsze, a drugie s? gorsze. A gorsze s? ta?sze, a lepsze s? dro?sze.

Ja bym kupi? ta?sze i wódkie, Na kacu wszystko brzmi bardziej selektywnie a i 10W na 1/3 mocy to a? nadto Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora
sendol



Dołączył: 05 Lip 2023
Posty: 0

PostWysłany: Sro Lip 05, 2023 2:00    Temat postu: Re: rozgl?dam si? za g?o?nikami Odpowiedz z cytatem

[quote:734a6d2513="Orange"]Hej, rozgl?dam si? za g?o?nikami w przedziale cenowym mi?dzy 600 a 700 z?, bo akurat takim bud?etem dysponuj? Wink Zainteresowa?y mnie g?o?niki Sony HT-CT80 i Samsung HW-J355, które wyszuka?am na https://www.redcoon.pl/c10040000-G%C5%82o%C5%9Bniki Czy mo?ecie mi podpowiedzie?, które b?d? lepsze? Lepiej wybra? te ta?szy czy dro?sze? Z góry dzi?ki za odp



Drogi kolego, nie zawsze mo?na znale?? dobrej jako?ci produkty.

[ Dodano: Sro Lip 05, 2023 2:00 ]
Orange napisał:
Hej, rozgl?dam si? za g?o?nikami w przedziale cenowym mi?dzy 600 a 700 z?, bo akurat takim bud?etem dysponuj? Wink Zainteresowa?y mnie g?o?niki Sony HT-CT80 i Samsung HW-J355, które wyszuka?am na https://www.redcoon.pl/c10040000-G%C5%82o%C5%9Bniki Czy mo?ecie mi podpowiedzie?, które b?d? lepsze? Lepiej wybra? te ta?szy czy dro?sze? Z góry dzi?ki za odp



Drogi kolego, nie zawsze mo?na znale?? dobrej jako?ci produkty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> # o wszystkim i o niczym# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group