Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree

Kącik kinomana - filmy i seriale
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 90, 91, 92

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> # o wszystkim i o niczym#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
^redbox
Moderatorzy

PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że trochę mnie rozczarował pierwszy odcinek, ale z każdym kolejnym było już coraz lepiej. Mam nadzieję, że ta tendencja się utrzyma do końca.

Jeśli chodzi o inne seriale, to ostatnio nadrobiłem zaległości i jestem już na bieżąco z nowym Fargo. Polecam, zapowiada się na najlepszy sezon z dotychczasowych.
marcin27

PostWysłany: Nie Sie 20, 2017 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy sezon Prison Break dał czadu. Przynajmniej jego pierwsza część, bo potem już robi się trochę mniej ciekawie/bardziej sztampowo (ale nie będę spoilerować). Ogólnie polecam, zwł. jak ktoś lubił pierwsze sezony (ja wymiękłem wcześniej w 3).
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin

PostWysłany: Nie Sie 20, 2017 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słabo jak na bota.
kashmir23
CfO Beton

PostWysłany: Nie Sie 20, 2017 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sądzę, żeby Prison Break dawał czadu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
marcin27

PostWysłany: Nie Wrz 17, 2017 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jakoś tak się składa, że nie jestem botem, chociaż może głoszę niepopularne opinie ;P.

///// UWAGA, będą spoilery /////

Moim zdaniem pierwsza część sezonu była naprawdę dobra - póki jest tajemnica (co u licha robi Scofield w więzieniu i dlaczego udaje, że on to nie on), historia z uciekaniem z więzienia, ilomaś różnymi zaplanowanymi strategiami ucieczki, jakimś przygotowanym "master planem", różnymi więźniami, którzy pomagają w ucieczce itd. Jasne, to już było w pierwszym sezonie, ogólnie powtórka z rozrywki, ale całkiem zgrabna i sensowna, i nieźle się ogląda. Koreańczyk robi skutecznie za element humorystyczny, akcji jest sporo i jakoś się to wszystko sensownie klei, bardzo fajny odcinek z ucieczką przez pustynię.

No tylko to byłoby na tyle, bo potem następuje przełamanie, i cały serial "sypie się" do tego stopnia, że na razie nie dałem rady przebrnąć przez kolejne odcinki. Może w jakiś bardzo nudny zimowy wieczór, jak nie będzie nic lepszego do oglądania ani do roboty Wink. No, chyba że się potem jeszcze to rozkręci - ale nie wyglądało to zbyt obiecująco. I kompletnie tego nie rozumiem, bo pierwsza część jest moim zdaniem NAPRAWDĘ bardziej niż przyzwoita. Za to moment kiedy odkrywają, kto jest Wielkim Zlym - ech, każdy bardziej ogarnięty widz wiedział to już od paru odcinków, a oni robią z tego niby wielką sensację.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
one_armed_scissor
ma gadane

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przytaknąć botowi, sam czekam na premierę MH.

Póki co oglądam islandzki serial kryminalny (Trapped) i sprawia mi to jakąś dziwną przyjemność. Scenariusz jest do ****, ale jeśli całość potraktować z przymrużeniem oka, to przez te 10 odcinków można przebrnąć i bawić się całkiem dobrze.

Gorzej, że poza MH i drugim sezonem Stranger Things nie widzę na Netflixie już nic ciekawego. Nowe sezony Bojack Horseman i Narcos będą najprędzej za rok, więc pewnie rozejrzę się za inną platformą.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> # o wszystkim i o niczym# Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 90, 91, 92
Strona 92 z 92

Skocz do: