Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree

Kącik kinomana - filmy i seriale
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 91, 92, 93  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> # o wszystkim i o niczym#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
^redbox
Moderatorzy

PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że trochę mnie rozczarował pierwszy odcinek, ale z każdym kolejnym było już coraz lepiej. Mam nadzieję, że ta tendencja się utrzyma do końca.

Jeśli chodzi o inne seriale, to ostatnio nadrobiłem zaległości i jestem już na bieżąco z nowym Fargo. Polecam, zapowiada się na najlepszy sezon z dotychczasowych.
marcin27

PostWysłany: Nie Sie 20, 2017 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy sezon Prison Break dał czadu. Przynajmniej jego pierwsza część, bo potem już robi się trochę mniej ciekawie/bardziej sztampowo (ale nie będę spoilerować). Ogólnie polecam, zwł. jak ktoś lubił pierwsze sezony (ja wymiękłem wcześniej w 3).
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin

PostWysłany: Nie Sie 20, 2017 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słabo jak na bota.
kashmir23
CfO Beton

PostWysłany: Nie Sie 20, 2017 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sądzę, żeby Prison Break dawał czadu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
marcin27

PostWysłany: Nie Wrz 17, 2017 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jakoś tak się składa, że nie jestem botem, chociaż może głoszę niepopularne opinie ;P.

///// UWAGA, będą spoilery /////

Moim zdaniem pierwsza część sezonu była naprawdę dobra - póki jest tajemnica (co u licha robi Scofield w więzieniu i dlaczego udaje, że on to nie on), historia z uciekaniem z więzienia, ilomaś różnymi zaplanowanymi strategiami ucieczki, jakimś przygotowanym "master planem", różnymi więźniami, którzy pomagają w ucieczce itd. Jasne, to już było w pierwszym sezonie, ogólnie powtórka z rozrywki, ale całkiem zgrabna i sensowna, i nieźle się ogląda. Koreańczyk robi skutecznie za element humorystyczny, akcji jest sporo i jakoś się to wszystko sensownie klei, bardzo fajny odcinek z ucieczką przez pustynię.

No tylko to byłoby na tyle, bo potem następuje przełamanie, i cały serial "sypie się" do tego stopnia, że na razie nie dałem rady przebrnąć przez kolejne odcinki. Może w jakiś bardzo nudny zimowy wieczór, jak nie będzie nic lepszego do oglądania ani do roboty Wink. No, chyba że się potem jeszcze to rozkręci - ale nie wyglądało to zbyt obiecująco. I kompletnie tego nie rozumiem, bo pierwsza część jest moim zdaniem NAPRAWDĘ bardziej niż przyzwoita. Za to moment kiedy odkrywają, kto jest Wielkim Zlym - ech, każdy bardziej ogarnięty widz wiedział to już od paru odcinków, a oni robią z tego niby wielką sensację.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
one_armed_scissor
ma gadane

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przytaknąć botowi, sam czekam na premierę MH.

Póki co oglądam islandzki serial kryminalny (Trapped) i sprawia mi to jakąś dziwną przyjemność. Scenariusz jest do ****, ale jeśli całość potraktować z przymrużeniem oka, to przez te 10 odcinków można przebrnąć i bawić się całkiem dobrze.

Gorzej, że poza MH i drugim sezonem Stranger Things nie widzę na Netflixie już nic ciekawego. Nowe sezony Bojack Horseman i Narcos będą najprędzej za rok, więc pewnie rozejrzę się za inną platformą.
^redbox
Moderatorzy

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem wczoraj za jednym razem całe Stranger Things 2. Nie pamiętam kiedy ostatni raz coś tak mocno mnie przykuło do TV (nowe Twin Peaks pozostawiło mimo wszystko lekki niedosyt). Drugi sezon nie jest może tak dobry jak pierwszy, ale udało się zachować klimat, a ja bawiłem się znakomicie. Mam nadzieję, że już w przyszłym roku "wrócimy" do Hawkins.
@Hien
Site Admin

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie liczyłbym na przyszły rok. Może 2019.
bornlivedie
nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Cicha noc" w kinach. Był ktoś? Warto?
kashmir23
CfO Beton

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się wybiorę dopiero.
Swoją drogą, przejrzałem parę stron wstecz i zauważyłem, że wypisywałem tutaj rozmaite herezje nt. kina europejskiego. Jak to człowiek przez 3 lata może się zmienić, hehe. Współczuję betonom ich postów z 2005 roku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bornlivedie
nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kashmir23 napisał:
Ja się wybiorę dopiero.
Swoją drogą, przejrzałem parę stron wstecz i zauważyłem, że wypisywałem tutaj rozmaite herezje nt. kina europejskiego. Jak to człowiek przez 3 lata może się zmienić, hehe. Współczuję betonom ich postów z 2005 roku.

Haha, potraktuję ten post jako radę i będę uważała co piszę!
kashmir23
CfO Beton

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i byłem na Cichej Nocy.
To jest film o tej gorszej stronie polskości, czyli smarzolska rzecz.
Było już wiele razy, i to jest chyba najpopularniejszy temat w polskim kinie ostatnich dwóch dekad, ale szczerze polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bornlivedie
nowicjusz

PostWysłany: Sob Gru 02, 2017 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio w końcu miałam czas na nadrobienie zaległości i obejrzałam "Ostatnią rodzinę"... Dawno nie byłam tak rozczarowana. Jak ktoś interesuje się rodziną Beksińskich i przeczytał parę książek, to chyba zrozumie Laughing
@Hien
Site Admin

PostWysłany: Sob Gru 02, 2017 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy, że ktoś pamiętał młodego Bekse, jak się zachowywał, jak mówił, itd. i już można wyczuć, że ta rola została położona.
bornlivedie
nowicjusz

PostWysłany: Sob Gru 02, 2017 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Jedyne, co mi się naprawdę podobało, że w czasie odgrywania sceny ostatniej audycji Tomka, podstawili jego prawdziwy głos. To było naprawdę miłe zaskoczenie. Co nie zmienia faktu, że pokazali go jakiego naprawdę wielkiego wariata, a dobrze wiemy, że pomimo wszystko było troszkę inaczej i różne czynniki na niego wpływały.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> # o wszystkim i o niczym# Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 91, 92, 93  Następny
Strona 92 z 93

Skocz do: