Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree

Piąte solo Stefana
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #pozostałe projekty#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lokator
bywalec

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie chyba najsłabszy solowy Stefan. Właściwie jedynie otwarcie oraz Permananting się bronią w tej mozaice. Jestem krytycznie nastawiony do poprzednich dwóch albumów, ale na takim HCE mieliśmy przynajmniej Rountin; Rejwen.. ja tego albumu nie lubię, ale przynajmniej był tam jakiś zamysł. Tutaj niczego nie ma, piosenki są płaski i niezapamiętywalne. Chyba, że ktoś kupuje to całe typowo wilsonowe pieprzenie o projekcie "ambitnego albumu pop", ja nie kupuję. Nowhere Now? Pariah? Słuchałem tego po kilkanaście razy i cały czas nie jestem w stanie zanucić, nie pamiętam jak leci. Dość kiepski ten "pop". W takim Song of I nie ma niby nic złego, ale jest to tak cholernie POPRAWNE i niewymagające (a z drugiej strony za mało przeboje by mogło robić za hit). Detonation to typowy Wilson z ostatnich lat. Równe dobrze mogłoby się znaleźć zamiast Ancestral czy któregoś długasa na Rejwenie. Nie łapię tego albumu, w ogóle nie trafia to do mnie. Refuge to chyba najbardziej irytujący numer Stefana, bo idealnie oddaje to całe jego pierdolenie: wszyscy gadają o biednych uchodźcach, więc co zrobię? Może napiszę o nich ważną piosenkę? Co tam, że gówno wiem. Marillion nagrał, to ja też. Stefan nie może nagrać piosenki o samotnej dziewczynie w mieście. nie, on musi napisać epicki koncept, NAPISAĆ PAMIĘTNIK, przez okrągły rok pieprzyć jakieś totalne głupoty o alienacji, w które sam chyba nie wierzy itd.
Tim Minchin kiedyś nagrał dobry numer o tego typu postawie: https://www.youtube.com/watch?v=XIVw-eB2JGk

Moje kwazi-muzyczne wymysły
Powrót do góry
Zobacz profil autora
SmartKideo
ma gadane

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pariah to mój szescioipółletni syn nuci i śpiewa Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #pozostałe projekty# Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27
Strona 27 z 27

Skocz do: