Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Pearl Jam 03.07.18 - Krakow, Arena
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #jad? na ...#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nazgul
CfO Beton


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 2773

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kashmir23 napisał:
Deep Purple, King Crimson i czterdziecha. To nawet pasuje.


Tu raczej b?d? zani?a? ?redni? wieku Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 0:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dom spokojnej staro?ci.
_________________
dissing SW, simply
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
@likipiki
Site Admin


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 7693
Skąd: Racibórz / Kraków

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wtorek <3
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
LordBart
ma gadane


Dołączył: 19 Lut 2006
Posty: 621
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i jak bylo? Widzia?em setlist? i rycze? mi si? zachcia?o... IMO najlepsza ze wszystkich koncertów PJ w Polsce.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@likipiki
Site Admin


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 7693
Skąd: Racibórz / Kraków

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ?le nag?o?niony koncert. Przynajmniej na p?ycie w momencie mocniejszego riffowania s?ycha? by?o jedynie fal? przesterowanego d?wi?ku ze skromnie przebijaj?c? si? perk?. D?wi?kowo skopany by? kompletnie pocz?tek koncertu, z czasem coraz lepiej - bisy ju? brzmia?y bardzo przyzwoicie.

Set dla fanów bardzo atrakcyjny, ale ja bym wola? bardziej the best of (nie jestem koneserem - np. w secie by?o Black, ale zamienili na Whipping i w sumie wola?bym Black; z drugiej strony "Ten" i tak by? bdb reprezentowane),

McCready w fenomenalnej formie, Eddie równie?. Z kawa?ków najlepiej - imho - wypad?y 'Once', 'Fuckin Up' N.Younga, 'Green Disease', 'Porch' czy 'Given to Fly'. Przynajmniej mi najbardziej w pami?? zapad?y.

Na pewno nigdy nie widzia?em tak intensywnej relacji pomi?dzy zespo?em i fanami. I nawet nie chodzi mi o granie na zawo?anie, zapraszanie na scen? czy cz?stowanie winem (zgodne z ustaw? o BIM?). Po prostu w wielu momentach koncertu napierdalala CA?A hala. By?em na ilu? du?ych koncertach - ?l?ski, narodowy, stadion we wroc?awiu, spodek, atlas arena, hala ludowa, tauron arena - i nigdy nie widzia?em, ?eby tylna cz??? p?yty przez wi?kszo?? koncert ?piewala, macha?a ?apami, klaska?a itd. Tak samo sektory - nie-sa-mo-wi-cie ?ywe przez ca?y koncert. Naprawd? by?o g?o?no.

Po koncercie ze Stalkerem na piwku troszk? ponarzekali?my. W zasadzie g?ównie na to, ?e bilety jednak za drogie i fatalny d?wi?k co chwil? wybija? nas jednak z rytmu (mo?e gdyby?my byli fanatykami PJ, to by nie mia?o dla nas wi?kszego znaczenia). Stalker twierdzi, ?e to przez hal?. Ja si? kompletnie nie zgadzam, Faith No More i Black Sabbath na tym obiekcie brzmia?o bardzo przyzwoicie. Sami ocenicie na APC.

Tak w ogóle im wi?cej czasu mija, tym bardziej jestem zadowolony, ?e kupi?em bilet. Fajnie mi si? ten koncert w g?owie uk?ada. Aczkolwiek na pewno nie odebra?em tego show tak entuzjastycznie, jak niektórzy wypisuj? w ró?nych miejscach w necie (na TT mign?? mi wpis jakiego? angola czy jankesa, ?e to by? niby jeden z najlepszych koncertów PJ ostatnich lat - nie wiem).


==edit==

"Garden" te? by?o super! A "Other Side" doceni?em tak naprawd? ju? dopiero po koncercie.
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #jad? na ...# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group