Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree

Pearl Jam 03.07.18 - Krakow, Arena
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #jadę na ...#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nazgul
CfO Beton

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kashmir23 napisał:
Deep Purple, King Crimson i czterdziecha. To nawet pasuje.

Tu raczej będę zaniżał średnią wieku Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dom spokojnej starości.
^likipiki
Moderatorzy

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wtorek <3
LordBart
ma gadane

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i jak bylo? Widziałem setlistę i ryczeć mi się zachciało... IMO najlepsza ze wszystkich koncertów PJ w Polsce.
Moderatorzy

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo źle nagłośniony koncert. Przynajmniej na płycie w momencie mocniejszego riffowania słychać było jedynie falę przesterowanego dźwięku ze skromnie przebijającą się perką. Dźwiękowo skopany był kompletnie początek koncertu, z czasem coraz lepiej - bisy już brzmiały bardzo przyzwoicie.

Set dla fanów bardzo atrakcyjny, ale ja bym wolał bardziej the best of (nie jestem koneserem - np. w secie było Black, ale zamienili na Whipping i w sumie wolałbym Black; z drugiej strony "Ten" i tak był bdb reprezentowane),

McCready w fenomenalnej formie, Eddie również. Z kawałków najlepiej - imho - wypadły 'Once', 'Fuckin Up' N.Younga, 'Green Disease', 'Porch' czy 'Given to Fly'. Przynajmniej mi najbardziej w pamięć zapadły.

Na pewno nigdy nie widziałem tak intensywnej relacji pomiędzy zespołem i fanami. I nawet nie chodzi mi o granie na zawołanie, zapraszanie na scenę czy częstowanie winem (zgodne z ustawą o BIM?). Po prostu w wielu momentach koncertu napierdalala CAŁA hala. Byłem na iluś dużych koncertach - śląski, narodowy, stadion we wrocławiu, spodek, atlas arena, hala ludowa, tauron arena - i nigdy nie widziałem, żeby tylna część płyty przez większość koncert śpiewala, machała łapami, klaskała itd. Tak samo sektory - nie-sa-mo-wi-cie żywe przez cały koncert. Naprawdę było głośno.

Po koncercie ze Stalkerem na piwku troszkę ponarzekaliśmy. W zasadzie głównie na to, że bilety jednak za drogie i fatalny dźwięk co chwilę wybijał nas jednak z rytmu (może gdybyśmy byli fanatykami PJ, to by nie miało dla nas większego znaczenia). Stalker twierdzi, że to przez halę. Ja się kompletnie nie zgadzam, Faith No More i Black Sabbath na tym obiekcie brzmiało bardzo przyzwoicie. Sami ocenicie na APC.

Tak w ogóle im więcej czasu mija, tym bardziej jestem zadowolony, że kupiłem bilet. Fajnie mi się ten koncert w głowie układa. Aczkolwiek na pewno nie odebrałem tego show tak entuzjastycznie, jak niektórzy wypisują w różnych miejscach w necie (na TT mignął mi wpis jakiegoś angola czy jankesa, że to był niby jeden z najlepszych koncertów PJ ostatnich lat - nie wiem).

==edit==

"Garden" też było super! A "Other Side" doceniłem tak naprawdę już dopiero po koncercie.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #jadę na ...# Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: