Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Steven Wilson, ?ód? 07-02-19

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #jad? na ...#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Luke
nowicjusz


Dołączył: 31 Sty 2014
Posty: 39

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 17:41    Temat postu: Steven Wilson, ?ód? 07-02-19 Odpowiedz z cytatem

Desperackie pytanie, mo?e jest kto? z Wroc?awia kto wybiera si? na koncert do ?odzi? Wizja wyjazdu w pojedynk? troch? mnie do?uje, bo zawsze je?dzi?em w towarzystwie. Je?li tak to ch?tnie si? zabior? i dorzuc? do paliwa, rzecz jasna. Prosze o kontakt w prywatnej wiadomo?ci. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Nazgul
CfO Beton


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 2773

PostWysłany: Nie Lut 10, 2019 3:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem ale tu ju? chyba wszyscy poumierali. By?em w Krk w Studio mni? si? podoba?o nawet zagrali par? kawa?ków porcupine tree i 1 blackfield Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Luke
nowicjusz


Dołączył: 31 Sty 2014
Posty: 39

PostWysłany: Nie Lut 10, 2019 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez Porcupine Tree to forum sta?o si? martwe, stara gwardia chyba nie za bardzo zaakceptowa?a nowy kierunek lidera, ale min??o ju? tyle lat ?e chyba wszysycy si? ju? pogodzili ?e to ju? nie wróci.

Ja by?em w ?odzi i niestety sam, set fajny, w sumie co chcia?em us?ysze? us?ysza?em, nag?o?nienie by?o troch? niedopracowane, co da?o si? odczu? przy utworach z HCE, gdzie pe?no wszystkiego naje*ane, a go?cie od pokr?te? poustawiali chyba wszystko z kartki.

Jako ?e przyjecha?em sporo za wcze?nie, uda?o mi si? zobaczy? cz?onków zespo?u, jak jeden po drugim szed? po co? do busa, ale by?em tak zm?czony podró?? i troche wypi?dziany to nie chcia?o mi sie ich atakowa?, tylko Stefan nie wylaz?, ale to chyba normalne, jak potrzebowa? czego? z busa to pewnie kogo? pos?a? heh.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Squonk
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 106

PostWysłany: Nie Lut 10, 2019 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No d?wi?k momentami fatalny by?, solówek Alexa Hutchingsa przewa?nie w ogóle nie by?o s?ycha?, przynajmniej tam gdzie ja sta?em pod scen?, Holzmana te? tak ?rednio.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Nazgul
CfO Beton


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 2773

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 2:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Krakówku na nag?osnienie nie mo?na by?o narzeka? Studio zawsze by?o ok a po przebudowie jest jeszcze lepiej. Momentami da?o si? us?ysze? nie tylko ze sceny ale z okolic pod balkonem z g?o?ników partie klawiszy imituj?ce smyczki - bardzo przyjemne.
Pisz? to jako stary gwardzista by?o fajnie i nie ?a?uj? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Squonk napisał:
No d?wi?k momentami fatalny by?, solówek Alexa Hutchingsa przewa?nie w ogóle nie by?o s?ycha?, przynajmniej tam gdzie ja sta?em pod scen?, Holzmana te? tak ?rednio.


Ja s?ysza?em wszystkie idealnie, sta?em w jakim? 4 rz?dzie na wysoko?ci w?a?nie Alexa. Nigdy nie mia?em zastrze?e?, co do nag?o?nienia w tojce i nadal nie mam.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Luke
nowicjusz


Dołączył: 31 Sty 2014
Posty: 39

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To teraz ?a?uje ?e nie pojecha?em do Krakowa, chocia? uwa?am ?e dwi?kowcy powinny sprawe traktowa? indywdualnie a nie na kogo padnie na tego b?c. W sumie gówno sie na tym znam ale jako odbiorca tym razem wyczu?em ?e kawa?ki które s? strukturalnie bardziej skomplkowane i z?o?one wypad?y chu*owo ju? nie wspominaj?c o solówce Holzmana w Home Invasion, podczas której rozgl?da?em si? czy nie stoi obok mnie jaka? fajna samotna dziewka, ale nie wszyscy stali oniemiali z wra?enia jakby nie s?yszeli czego? podobnego w ?yciu. Inaczej sprawa si? mia?a z wyst?pem zespo?u w Zabrzu, tam to zbiera?em szcz?k? z pod?ogi po pierwszej cz??ci, chocia? wielu jojczy?o ?e o matko za g?o?no ja wychodzem bo uchy krwawiom. Ja czu?em si? ?wietnie i tego w?a?nie zabrak?o w tym roku, bo wyszed?em znudzony i zm?czony. Zachwytu nie by?o.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Nie Lut 17, 2019 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi si? podoba?o. Spoko s? nawet te nowe utwory, stare lepsze. Nag?o?nienie ok, atmosfera tak?e. Starczy mi Stefana na najbli?sze 4 lata. Po Sentimental i Blackfield pewien potencja? widz? w trasie akustycznej w okrojonym sk?adzie. Wi?cej wtedy trzeba si?? rzeczy postawi? na feeling i atmosfer?, a mniej na m?óck? ala DT.

PS Oczywi?cie na koncertach PT "kiedy? to by?o..." i "za moich czasów..."
_________________
dissing SW, simply
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #jad? na ...# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group