Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
K.CHOMA - OUR ASHES

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #polecam pos?ucha?#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
funnykris



Dołączył: 01 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Czw Mar 05, 2020 0:00    Temat postu: K.CHOMA - OUR ASHES Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich serdecznie. Jestem niezale?nym muzykiem i niedawno nagra?em swój pierwszy album. Nie mam ?adnych ludzi za swoimi plecami wi?c sam musz? stara? si? promowa? swoj? muzyk?. Jestem wielkim fanem twórczo?ci Stevena Wilsona i pomy?la?em ?e mo?e innym fanom jego twórczo?ci spodobaj? si? moje kompozycje. Chcia?bym wam przedstawi? swój pierwszy album:


To muzyka bardzo gitarowa. Prosta i jednocze?nie mocno odbiegaj?ca od utartego schematu zwrotka/refren. Nie jest na pewno wybitna muzycznie i brzmieniowo. Ale wiele si? nauczy?em i nast?pne projekty na pewno zabrzmi? lepiej! Smile
Z góry dzi?kuj? za czas po?wi?cony na s?uchanie mojej muzyki. Mo?na jej pos?ucha? na:
Spotify
Tidal
Tidal
Deezer
YouTube
Bandcamp

Je?eli tylko si? spodoba to mo?na kupi? lub pobra? ca?kowicie za darmo z Bandcamp (mam niewykorzystany limit 200 pobra?/miesi?c - potem b?d? musia? ustali? cen? minimaln?). Je?eli uwa?acie ?e jest to warte pos?uchania b?d? wdzi?czny za dodanie p?yty do biblioteki w serwisach streamingowych lub subskrybcj? na YT. To bardzo mi pomo?e w szukaniu nowych s?uchaczy. Dzi?kuj? za uwag? i czas Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #polecam pos?ucha?# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group