Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Lightbulb sun
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #dysputy o LP#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Sro Mar 11, 2015 1:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam sprawdza? ka?dy temat za?o?ony przez ninusia w 2005. Zw?aszcza w dziale no-man. I w zwi?zku z tym (nadal niez?y) przek?ad Half Light Smile
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Veantur
bywalec


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 239
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Mar 11, 2015 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To b?dzie osobisty post i pewnie przynudnawy, mimo wszytsko musz?

21.24 - nie moge wysiedzie? w domu, rzucam wszytsko bior? discmana i wychodz?
21.25 - jestem na zewn?trz - wiatr lekko wieje, powietrze rze?kie, jesienny wieczór po deszczu
21.25- 21.32 - id? prosto do sklepu, aby zakupi? bateri?, po drodze mijam u?miechni?te pary, ?wiat?a samochodów, witryny sklepów
21.34 - wychodz? z ze sklepu z bateriami, ju? znam swoj? sentymentaln? tras?, teraz czekam na towarzysza podró?y
21.35 - baterie w?o?one, p?yta na swoim miejscu... wciskam play...
21.36 - pierwszy krok ... a z nim rytmiczne uderzanie jak?s metalow? puszk? ... id? muzyka zaczyna mnie wypelnia?
21.37 - jestem na skrzy?owaniu, st?d widz? okna Jej mieszkania, my?l, dlaczego to si? nie zacz??o, przeciez kocha?em ... przez rok, mo?e dwa, a mo?e dalej, dlaczego ...?wiat?o w oknie ga?nie... zaczyna si? pyramid song... siadam tak jak sta?em, na kraw?zniku, topie twarz w d?oniach i czuje ?e zaczynaj? si? robi? wilgotne.... ludzie patrz? na mnie jak na narkomana, a ja s?ysz? i czuj?, czuj? i s?ysz? i nie wiem co mnie bardziej boli ....
21.45 - ko?czy si? Pyramid Song... wstaje ... id? ...moje r?c? nikn? w mych w?osach... id? ... w tle Pulk/Pull Revolving Doors wwierca mi si? w g?owe... chcia?bym si? uspokoi? ....nie mog?..... id?
21.51 - przechodz? ko?o szko?y tak codziennie j? tam widuj?, jutro te? j? zobacz? .... i w poniedzia?ek ....zaczyna si? You and Whose Army....zaczynam si? zatacza?, nei wiem co si? dzieje (mówie calkiem serio) nie mog? i?? prosto... nie panuje nad swoim cia?em .... gdy? ja , gdy? ja jestem gdzie indziej .... utwór przyspiesza, ja ide coraz szybciej w koncu wybucham i zrywam jak?s ga??z ....li?cie spadaj? .... a ja na chwile odzyskuje spokoj .....
21.55 - by?a szko?a, tak tam j? widzia?em w obj?ciach jakiego? szkolnego menela, a mo?e i dwóch, mo?e to nie ta kobieta.... I MIGHT BE WRONG....utwór ten ko?czy si? przy bloku, w którym mieszka bliska mi osoba, to Ona opowiedziala mi o ?yciu, o mi?osci o Radioheadzie, a co ja zrobi?em ....cholera co ja wtedy zrobi?em, mo?na si? poci?? ....Knives Out
22.02- 22.25 - kolejne utwory..... kolejne emocje....coraz ci?zej si? idzie, co chwile siadam na jakims krawezniku.... czy po prostu na chodniku....
przy d?wi?kach Life in A glass House docieram do domu, jestem wyczerpany , r?ce mi dr?? otwieram drzwi.... p?yta si? ko?czy ....zaczyna si? zycie - szkoda


To z tematu o Radiohead Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Wto Lip 19, 2016 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

S?uchaj?c sobie dzisiaj "Hatesong", pomy?la?em, ?e Stefan obecnie tak jest odurzony swoim international pop star, ?e fragment I hope when you hear this you'll want to sue, ?piewa?by zupe?nie na serio z my?l?, ?e jest ju? tak wa?ny, ?e kto? by si? poczu? ura?ony jego ?piewanin?.
_________________
dissing SW, simply
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Wto Lip 19, 2016 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby nagrywa? nadal rzeczy na poziomie Hatesong, to by móg? sobie nawet w narcyzm popa??. Ale nie nagrywa.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Nazgul
CfO Beton


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 2773

PostWysłany: Sob Lip 23, 2016 2:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinienem zosta? adminem forum romanum floydów i bluzga? za The endless river kombinuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Marti84



Dołączył: 23 Gru 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sro Gru 23, 2020 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna jest ta nutka, kocham jej s?ucha?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lokator
bywalec


Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 355

PostWysłany: Pią Paź 07, 2022 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po Stupid Dream wróci?em sobie do ?arówy - niegdy? mojej ulubionej p?yty PT. Nie powiem, nadal jest lata ?wietlne przed solowym Wilsonem, ale sk?ama?bym, gdybym stwierdzi?, ?e mi si? nie d?u?y przy The Rest Will Flow oraz Where We Would Be. Po?egna?bym oba kawa?ki bez p?aczu i wtedy p?yta mia?aby zjadliwe 50 minut. No ale reszta - palce liza?. Mo?e nie ulubiona moja (Recordings, Sky, Signify to moje podium), ale to nadal kapitalna p?yta. Taka niewymuszona, ciep?a, ale zarazem tak zwyczajnie, po ludzku przebojowa ^^
_________________
.

Moje kwazi-muzyczne wymys?y
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #dysputy o LP# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strona 13 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group