Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Marillion Weekend 2005 (11-13 marca) - Butlins, Minehead.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #moje wielkie koncerty#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
indigo blue
CfO maniak


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 1103

PostWysłany: Sro Mar 16, 2005 15:39    Temat postu: Marillion Weekend 2005 (11-13 marca) - Butlins, Minehead. Odpowiedz z cytatem

By?o ciep?o, rodzinnie, sielankowo...
Muzycznie to by? niemal perfekcyjny zestaw marze?.
Niech utwory mówi? same za siebie...

Pi?tek: CA?E marbelki + Ocean Cloud na bis oraz Easter.
Cudownie by?o us?ysze? Genie oraz Unforgivable thing. W chórkach Angeliny wyst?pi?a sama Carrie Tree Exclamation
Ocean Cloud po prostu wbija?o w ziemi?. Mo?e podwoi? wra?enia fakt, ?e impreza mia?a miejsce nad morzem? Po prostu trudno mi to opisa?. Ka?dy d?wi?k dociera? ze zdwojon? si??. Dreszcze...

Sobota: The party, czyli zestaw 'imprezkowy' Wink Zagrali m.in. Separated out, Holidays in Eden, If my heart were a ball it would roll uphill, Uninvited guest, Costa del Slaugh + Under the sun, Accidental Man, Memory of Water w wersji zelektryfikowanej ( Shocked ), Deserve, Rich, GARDEN PARTY, SLAINTE MHATH, Between you and me... Wszystko by?o jak za dawnych dobrych czasów; ejcz wspinaj?cy si? na kolumny, Rothers przechadzaj?cy si? po scenie (solówki mia? tak pi?kne i soczyste, ?e ?miem twierdzi? ?e robi si? coraz lepszym gitarzyst?), a nawet zamieniaj?cy si? miejscami z Pete'em, Mosley pal?cy fajki, Kelly z psuj?cym si? jak zwykle sprz?tem (jego techniczny mia? troch? roboty)...

W niedziel? by? tzw 'chill out set'. Zagrali moje ukochane utwory: Now she'll never know, A collection, Brave, Made again, House, Enlightened, After me, A few words for the dead, The Space, When I meet God, Born to run, Estonia, One Fine Day, jeszcze raz Ocean Cloud... Cudownie, nastrojowo o?wietlona scena, wyciszony set... Nie mo?na by?o opanowa? ?ez tego wieczoru...

W czasie weekendu wyst?pi?o wiele ciekawych supportów: Bella, Carrie Tree (ta sama co udzieli?a g?osu na Marbelkach w Angelinie), Richard Barbieri, który te? czarowa? d?wi?kami przed Blackfield u nas w Polsce, Pineapple thief, Kid Galahad, Amy Wadge. Naprawd? ciekawe supporty.

By?o te? otwarte marillion museum; mo?na by?o pogra? sobie na gitarze Mistrza Rothery'ego, na basie Pete'a, na klawiszach Kelly'ego, przymierzy? stroje sceniczne Ejcza (m.in szlafrok i r?kawice bokserskie, u?yte na poprzedniej konwencji w utworze Gazpacho, z?oty strój z teledysku do Beautiful, s?ynny p?aszcz z lusterkami, który Ejczu zak?ada? do utworu Mad), mo?na by?o poczyta? historie fanów zwi?zane z marillion (by?y w?ród nich polskie!!), zobaczy? plakat z koncertu w Bydgoszczy z 2001 (có? za mi?y akcent Smile ).

By? quiz z udzia?em dru?yny zespo?u oraz Racket Club vs dru?yny z?o?onej z fanów; ciekawe konkurencje i mnóstwo trudnych pyta?. Momentami by?o naprawd? zabawnie Cool Ciekawe by?y te? wyst?py fanów z zespo?em (swap the band). Ku naszemu zaskoczeniu wyst?pi? m.in syn i wnuczka (notabene zwie si? "Kayleigh" pisane: Kali Shocked ) s?ynnego astronauty Armstronga w utworze "Waiting to happen", córka Hogartha - Sofi - w Angelinie, inni fani grali w "Cover my eyes", Go!" (?wietna wersja), "21st century", ...no i last but not least F U G A Z I w wykonaniu wokalisty cover bandu Forgotten sons (Szkot z podejrzanie polsko brzmi?cym nazwiskiem; niejaki Martin Jakubski). G?os mia? niczym Fish w latach swojej ?wietno?ci. Pod scen? zrobi? si? istny kocio? i dzika euforia. Podobno w sali pod nami z sufitu sypa? si? tynk. Wrza?o....

Sam o?rodek Butlins po?o?ony jest nad morzem; malownicze okolice, mnóstwo atrakcji, wielu pracuj?cych tam Polaków ( Shocked ) - s?yszeli?my, ?e oko?o 150 tam mieszka i pracuje... Mewy i budz?ce co rano... kaczki Very Happy

Po prostu Wakacje w Edenie. Powrót z raju okaza? si? nad wyraz bolesny... Sad

Zdj?cia? Podsy?am linka do ciekawszych, ni? moje:
http://community.webshots.com/album/295315995dIgSqZ

?ciskam Was serdecznie: szkoda, ?e Was tam nie by?o...

Wish you were there... Sad


Ostatnio zmieniony przez indigo blue dnia Nie Lip 31, 2005 16:36, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
indigo blue
CfO maniak


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 1103

PostWysłany: Sro Mar 16, 2005 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ps.1 Zespó? by? w znakomitej formie, skory do ?artów i przekomarza?...

Przyk?ady? Np jak Ejczu nagle zaintonowa? i zabrzd?ka? na gitarze "sometimes it's hard to be a woman... iiiiihaaaa!!" i zacz?? piosenk? country (imituj?c ameryka?ski akcent), po czym pod?apali to pozostali muzycy i by?o zabawnie. Very Happy

Inny przyk?ad: wychodzi Pete na scen? z ogromniast? i zapewne ci??k? gitar? (niemal tak "du??" jak Pete), a Ejczu powiedzia? zawadiacko, ?e zrobi specjalne 'a 10 minute introduction to a song'... Pete stoi i stoi, Ejczu nawija i nawija, a tu nagle jaki? fan krzyczy z publiki: "Pete's dying!"

Albo jak stwierdzi? 'odkrywczo' w pewnym momencie: (mniej wi?cej) "why do bands jam? why don't they marmalade"

Ps.2 Rothers troch? si? wygada?, ?e jaki? koncert marillion na festiwalu studenckim w tym roku w Polsce latem nie dojdzie do skutku Sad Miejmy nadziej?, ?e chocia? jesieni? si? pojawi?, cho?by na jednym koncercie...


Ostatnio zmieniony przez indigo blue dnia Pon Mar 28, 2005 21:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
wososh
ma gadane


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 524
Skąd: KRAKO

PostWysłany: Sob Mar 19, 2005 17:40    Temat postu: Re: Marillion Weekend 2005 (11-13 marca) - Butlins, Minehead Odpowiedz z cytatem

indigo blue napisał:
Zdj?cia? Podsy?am linka do ciekawszych, ni? moje

e tam, bardzo podobaj? mi si? Twoje zdj?cia, szczególnie to z panem h.
(teraz ju? wiem dlaczego tak lubisz wpisywa? "hugs" na ko?cu postów)
Wink
hugs
Wink Wink
_________________
blue vein crashes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
indigo blue
CfO maniak


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 1103

PostWysłany: Nie Lip 31, 2005 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze dwie anegdotki mi si? przypomnia?y:

1. Po ca?ym o?rodku wypoczynkowym w Butlins chadzali sobie porz?dkowi z napisem "ask me" w razie, gdyby jaki? wczasowicz si? zagubi?, szuka? pomocy etc.

Stoimy w kolejce, czekamy na gig. Nagle nasz kolega anglik przyuwa?y? k?tem oka jednego z tych porz?dkowych. Podchodzi do? zawadiackim krokiem i pyta ?miertelnie powa?nym g?osem:

"What's the capital of Guatemala?"

2. W czasie konkursu "swap the band" po sko?czonym utworze "go!" (gdzie [niepomn? nazwiska] jaki? anglik zast?powa? Rothersa i - to trzeba przyzna? - ca?kiem nie?le) z t?umu wyrwa? si? spazmatyczny krzyk aprobaty:

"Sack Rothery!!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora
JavnyMike
nowicjusz


Dołączył: 14 Paź 2005
Posty: 5
Skąd: st?d lub i tez nie

PostWysłany: Sob Paź 15, 2005 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nic dodac czy uj??! By?o Sweet! Tylko czemu zgubi?em moje zdj?cia??? Sad
_________________
Up the Bass your Ass!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
indigo blue
CfO maniak


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 1103

PostWysłany: Sob Paź 15, 2005 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JavnyMike napisał:
nic dodac czy uj??! By?o Sweet! Tylko czemu zgubi?em moje zdj?cia??? Sad


Za du?o alkoholu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
JavnyMike
nowicjusz


Dołączył: 14 Paź 2005
Posty: 5
Skąd: st?d lub i tez nie

PostWysłany: Sob Paź 15, 2005 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

indigo blue napisał:
JavnyMike napisał:
nic dodac czy uj??! By?o Sweet! Tylko czemu zgubi?em moje zdj?cia??? Sad


Za du?o alkoholu?


wiesz jak by?o!!:p

gdzies mam dwie klisze, tylko gdzie?? ojojoj mam klopoty z memory:)...ale "w ko?cu cie znajde"!!
_________________
Up the Bass your Ass!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
indigo blue
CfO maniak


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 1103

PostWysłany: Sob Paź 15, 2005 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JavnyMike napisał:
indigo blue napisał:
JavnyMike napisał:
nic dodac czy uj??! By?o Sweet! Tylko czemu zgubi?em moje zdj?cia??? Sad


Za du?o alkoholu?


wiesz jak by?o!! Razz

gdzies mam dwie klisze, tylko gdzie??


No tylko z opowie?ci, bo przeta w innym domku by?e?, ziomal.

Chyba, ?e chodzi ci o beczu?k? bodaj?e blue bolsa rozpracowan? przez tzw angielski Front Row Club pitego w plastikowych kubeczkach ("garden tea party" - jak to nazwali, hehe) tu? przed gigiem w oczekiwaniu na wej?cie do sali, kulturalnie, na siedz?co, przy ?awie ustawionej przed drzwiami...

Pal licho klisze, ciekawe, czy jaki? bootleg w sieci jest. Musz? w ko?cu poszuka?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
JavnyMike
nowicjusz


Dołączył: 14 Paź 2005
Posty: 5
Skąd: st?d lub i tez nie

PostWysłany: Pią Gru 16, 2005 0:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mialem na weekendzie literka zubruweczki i literka luksusowej ale jakos nikogo chetnego do pitki nie znalazlem:(
_________________
Up the Bass your Ass!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #moje wielkie koncerty# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group