Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Arena Contagion Tour 2003

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #moje wielkie koncerty#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bartosz Orlicz
Gość





PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 18:22    Temat postu: Arena Contagion Tour 2003 Odpowiedz z cytatem

To te? by?o co?... zapraszam do wypowiedzi...
Powrót do góry
karachay
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 246

PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja si? o Arenie nie wypowiadam wogóle, za wyj?tkiem przytoczenia cytatu z wypowiedzi jednego z jej cz?onków a Porkach: "Porcupine Tree to zespó? graj?cy wtórn? muzyk?". Laughing
Arena...Nie by?em, nie pojecha?em Exclamation Exclamation Exclamation Rolling Eyes
_________________
SHOW ME KIDNESS SHOW ME BEAUTY SHOW ME TRUTH
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Bartosz Orlicz
Gość





PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ka?dy ma prawo wyra?a? opini? oraz krytykowa? reszte z praktycznie tego samego biznesu... tak ja Wilson krytycznie si? odniós? do sexi ?piewaj?ych blondies na Nearfest... Twisted Evil

Có?... Michell i Nolan maj? wi?cej za sob? ni? Steven... Sad
Powrót do góry
karachay
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 246

PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bartosz Orlicz napisał:
Michell i Nolan maj? wi?cej za sob? ni? Steven...


...Wtórnej muzyki, któr? po sobie zostawiaj?. Nie liczy si? jak d?ugo tylko JAK graj?...Abstrahuj?c od samych Porków, dla dobitniejszego zobrazowania rzeczy - juz cho?by Mars Volta, który nagra? dopiero zaledwie 2 albumy IMHO bije na g?ow? Aren? czy Pendragona pod wzgl?dem oryginalno?ci swojej muzyki.

Ale wro?my do wspomnianego koncertu Areny, o którym jest ten temat, bo nie jest to temat ogólnie o Arenie. Wi?c ju? milcz? w nim, bo na temat owego koncertu do powiedzenia nic nie mam Rolling Eyes Wink
_________________
SHOW ME KIDNESS SHOW ME BEAUTY SHOW ME TRUTH
Powrót do góry
Zobacz profil autora
metalmissiek
nowicjusz


Dołączył: 30 Mar 2005
Posty: 12

PostWysłany: Sro Mar 30, 2005 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja by?em na Arenie w 2003 i baaardzo mi si? podoba?o!

Wtórn? muzyk? to oni owszem grali, ale na pierwszych dwóch p?ytach.
Tymczasem koncert promuj?cy Contagion po prostu mnie rozwali? (wiem, to takie obiegowe i niezbyt eleganckie okre?lenie, ale inne mi tu nie pasuje). Zupe?nie czego innego si? spodziewa?em id?c na ten koncert, ale wtedy nie zna?em jeszcze zawarto?ci Contagion. Teraz znam, wi?c gadki o wtórno?ci muzyki Nolana i Pointera puszczam mimo uszu.
Je?li dot?d s?yszeli?cie tylko wcze?niejsze (te "fishopodobne") dzie?a tej g?upy, to najwy?sza pora nadrobi? zaleg?o?ci.
Z koncertu Areny w Katowicach wynios?em same pozytywne wspomnienia.
Niestety nie mog? tego samego napisa? o supportuj?cym ich wtedy Johnie Wettonie Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #moje wielkie koncerty# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group