Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
steven wilson - krytyka i obrona
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #o zespole#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Crimsoid
ma gadane


Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 664
Skąd: ?e znowu

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzi mi o to ze offtop juz dawno przerós? to o co chodzi w forum. o Muzyce.
1. S? inne zespoly, mozna o nich rozmawia?. 2. Wilson to nie tylko PT.

po prostu ja osobiscie uwazam ze wrzucanie codziennie paru ok?adek w teraz s?ucham (koniecznie osobno!), albo pisanie o psiub?dziu to strata bezcennego czasu. Ale wy se piszcie j?zor

aha a odnosnie jedzenia to juz gadali gdzies ale nie pamietam gdzie. Neutral
o pierogach. pewnie w dziale teraz slucham Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
ninu?
CfO Beton


Dołączył: 29 Kwi 2005
Posty: 4182

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crimsoid napisał:


po prostu ja osobiscie uwazam ze wrzucanie codziennie paru ok?adek w teraz s?ucham (koniecznie osobno!), albo pisanie o psiub?dziu to strata bezcennego czasu.

aha a odnosnie jedzenia to juz gadali gdzies ale nie pamietam gdzie. Neutral
o pierogach. pewnie w dziale teraz slucham Rolling Eyes



Masz z tym straszny problem. Dajesz rad? jeszcze z tym ?y? i spa? ?
_________________
All your life you were just waiting for this moment to arrive...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pretty vacant
ma gadane


Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 913
Skąd: Toru?

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MI tam offtop nie przeszkadza mo?na powiedzie? ze dzieki temu jest hmmm ciekawiej
a tak wogule w?asnie Crimsoid sam zrobi?es offtopa Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
LordBart
ma gadane


Dołączył: 19 Lut 2006
Posty: 621
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crimsoid napisał:
co do samego podejscia Wilsona do ludzi na koncertach >
nie wiem jak to jest kiedy daje sie dziesi?tki koncertów na miesiac i z setk? na rok ale skoro Wilson otacza sie ochroniarzami to widocznie chce sie czuc bezpieczniejszy, albo mial juz jakies niemi?e przepychanki na koncie. Nie wymawiaj?c nikomu Dulli swoje wa?y i postur? te? ma. Wygl?da na takiego co w morde mo?e da?. A Wilson co mo?e? feel so low zaspiewa?? kombinuje

co do 'no autographs' przed koncertem. To jak reakcja ?a?cuchowa - stanie podpisze podbiegnie kolejna dwójka podpisze jakie? pytanko ?arcik nagle robi si? t?umazarazgramkoncertiwyszedlemtylkonachwilk?!!!

rozmowy z fanami? fajne na pocz?tku - pozna? zdanie ludzi. Ale teraz gdy nasta?y czas IA i DW gdy podchodz? starzy fani i pytaja co sie sta?o a tu pó? trasy przed Wilsonem - dzia?a to podbudowuj?co? mobilizuj?co?


i pamietajmy ze liczy si? muzyka. Muzyka! A to ?e kto? co? podpisze czy s?owo zamieni to tylko mi?y dodatek. Pogód?cie si? z tym ?e Wilson waszym przyjecielem nie zostanie

j?zor

I do cholery s? inne zespo?y. Rozumiem Wilson. Ale na PT swiat sie nie konczy. 2 mocniejsze albumy to nie tragedia narodowa, oprócz tego ma z 3 wybitne 2 mocne i 1 dobry pod sztandarem Porcupine Tree, a jak juz wiele wspomina?o Stefan lubi sobie na boku co? brzd?kn??.

Wi?c mo?e zacznie to forum ?y? muzyk? a nie JU? NAPRAWDE NIE ?MIESZ?CYMI rozmowami o jedzeniu, piciu piwa i sraniu. Sko?czcie z tym Wilsonem Metalem bo to juz przestalo byc smieszne aargh! Tak samo jak i 'gavin onanizer wypicowany z ?elem'. ***. Kto? s?ucha? Half-Light z was? UTwór w którym perkusje moznaby?o po?o?yc zajebiscie. A go?? werbelkiem i talerzami uczyni? co? pi?knego!!

Tak kochacie wilsona i jego muzyke a temat o futbolu ma 23.000 postów, o piwie 12.000 a w ca?ym DZIALE o BASS COMMUNION jest niespe?na 3.000 postów. Neutral nie ma juz o czym gadac?

rozpisalem sie, choc wiem ze i tak to nic nie da ;/.


100% prawda, choc przyznam ?e dzi?ki dzia?owi "teraz S?ucham" pozna?em kilka interesuj?cych p?yt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Crimsoid
ma gadane


Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 664
Skąd: ?e znowu

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ninu? napisał:
Crimsoid napisał:


po prostu ja osobiscie uwazam ze wrzucanie codziennie paru ok?adek w teraz s?ucham (koniecznie osobno!), albo pisanie o psiub?dziu to strata bezcennego czasu.

aha a odnosnie jedzenia to juz gadali gdzies ale nie pamietam gdzie. Neutral
o pierogach. pewnie w dziale teraz slucham Rolling Eyes



Masz z tym straszny problem. Dajesz rad? jeszcze z tym ?y? i spa? ?


spadaj ninus. wracaj do sluchania love love love j?zor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 1:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crimsoid napisał:

po prostu ja osobiscie uwazam ze wrzucanie codziennie paru ok?adek w teraz s?ucham (koniecznie osobno!), albo pisanie o psiub?dziu to strata bezcennego czasu.


to nie czytaj teraz s?ucham i s?uchaj sobie king crimson i porcupine tree a ludzi którzy chc? poznawa? nowe ciekawe p?yty zostaw w spokoju.
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Crimsoid
ma gadane


Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 664
Skąd: ?e znowu

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie powiedzialem ze plyt nowych nie chce poznawac.
ale wpierdalaj?c ok?adke i pisz?c "ABSOLUT SPUSZCZAM SIE EWRYBADY NA KOLANA" raczej juz sie na to nie nabieram (ostatni raz z ABSOLUTEM decemberist.. bo?e.. Confused )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
trainman
CfO Beton


Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 1732
Skąd: wawa/jezow

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

himself napisał:
(cala wypowiedz)

prawisz. poparcie. jedyny problem to od slow do czynow.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crimsoid napisał:
nie powiedzialem ze plyt nowych nie chce poznawac.
ale wpierdalaj?c ok?adke i pisz?c "ABSOLUT SPUSZCZAM SIE EWRYBADY NA KOLANA" raczej juz sie na to nie nabieram (ostatni raz z ABSOLUTEM decemberist.. bo?e.. Confused )

no có?, dla mnie decemberists s? przyjemni, a rozumiem te?, ?e dla kogo? to mo?e by? rewelacyjna p?yta, dla mnie absolutem jest london calling the clash, które jak podejrzewam równie? by ci si? nie podoba?o... wi?c dodajmy subiektywizm w ocenie i po sprawie.

dla mnie bynajmniej absolutem nie jest king crimson a z progresywnych zespo?ów lat 70 milion razy bardziej wol? van der graaf generator i genesis.

a co do wklejania ok?adek - lepsze chyba to ni? zak?adanie tematów o ka?dej kapeli z osobna, czy? nie?
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
ninu?
CfO Beton


Dołączył: 29 Kwi 2005
Posty: 4182

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza tym ok?adki maj? ten niebagatelny plus, ?e czasem sobie my?l?:
"o fajna ok?adka, a ?ci?gn? sobie"...
A przez duze tematy o nieznanych mi zespo?ach nie chce mi si? przechodzi?.

owszem na 10 rzeczy trafione okazuj? si? 4-5. Ale to i tak ?wiadczy o tym ?e to ma sens.
_________________
All your life you were just waiting for this moment to arrive...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
^MALKAV
CfO maniak


Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 1066
Skąd: K?odzko

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crimsoid napisał:
(ostatni raz z ABSOLUTEM decemberist.. bo?e.. Confused )


nie wydaje mi sie, aby ktokolwiek u?y? takiego s?owa o Dekabrystach. Buda napisa?, ?e mu mu si? podoba, pretty vacant, ?e nieszczególnie póki co. Mnie si? ostatnia p?yta dos? podoba, ale nie szaleje.

Zgadzam si? z cz?owiekiem z exavatarem Ride (wró? do niego - b?dzie nam ?atwiej). Walka z offtopami, to walka z wiatrakami, zw?aszcza, ?e offtop napisa? ?atwiej, szybciej, a i wdzi?czniej czasem. Przecie? ka?dy w ko?cu ma uczucie frustracji, gdy za?o?ony przez niego temat le?y od?ogiem. Jako naczelny faszysta nie namawiam do robienia offtopów, ale s? one wpisane w ramy ka?dego forum, którego u?ytkownicy zd??yli si? troch? pozna?.

Co do Stevena. Guziec ma sporo racji, jesli chodzi o zmeczenie, pospiech zwi?zany z tras?. Ma cz?sciowo racje, twierdz?c, ?e artysta to nie maszyna: nie zapominajmy, ze Stefan nie pracuje charytatywnie - on ma z tego sporo szmalu (i dobrze!) i takie numery jak ten w Media Markcie s? IMO niedopuszczalne (mogli np co? instrumentalnie pokombinowa?) zw?aszcza, ?e nie chce mi sie wierzyc w t? alergie (tak tez jestem alergikiem odk?d pamietam). Ciezko mi pojac jak móg? zaspiewac koncert, a nie dac rady z ma?y kameralnym wystapieniem, gdzie nie musia?by zbytnio gard?a zdzierac. Zapi? dzie? wcze?niej i tyle.

O Bass Communion z ch?ci? pogadam, tylko dajcie namiary, na to, gdzie to zdoby? (You know what I mean).
_________________
We were dead before the ship even sank
Powrót do góry
Zobacz profil autora
shesmovedon
ma gadane


Dołączył: 01 Cze 2005
Posty: 431

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MALKAV napisał:
Zapi? dzie? wcze?niej i tyle.

Mo?e nie jestem najlepiej poinformowanym ?ród?em, ale z tego, co wiem, zapijanie si? Stefanowi nie zdarza... (nie chodzi o to, ?e wali bez popitki Twisted Evil)
Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
LordBart
ma gadane


Dołączył: 19 Lut 2006
Posty: 621
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MALKAV napisał:


O Bass Communion z ch?ci? pogadam, tylko dajcie namiary, na to, gdzie to zdoby? (You know what I mean).


no w?a?nie, ja te? chce te namiary Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy w??czy? takie co? jak soulseek i wpisa? w wyszukiwarce bass communion... naprawd? nie jest to trudne.
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
pantuff
bywa


Dołączył: 06 Lis 2005
Posty: 83

PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja chcia?am tylko doda?,?e najm?drzejsze na tym forum s? babeczki (i nie dlatego to mówi?,?e jestem jedn? z nich Smile )
Pani Gu?cowa,Pani Shesmovedon taak jest!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #o zespole# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group