Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
FOABP Tour - 7.07.2007 - Kraków, Hala Wis?y
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #PT live#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bobiperu
nowicjusz


Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 6
Skąd: lodz

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na DVD to co zrobil w Hatesong to jest mistrzostwo swiata.
na koncercie w krakowie przyszla mi do glowy taka mysl, ze on lepiej gral nogami niz rekami Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Tlen
Agher
CfO Beton


Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 1691
Skąd: Bia?ystok

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w warszawie na szcz??cie sz?o mu super. Niekiedy zarzuca? takim przej?ciem... ajjj. Jeszcze bardziej polubi?em Gavina po koncercie. Mówcie sobie, co chcecie, ale ja naprawd? go lubi?. o.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
guziec
CfO Beton


Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 3379
Skąd: Zewsz?d

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bobiperu napisał:
Mo?e ja mia?em zbyt duze oczekiwania, kiedy zobaczy?em dwoch muzykow z gitarami ? niestety, malo tych gitar s?ysza?em, a ju? na pewno nie by?em w stanie zidentyfikowac ktore dzwieki z której gitary pochodza J

Ja za to by?am w stanie, wi?c to po prostu kwestia tego, w którym miejscu sie stoi.

bobiperu napisał:

Mo?e mniej ni? zwykle, u?miechaj?cy si? z entuzjazem Collin Edwin ?,

Ale? on przecie? zawsze taki totalny chilloucik ma na twarzy, cho?by nie wiem jaka jazda na scenie odchodzi?a Smile

Krakowski gig to te? mój pi?ty koncert PT. I razem z warszawskim zreszt? najlepszy jaki widzia?am.
bobiperu napisał:
! je?eli w zyciu piekne sa tylko chwile, to trzeba robic wszystko ?eby tych chwil by?o jak najwi?cej, a koncerty PT na pewno mog? do nich zaliczyc.

Otó? to! S?usznie prawisz. Smile Koncerty to generalnie chyba najpi?kniejsza cz??? tego ca?ego muzycznego biznesu (nie tylko w przypadku PT), wi?c ja po prostu zyj? od gigu do gigu.

bobiperu napisał:

p.s.1. a mo?e najlepszy jeszcze przede mna ?...

Te? chce to sprawdzi?, dlatego sprzedaj? wszystko co mam i wyruszam za nimi i za PRR w ich nast?pne trasy. Wink
_________________
Not dissing SW because it's too mainstream
Powrót do góry
Zobacz profil autora
igu



Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 3

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Guziec, jak mog?am nie da? Ci singla, kiedy mia?am jeden zb?dny, a widzia?am Ci? pod samymi drzwiami w Stodole i w Hali Wis?y. I na dodatek na pierwszym koncercie mo?na powiedzie?, ?e zwin??am Ci plakat sprzed nosa. Nie dzi?kuj ;)

Je?eli chodzi o koncerty. MAGIA.
Czwarty i pi?ty raz by?am na Porcupine, i zdecydowanie ostatni koncert by?
najcudowniejszym ze wszytskich na jakich by?am w ?yciu. Mog?abym si? zachwyca? i zachwyca?. Tak naprawd? do tej pory nie wysz?am z szoku. Szczególnie, ?e na warszawskim koncercie z?apa?am kostk? Stevena, podobnie jak zreszt? jak na Krakowskim (ale drug? kostk? obdarowa?am kole?ank?, rado?? dawania ;) ), oprócz tego mam dwa plakaty, singiel, kostk? Johna, pa?eczk? Gavina (swoj? drog? nie?le zmasakrowana :P ), po?ow? setlisty niestety nie wiem czyjej, chyba te? Gavina, i autografy Stevena, Barbieriego i Wesleya.
Nie wybacz? sobie, ?e nie wzi??am aparatu i ?e nie posz?am na ty?y Stodo?y po koncercie pewna, ?e Je?ozwierze s? na jakiej? imprezie zamkni?tej (jak zosta?am poinformowana przez obs?ug? Stodo?y).Ale w Krakowie to nadrobi?am.

Pomys?, ?eby zagra? ca?? p?yt? po kolei, by? wg mnie genialny.Lightbulb Sun mnie powali?o, Sever, Half Light, Halo (ko?cz?, bo zaraz wymieni? wszytskie utwory :D ). Tak strasznie ?a?uj?, ?e nie chcieli zagra? Smart Kid, krzycza?am z ca?ych si?. A kiedy Barbieri zagra? te par? d?wi?ków, to mia?am dreszcze i nogi si? pode mn? ugi??y. Pierwszy raz w ?yciu by?am zawiedziona, ?e graj? Trains.

Zastanawiam si? tylko, kto wpu?ci? TYLU fotografów z "mini drabinkami". To by?a jaka? farsa. Czekam dwa lata na koncert, p?ac? 100 z? (a prawda jest taka, ?e za taki koncert równie dobrze mog?abym da? 1000), czekam par? godzin pod drzwiami, bi?gn? na zabicie do barierki (prawie spad?am ze schodów) a jaka? blond panienka rozstawia mi drabink? przed nosem, zas?ania Stevena w moim ulubionym momencie piosenki i na nic nie reaguje. Pora?ka.

P.S : Nawet, jesli w listopadzie b?d? mia?a próbne matury, przyjad? do Poznania.

Zapomnia?am jeszcze podzi?kowa? Pani z Poci?gu, za zamian? miejsc, singiel i plakat. I doda?, ?e bardzo podoba?y mi si? filmy do nowej p?yty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Chris
bywalec


Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 265
Skąd: Pozna?

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O co chodzi z tym Poznaniem ? kombinuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora
igu



Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 3

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno od Wilsona wiadomo, ?e 28 listopada Pt zago?ci w Poznaniu. :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Chris
bywalec


Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 265
Skąd: Pozna?

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczekaj, tylko zbior? resztki mojej szcz?ki z pod?ogi Shocked Shocked Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Jurodiwiec
nowicjusz


Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 10
Skąd: Brzeg

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je?ozwierzy s?ucham od 2000 roku [to brzmi jak "... na imi? mam franek, jestem alkoholikiem od sze?ciu lat..."], mam do nich sentyment bo jako jedyn? p?yt? zabra?em ich na swoj? d?uuuga podró? za ocean w poszukiwaniu lepszego jutra. Na gigi je?d?? rzadko i na PT by?em pierwszy raz, jako? zaraz po Pearl Jam na ?l?skim - lekko wyluzowany. Mówi?em Mu - narzeczonej znaczy - ?eby nie nastawia?a si? na szale?stwo, ?e to progres, koncert dla przyjació?, kameralnie, spokojnie bez szale?stw.

PRR nag?o?niene jak ze starej patelni jako? mnie nie rozentuzjazmowa?o.

No ale Fear ogl?dali?my ju? z bliska a w drugim secie ju? z p?yty i kiedy posz?o "Blackest Eyes", to mnie rozpierdzieli?o kompletnie, do tego stopnia ?e potem dla uspokojenia przyr?n?li?my potemz Mu walczyka na p?ycie.

To by? pa?er psze pa?stwa jakiego ja na koncercie nie pami?tam i wy?sza magia d?wi?kowa.

Jak wspomnia?em swoje wyjazdy na gigi starannie selekcjonuj?. Ten jest w pierwszej trójce moich wyjazdów - numer 1. U2 na S?u?ewcu, numer 2 ea aequo - Pearl Jam w Spodku w 2000 i sobotnie Je?ozwierze.

Przyjmijcei mnie do sekty, jestem wch?oni?ty na ament. Ju? po mnie. Mu te? chyba ju? pad?a w drodze z Kraka zabra?a mi mp3 i by?a z?a ?e tam s? jeszcze inne nagrania ni? Je?ozwierze...Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
maagdzia
nowicjusz


Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 45

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to by? mój pierwszy koncert PT i jestem pod wrazenie, pod takim, którego nie da sie opisa? Wink Je?eli chodzi o support to bardziej mi si? podobali przed Blakfieldem, mimo, ?e wtedy s?ysza?am ich po raz pierwszy, nag?o?nienie rzeczywi?cie bylo takie sobie. Co do Porcupine Tree to nie wiem co napisa?, po prostu rewelacja!! Wink Bardzo ciekawa aran?acja niektórych kawalków (m in Open Car) i przede wszystkim Trains, bardzo chcia?am, ?eby to zagrali, wi?c mo?ecie sobie wyobrazi? jaka by?a moja reakcja jak to us?ysza?am Wink Mam nadzieje, ?e nie przyjdzie nam d?ugo czeka? na nast?pny koncert Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
zaq2
bywalec


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 279

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

igu napisał:
Podobno od Wilsona wiadomo, ?e 28 listopada Pt zago?ci w Poznaniu. Smile


ano w Wawie po koncercie rozmawia?em z nim i rzeczywi?cie powiedzia? ?e nic nie obiecuje, ale planuje, ?e wróc? do Polski 28 listopada, tak jak tu kto? napisa? - do Poznania. MNIAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
igu



Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 3

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wybacz? sobie, ?e nie zosta?am po koncercie w Warszawie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Micha?
nowicjusz


Dołączył: 07 Lip 2007
Posty: 49
Skąd: Ko?skie

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja z kumplem zosta?em. W z?ym miejscu. Czego te? sobie nie wybacz? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Tlen
MiHu
ma gadane


Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 522
Skąd: Wroc?aw

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Half Light... Half Light... Half Light...

Mimo wszystko jako? ?yj?. Jak by?o na koncercie ka?dy kto by? wie. Jak ja na to zareagowa?em ka?dy kto zosta? na afterku te? widzia?. Wielki hug dla ?wini bez której to wszystko wygl?da?oby bardzo, zupe?nie, totalnie wr?cz inaczej. Wisz? Ci ca?? Kompani? Piwowarsk?.
U?cisk d?oni Prezesa, fotki, nagranie... Half Light, Sever, Trains... Chloe, Barbieri, Colin... Szyde?kowanie i mod?y do Ozzy'ego z Gu?cem i Wied?m? do 7 rano... Priceless.

Ramie jako? zipie ale trudno mu doj?? do siebie tak jak mi po Half Light, taki zaszczyt dla zwyk?ego ramienia z drugiej r?ki Wink
Nawet mój prywatny alienek co? taki spokojny si? zrobi?.

Do 28 lisopada wi?c.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
ptree
nowicjusz


Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 20
Skąd: katowice

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Epoche napisał:
Wystep PRR byl... kiepski ze wzgledu na klimat i naglosnienie, chociaz jestem pewien, ze dali z siebie wszystko. Nie mowie, ze mi sie ne podobalo, bo w gruncie rzeczy podobalo mi sie i udwodnili, ze moze gdyby poswiecili im wiecej uwagi, to zniszczyliby mnie na maxa. Wlasciwie to jestem zadowolony z ich koncertu...

A wiesz jak PRR sa zadowoleni z krakowskiego koncertu? Skakali sobie potem w ramiona, tak im si? podoba?o!
I faktycznie, ich wyst?p w grodzie Kraka by? zdecydowanie lepszy.

[ Dodano: 09 Lip 2007 16:38 ]
guziec napisał:
Serdeczne podzi?kowania dla metalmindu, zw?aszcza dla Agnieszki Kulpi?skiej Smile

podziekowania przyjete cho? w sumie za co dziekowa?, toz to by?a czysta przyjemno?? Smile))
u?ciski
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dream



Dołączył: 08 Lip 2007
Posty: 3
Skąd: This place inside my mind, a place I like to hide

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nag?o?nienie nie by?o idealne, jak zaczeli gra? to si? czu?am jak w komorze ci?nie?! (sta?am o prawej stronie, niedaleko kolumn xD). Ale w porównaniu z Oceansize, które by?o supportem przed PT w ?odzi, to wypadli genialnie ;]. Ciekawa jestem gdzie zajd?, ale co? mi si? wydaje, ze wysoko.
Ehhh... jak bym chcia?a, zeby znowu by? 7 lipca...
Teraz tylko pozostaje czeka? do listopada...
A przedtem jeszcze Fish
i chyba Sting i The Police...

a tak w ogóle, to s?ucha tu kto? Archive? W?a?nie mocno si? zastanawiam, czy nie pojecha? do Jaworzna! 50 z? za 3 dni imprezy z dobrymi polskimi kapelami plus Archive!? Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #PT live# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group