Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
U2 - Chorzów 05.07.2005

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #moje wielkie koncerty#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Greg
bywa


Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 67
Skąd: Bia?a Podlaska

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 13:38    Temat postu: U2 - Chorzów 05.07.2005 Odpowiedz z cytatem

Ta, to by? najpi?kniejszy dzie? w moim ?yciu. T? dat? b?de pami?ta? zawsze. Very Happy

Droga do szcz??cia by?a d?uga. Razz Wyruszy?em o godz 9 wraz z moim ojcem, kumplem i koleg? ojca. Jechali?my autokarem wraz z innymi fanami. Smile
Podczas jazdy ogl?dali?my koncert U2 z Bostonu Laughing
Do Chorzowa dotarli?my ok godz 19.
Na stadionie by?o ju? mnóstwo ludzie. Nie by?o szans na dostanie si? pod sam? scen?. Wraz z koleg? staneli?my na ?rodku stadionu. Widoczno?? by?a ok, ale czasami pewne m?otki zaslania?y mi widok swoimi wielkim ?bami. :/
Nie podoba?o mi si? te?, ?e niektórzy ludzi rozk?adali ?piwory i k?adli si?. I po co to? Tylko zajmowali miejsce :/

U2 supportowa?y dwie kapele : The Magic Numbers i The Killers. Ta pierwsza kapela zbytnio mi si? nie spodoba?a. Za to the killer dali ?wietny wyst?p. Szkoda tylko,?e tak szybko sko?czyli ( 6 piosenek i away). Mo?e to przez to, ?e podczas ich wyst?pu rozpada? si? okropny deszcz Razz.
Deszcze zreszt? pada? jeszcze przez d?ugi czas i sko?czy? pada?dopiero 5 minut przed wej?ciem U2 na scene. Smile

Zaczeli od energicznego "Vertigo". Nikt nie sta? w miejscu - wszyscy szaleli i skakali. Potem skok w przesz?o?? "I will Follow" "The Electric Co". Po tych piosenkach nikt ju? nie mia? w?tpliwo??i - panowie z u2 s? w ?wietnej formie i potrafi? wykrzesa? z siebie mnóstwo energii. Najwa?niejszym momentem by?o z pewno?ci? wykonanie "New Year's Day". pewnie niektórzy forumowicze wiedz?, ?e piosenka ta opowiada o wydarzeniach z 1980 r, lech wal?sie itp. Podczas tej piosenki fani przeszli samych siebie. Smile Stworzyli?my ogromn? Polsk? flage. Bono by? po prostu oczarowany i wzruszony. To by?o wida?. Uk?oni? nam si? i za?o?y? kurtke na drug? strone ( druga strona by?a czerwona).
Przed One Bono pokaza? nam flag? "Solidarno?ci" Kolejny wspania?y akcent. Smile
Prawi? nam te? mnóstwo komplementów. Smile

Podstawowa cz??c koncertu sk?ada?a si? z najwiekszych przebojów grupy ( Pride, One, Where The Streets have No Name). Najwi?ksze zaskoczenie przyby?o podczas bisów ( dwóch) Panowie postanowili si?gn?? po kawa?ki, które grali ju? jaki? czas temu ( Zoo Station, The Fly).

Po ko?cz?cym koncert drugim Vertigo Bono poprosi? nas, ?eby?mi za?piewali Sto Lat dla "niewiadomo kogo" Very Happy.


Do domu wraca?em z otwart? paszcz?.
To by? najwspanialszy koncert na jakim by?em.!! :

Smile[/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
Verlaine
nowicjusz


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 34
Skąd: Toru?

PostWysłany: Pon Paź 16, 2006 21:56    Temat postu: Re: U2 - Chorzów 05.07.2005 Odpowiedz z cytatem

to prawda, koncert by? niesamowity - mia?am okazj? ogl?da? go ze znajomymi pod sam? scen? Cool w sumie sporo czasu min??o i nie twierdz?, i? by? to najlepszy koncert w mym ?yciu - ale pozytywne wra?enia pozosta?y...
_________________
Hej ho!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Nazgul
CfO Beton


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 2773

PostWysłany: Wto Paź 17, 2006 8:00    Temat postu: Re: U2 - Chorzów 05.07.2005 Odpowiedz z cytatem

Greg napisał:
Ta, to by? najpi?kniejszy dzie? w moim ?yciu. T? dat? b?de pami?ta? zawsze. Very Happy



11 wrze?nia? kombinuje

No dobra na kacu bywam z?o?liwy Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Greg
bywa


Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 67
Skąd: Bia?a Podlaska

PostWysłany: Nie Mar 11, 2007 20:18    Temat postu: Re: U2 - Chorzów 05.07.2005 Odpowiedz z cytatem

Nazgul napisał:
Greg napisał:
Ta, to by? najpi?kniejszy dzie? w moim ?yciu. T? dat? b?de pami?ta? zawsze. Very Happy



11 wrze?nia? kombinuje

No dobra na kacu bywam z?o?liwy Twisted Evil



Ja te? i to cz?sto Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
Jurodiwiec
nowicjusz


Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 10
Skąd: Brzeg

PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 0:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdeycdowanie ten koncert jest u mnie na 4 miejscu - na pierwszym jednak U2 w 1997 na S?u?ewcu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #moje wielkie koncerty# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group