Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree

Program o PT w radiu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #o zespole#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
my.panic.room

PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 14:28    Temat postu: Program o PT w radiu Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.

Działam w Radiu Aktywnym (www.radioaktywne.pl) i zamierzam poświęcić dwa programy Porcupine Tree z okazji koncertu w Poznaniu.
Myślę nad tym, żeby w programie 27.11 zrobić top PT. Pomyślałem również, że fajnie by było porozmawiać z fanami i stąd moja wizyta na CFO. I tu propozycja dla was - możecie współtworzyć taki program, jak najbardziej z możliwością wystąpienia na żywo i pogadania o PT. O formie współpracy oczywiście przyjdzie czas porozmawiać. Radio się mieści w Warszawie, nadaje na żywo, a program rozpocząłby się o 23. Z góry informuję, że radio nie jest amatorskie i mamy solidne zaplecze, także od ewentualnych chętnych wymagana jest odpowiedzialność Wink

Sprawa druga. Kolejny program również będzie poświęcony PT. Puszczony zostanie wtedy mój wywiad ze Stevenem. Chciałbym również w Poznaniu zrobić coś w rodzaju reportażu przed/po koncertowego. I tu również propozycja dla CFO. Jeżeli będziecie jakąś większą grupą w Poznaniu, to reportaż mógłby być z waszym udziałem - innymi słowy rozmowy na temat koncertu, PT, wrażenia itp. Na stronie radia zostanie umieszczona relacja z koncertu, zdjęcia i wywiad ze Stefanem. Możecie również jako CFO ją współtworzyć. Oczywiście zostaniecie wymienieni jako współtwórcy, na stronie pojawi się wasz banner - pełen marketing Wink

Rozważcie to, a ja w razie czego czekam na wiadomości na PM. Przypominam że pierwszy program będzie 27.11, dzień przed koncertem o godzinie 23.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #o zespole# Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: