Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
port-royal / afraid to dance tour
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #by?em na...#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leszek
ma gadane


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 646
Skąd: Pozna?/Cz?stochowa

PostWysłany: Nie Lis 11, 2007 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stalker and parsival napisał:
Leszek napisał:
stalker and parsival napisał:
a Port-Royal pij? równie dobrze jak graj? ojjejej Very Happy Laughing


Wiesz... W?osi maj?c Ukrai?ca w ekipie musz? dorówna? do pewnego poziomu Wink A w Poznaniu, jak gada?em ze Siev? to si? wydawa? taki troch?... nieobecny. Ciekawe dlaczego Wink


no w?a?nie ciekaw jestem jak u nich forma po wczoraj bo ja nadal ci??ko dochodz? do siebie, a koncert za 3 godziny Laughing


I jak? Podo?ali?

Kurde, zobaczy?bym ich sobie jeszcze raz na koncercie...
_________________
If I'm guided, then it's not by stars or by love or by choice, but by fate.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Pon Lis 12, 2007 1:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak, by?o bardzo dobrze. NCC jak zawsze magicznie, jedyne czego im teraz potrzeba to solidnie wyprodukowany studyjny materia?, bo epka brzmieniowo nie dzia?a tak jak koncert. Port-Royal.. by?o transowo, psychodelicznie, znowu nie mo?na by?o oderwa? oczu od ekranu, niektóre teksty w po??czeniu z muzyk? nad wyraz intryguj?ce. Najwi?ksze wra?enie zrobi?a na mnie wizualizacja z m??czyzn? z tablic? "Free Hugs" przytulaj?cym przechodniów.

To by? w ogóle szalenie udany koncertowo weekend w Krk. Dwie nasze miejskie kapele - wczoraj Eluktrick dzisiaj NCC, które s? jakby z innego wymiaru, na zat?ch?ej krakowskiej scenie wprowadzaj? powiew ?wie?ego powietrza, bardzo potrzebnego Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Leszek
ma gadane


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 646
Skąd: Pozna?/Cz?stochowa

PostWysłany: Pon Lis 12, 2007 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stalker and parsival napisał:
Port-Royal.. by?o transowo, psychodelicznie, znowu nie mo?na by?o oderwa? oczu od ekranu, niektóre teksty w po??czeniu z muzyk? nad wyraz intryguj?ce. Najwi?ksze wra?enie zrobi?a na mnie wizualizacja z m??czyzn? z tablic? "Free Hugs" przytulaj?cym przechodniów.


Wszak to Anya:Sehnsucht, do którego to utworu (znaczy si? nagrania z koncertu;)) da?em linka wcze?niej w tym temacie.
Na mnie najwi?ksze wra?enie zrobi?o chyba Putin vs Valery. I jeszcze jak Sieva wstuka? napis "our disconnected love" to ten filmik zrobi? si? jeszcze bardziej wymowny.

A z cytatów z "wewn?trz" wizualizacji to najbardziej mi si? wpami?? wry?o:
"We're able to cry watching a movie, but not able to cry in a life"
No i ciekawy motyw by? te? z napisami "Hello. We're Port-Royal" z pierwszego utworu wieczoru.

A co do krakowskich zespo?ów, o których piszesz to rzuci?em uchem na New Century Classics i wydaj? si? to ciekawy kolektyw. Trzeba by si? zakr?ci? ko?o EPki Wink. A Eluktrick teraz leci i pierwsze wra?enie troch? ?rednie jest...
_________________
If I'm guided, then it's not by stars or by love or by choice, but by fate.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Wto Lis 13, 2007 2:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eluktrick to zupe?nie inna muzyka, zupe?nie inna wra?liwo??.. z post-rockiem nie maj? nic wspólnego, to takie psychodeliczne rockowe granie.. cho? obie kapele si? ze sob? przyja?ni? i mo?e niebawem we Wroc?awiu b?dzie wspólny koncert. Poza tym obie trzeba zobaczy? na ?ywo, zw?aszcza Eluktrick to przede wszystkim koncertowa kapela, improwizacje Thymna na klawiszach no po prostu sza?. Smile

epk? NCC mog? ci podes?a? je?li chcesz.. 5 kawa?ków na niej jest oczywi?cie w lepszej jako?ci ni? na myspace.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #by?em na...# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group