Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Remiksy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #bass communion#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ninu?
CfO Beton


Dołączył: 29 Kwi 2005
Posty: 4182

PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 0:58    Temat postu: Remiksy Odpowiedz z cytatem




Przezajebista p?yta. Inaczej nie mog? tego nazwa?. Pozbawiona pretensjonalno?ci "regularnych" albumów. Ró?ni producenci - ró?ne podej?cie. Od mrocznego "Rebirth", przez przyprawiaj?c? o palpitacj? serca zabaw? rytmem w "Battle of tetris", czwartej cz??ci "drugged" - zdecydowanie najmroczniejszej i najbardziej dusznej. Ale nadal fascynuj?cej.
Na tym nie koniec. "pachydermatous armada" równie dobrze móg?by trafi? na ?cie?k? d?wi?kow? to dajmy na to "zagubionej autostrady", a "macrovelux deluxremux" gdyby doda? do niego ?piew Bjork móg?by by? najmocniejszym punktem "Homogenic".

Niesamowity album. Który to ju? z kolei?
_________________
All your life you were just waiting for this moment to arrive...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
letjenen
nowicjusz


Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 25
Skąd: Always Neverland

PostWysłany: Pon Mar 17, 2008 3:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem




albo nigdzie nie ma albo mi umknela jakas dyskusja na temat albumu wydanego w tym samym roku co BC Remixed, Jonathan Coleclough/Bass Communion/Colin Potter. (traktujac temat ogolnie, nie jako tlumaczenie wspomnianego wczesniej albumu, pisze tutaj)

dla niewtajemniczonych - limitowany dwuplytowy album gdzie Jonathan Coleclough i Colin Potter remiksuja Bass Communion i vice versa (utwor Yossaria).

jestem na swiezo, bo w trakcie pierwszego sluchania. o ile Yossaria wprowadzala niepokoj jak na chwile obecna nie do zniesienia, o tyle sprawa ma sie zupelnie inaczej z ostatnim utworem.

kazdy ma swoja specyficzna tolerancje i wrazliwosc muzyczna, jednak wydaje mi sie, iz mimo tych roznic dla kazdego liczba naprawde gleboko oddzialujacych utworow jest bardzo mala w porownaniu z cala muzyka jakiej sie kiedykolwiek sluchalo. cieszy mnie niezmiernie, ze u mnie sporo miejsca zajmuje tam bezposrednio i posrednio tworczosc SW.

druga plyta, Epidural, jeden utwor, ale trwajacy 73:57. wchodzi niesamowicie gleboko, Drugged doslownie i w przenosni.
chcac odwiedzic inne swiaty bedzie pierwszym ktory wrzuce na talerz (jak zapomne liny bezpieczenstwa prosze o zyczliwe odwiedziny na oddziale katatonikow Wink)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #bass communion# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group