Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Nowe posty

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #propozycje zmian#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nika
ma gadane


Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 681
Skąd: Pozna?

PostWysłany: Pią Maj 09, 2008 19:03    Temat postu: Nowe posty Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanko....
irytuje mnie dopisywanie sie nowych postow do starych postow, w momencie kiedy ostatnia wiadomosc byla napisana przez tego samego autora, co ta powyzej.
Funkcja ta jest dla mnie calkowicie bezsensu. Przykladowo dzis dopisalam sie do tematu o openerze. Pewnie malo kto zauwazy ta informacje, bo ani nie wyswietla sie jako nowy post ani nie jest na samym szczycie danego dzialu.
Mysle, ze dobrze byloby gdyby funkcja 'nowe posty' dzialala w takich i innych przypadkach.
Co wy na to?
_________________
http://artwerk.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora
olek
ma gadane


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 654
Skąd: Pozna?

PostWysłany: Pią Maj 09, 2008 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powinna byc dostepna opcja "kasuj post". wtedy kopiujesz to co napisalas wczesniej, kasujesz post, piszesz nowy a w nim wklejasz stare info + to co chcesz dopisac Wink
_________________
When you have to shoot, shoot, don't talk
Powrót do góry
Zobacz profil autora
nika
ma gadane


Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 681
Skąd: Pozna?

PostWysłany: Pią Maj 09, 2008 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz kiedys tak robilam ale jest to upierdliwe, no i mozna w ten sposob skasowac tresc, ktora ma jakies informacyjne znaczenie

poza tym podejrzewam, ze funkcja o ktorej pisalam jest mozliwa do przywrocenia... a skoro da sie to zrobic to po co sobie utrudniac zycie kasowaniem wlasnych postow?
_________________
http://artwerk.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora
guziec
CfO Beton


Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 3379
Skąd: Zewsz?d

PostWysłany: Pią Maj 09, 2008 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

olek napisał:
powinna byc dostepna opcja "kasuj post". wtedy kopiujesz to co napisalas wczesniej, kasujesz post, piszesz nowy a w nim wklejasz stare info + to co chcesz dopisac Wink

Ale? ta funkcja ca?y czas jest dost?pna i ja np z niej korzystam. Z tym?e racja, ?e to uci??liwe, ale nie ode mnie to zale?y, dlatego przy??czam sie do apelu.
_________________
Not dissing SW because it's too mainstream
Powrót do góry
Zobacz profil autora
*marmo
ma gadane


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 938
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Sob Maj 10, 2008 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

T a funkcja to upgrade chroni?cy przed floodowaniem na forach. To tyle w tym temacie Smile
_________________
//szef szefów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #propozycje zmian# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group