Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
The Mars Volta - 25.07.08 - Wawa
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #by?em na...#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bobi
CfO maniak


Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 1040
Skąd: krk

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

likipiki napisał:
mo?e bobi uchwyci? to na czym mi zale?a?o?

eh liki...nie wiem jak to si? sta?o...co wyci?ga?em swój aparat (fotograficzny of coz) to oni pisiory...HOP...i chowali! no cholera jasna! wi?c krzycze do nich, ale jakie? kilkadziesi?t osób mnie zag?usza?o! no wi?c ja g?o?niej, ?e to dla ciebie, a tu nagle jeszcze wi?cej osób zag?usza...i dlatego...nic si? nie da?o zrobi?... przykro mi. wszystko na marne...

a co do gigu samego:
Nie jestem pewien czy Kubolski uwzgl?dni? wszystko co by?o w setli?cie. Wydaje mi si?, nawet pewien jestem, ?e przed Aberinkul? by? jeszcze jeden kawa?ek, nie voltów. Nie ich stwierdzam, bo go wogóle nie kojarzy?em. Mo?e to by?a jaka? mega rozbudowana improwizacja, ale nie s?dze. Jak s?dzicie?

A sam koncert. Dla mnie bombka. Mog?o byc lepiej, jasne! Wberlinie jak dla mnie by?o znacznie lepiej. Du?o osób narzeka?o, ?e kawa?ków z pierwszej p?yty nie by?o, ?e za du?o z Goliatha. No ja na to nie mog? narzeka?, bo kawa?ki z de-loused, s?ysza?em w berlinie w?a?nie, wi?? to co zagrali w wawie mnie zadowala. Grali bardzo rozimprowizowanie. Mo?e to wiele osób zrazi?o, ?e nie by?o zwartych kawa?ków, a potwornie d?ugie granie w sumie nie zwi?zane z albumami. Mnie to naprzyk??d pasi, bo po lutym, kiedy to us?ysza?em w??snie te kawa?ki "zwarte" dosat?em improwizacje, które u TMV te? niezwykle ceni?.

Goliath wyszed? doskonale. Dziwi?y mnie dziwne przerwy jakie sobie podczas grania robili. Graj? graj?, i nagle! stop. i potem znów. No ale koniec ko?ców wysz?o spoko. Zdziwi?o mnie, ?e nie zacz?li waxem i dopiero potem goliath, ale efekt by? pomimo tego doskona?y. Ouroboros i Ilyena baaardzo dobre! Naprawd? wysz?o tak jakby sie chcia?o te kawa?ki us?ysze?. Cygnus jako jeden z moich ulubionych ich kaw??ków ju? na wej?ciu wysok? not? dosta? i tak pozosta?o. Aberinkula pozamiata?a ko?cówk?...i...no w?asnie. By? niesmak. No bo po tylu plotach, ?e maj? gra? 3h to jednak chcia?o by si? wi?cej. Ju? my?la?em nawet, ?e b?d? gra? dalej, bo omar jako? zacz?? co? grzeba? przy gitarze, ale okaza?o si?, ?e tylko chce j? s?i?gn??...no szkoda.

Aaa! Nag?o?nienie! F-A-T-A-L-N-E! S?ysza?em z qmplem tylko gitar? omara (baaaardzo wyra?nie), b?bny i cedrica (lecz niestety niewyra?nie) i bas. D?ciaki! gdzie one by?y! no nie wiem. musia?em si? naprawde mocno skupi? by us?ysze? klarnet czy saksofon, czy chocia?by klawisze. No ?enada. A druga gitara!? no chyba jej nie by?o wogóle!! ( no jednak by?a bo Nika mówi?a ?e s?ysza?a all....damn it! lol). gdyby nie to to by?o by jeszcze lepiej!

ale ogólnei na plus. i nawet plakat jest (reztki ta?my ma ale to nie zmienia faktu, ?e jest).
--> Nika, nast?pny razem musimy jakie? cheap knajpy wcze?niej obczai? a nie lata? tam i z powrotem...rotfl!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
nika
ma gadane


Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 681
Skąd: Pozna?

PostWysłany: Czw Lip 31, 2008 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tymi knajpami to fakt Laughing
no ale nastepnym razem juz wiemy co i jak Wink
_________________
http://artwerk.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora
elbe
bywa


Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 79

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje wra?enia m/w podobne, równie? niedosyt i kwestia nag?o?nienia (zw?aszcza, ?e sta?am pod praw? kolumn?, na przysz?o?? b?d? wiedzia?a, ?eby w Stodole nie zabija? si? dla stania w pierwszych rz?dach). Dodatkowo straci?am Cygnusa (na którego bardzo czeka?am, bo jest z mojej ukochanej Frances) na przepychanki z dwoma upalonymi facetami :/ Pami?tam, ?e po wyj?ciu by?am g??boko przekonana, ?e ch?tnie posz?abym jeszcze raz na ten koncert (teraz, wiedz?c, ?e koncert Sigur Rós by? co najmniej zadowalaj?cy, zastanowi?abym si? dwa razy Wink).
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bori
ma gadane


Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 689
Skąd: czasem Praga, czasem nie

PostWysłany: Nie Sie 24, 2008 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakrztusilam sie. Ze jaki? Sloneczko, nie po to zgotowalam Ci circa polgodzinna gadu gadna relacje, co bys mie teraz zestrzeliwala eufemizmami na TYM forum :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora
elbe
bywa


Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 79

PostWysłany: Nie Sie 24, 2008 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bori napisał:
Zakrztusilam sie. Ze jaki? Sloneczko, nie po to zgotowalam Ci circa polgodzinna gadu gadna relacje, co bys mie teraz zestrzeliwala eufemizmami na TYM forum :*


No przecie? mówi?, ?e 'co najmniej'! To by? tylko rodzaj dyplomacji Razz
Przecie? wiem, ?e by? fantastyczny Very Happy
offtopujemy Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bori
ma gadane


Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 689
Skąd: czasem Praga, czasem nie

PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

elbe napisał:

offtopujemy Razz


?artujesz?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Crimsoid
ma gadane


Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 664
Skąd: ?e znowu

PostWysłany: Pią Wrz 12, 2008 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koncert mog? byc lepszy.
skonczyli wczesniej przez fatalne naglosnienie, tak? wersj? ja gdzie? przeczyta?em.

Ogó?em warto by?o zobaczy? Volt? na ?ywo, gdy? jakby nie patrzy? nadal s? ewenementem na dzisiejszej scenie muzyki szeroko poj?tej. G?ste improwizacje, ró?norodny materia?. Zbiera?em si? na koncert troche niepewnie gdy? ostatni? p?yt? uwa?am za kompletn? katastrof?, ale wersje live by?y strawnymi ??cznikami mi?dzy Cygnusem czy Rapid Fire Toolbooth zagranym na pocz?tku w wersji conajmniej rozci?gnietej (nie, nie nazwe tego Goliath Razz ).

A przed 'fantastycznym' nag?o?nieniem i '?wietnie wywietrzon?' sal? ludzie ratowali si? staniem przy otwartych na zewn?trz wrotach czy szybkim wyskokiem na piwo. Pewne jest, ?e je?li koncert potrwa?by 10 minut d?u?ej ju? nic bym z niego nie pami?ta?.

3/5
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #by?em na...# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group