Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Anathema-20, 21.X.2008

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #by?em na...#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
orgiasz
bywa


Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 58
Skąd: Katowitz

PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koncert by? wi?cej ni? dobry!
Demians zabrzmia? lepiej ni? mo?na by si? spodziewa? po powszechnym traktowaniu supportu w tym sporcie, aczkolwiek czego? do pe?ni szcz??cia mi zabrak?o..3 osoby to najgorszy sk?ad do grania, a akustyk próbowa? to podbudowa? basem- chyba przesadzi?, brzmia?o by i bez tego. Skutkiem tego, obawiam si? ?e ludzie nie znaj?cy twórczo?ci mieli problem z wychwyceniem jakie akordy gra gitarzysta.
Da?o sie równie? wyczu? atmosfere sceny, gdzie panowie mieli ?wiadomo?? swojego krótkiego na Niej pobytu. Wszystko w po?piechu...

Anathema - nie jestem znawc? wi?c powiem tylko tyle co wys?ysza?em.
Akustykowi potrzeba by?o 2 numerów ?eby wykr?ci? sound do ilo?ci ludzi w sali..pó?niej zawodowo
klimat w "Are You There?" - nie mam pyta?, akustyk na podwójnej lampie grany:)
Co najwa?niejsze dla mnie, Anathemie z p?yty brakuje jak dla mnie wykopu, na koncercie gitary brzmia?y o niebo lepiej, by?a moc w sekcji
a riffy rusza?y gaciami

Powiem tak, koncert Porcupine z tamtego roku z hali Wis?y to by?a najlepsza rzecz na jakiej by?em, ale my?le ?e pod wzgl?dem brzmiania do Anathemy brakowa?o niestety..

p.s. Danny to z daleka niez?y Kevin Bacon:D
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=57a4fbdf2825c1a7
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Tlen
Szati
bywalec


Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 132
Skąd: Myszków

PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koncert ?wietny. Z jednej strony energiczny, ?ywio?owy, z drugiej pi?kny, melancholijny. A nastrój i napi?cie w Anyone, Anywhere mnie po prostu zabi?y. Shocked No i medley A Dying Wish/Another Brick in the Wall pt.2 Ogólnie moc totalna. Smile Demians te? na plus, szczególnie chcia?em us?ysze? The Perfect Symmetry no i ten numer te? mnie powali?. Wspania?y wieczór!
_________________
last.fm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #by?em na...# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group