Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Aviv Geffen + Steven Wilson - 16.01.2009 Kraków, Rotunda
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #by?em na...#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chester
nowicjusz


Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 33

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 1:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niesamowity koncert Smile
z tego co pamietam to

setlista:
1.black & white
2.it's alright
3.miss u
4.october
5.now or never
6.once
7.berlin
8.glow
9.the forest in my heart
10.silence
11.blackfield
12.pain
13.where is my love
14.the one
15.end of the world
16.heroes
17.cloudy now

aviv sie nie rozebral Laughing dziewczyny plakaly Surprised byly ciary Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora
tom2
bywa


Dołączył: 18 Lut 2005
Posty: 56
Skąd: k-ce

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moim zdaniem jeden ze s?abszych koncertów niestety. Ale to moje zdanie i moich znajomych co byli ze mn?.
Tak wg mnie

- koncert powinien by? po wydaniu p?yty,
- AG powinien popracowa? nad ?piewaniem nowych kawa?ków - o ile repertuar z Blackfield wypad? nienajgorzej to niektóre kawa?ki tragedia wg mnie. Par? razy SW ratowa? sytuacje. Te wibrowanie g?osu wr?cz przeszkadza?o
Mo?e i pewnie tak jest, ?e nie jestem obiektywny ale SW uratowa? ten koncert, wida? by?o,?e ludzie przyszli ze wzgl?du na SW g?ównie i sala reagowa?a ?ywio?owo jak grali co? co by?o znane. Owszem kawa?ki z nowej p?yty nie s? zle ale na tym konercie AG zaspiewa? je fatalnie. Mo?e w?o?y?em kij w mrowisko ale takie mam odczucia po tym koncercie
aa i jeszcze jedno troche krótkawy by? ten koncert jak dla mnie.
The one wyapd?o chyba najlepiej i si? samo obroni?o. Reszta szczególnie wolne kawa?ki October - sama ekspresja artysty nie wystarczy i Berlin niestety nie.
No i pewnie dziewczyny by?y zawiedzione bo AG tylko podci?gna? na chwilke koszulk?..
ale i tak by?o pare fajnych momentów ( np cloudy now) Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
electromara
bywa


Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 62
Skąd: Sz-n

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co widze to nie zagral nic Wilson ze swojego solowego dziela?? Rolling Eyes

Dzis bede w Berlinie, moze tu cos w secie zmienia Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ptree
nowicjusz


Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 20
Skąd: katowice

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="chester"]Niesamowity koncert
quote]
Mnie si? te? BARDZO podoba?o.... Rasowy, rockowy koncert, który wywo?a? sporo u?miechu na mojej twarzy. Czekam na p?yt? Aviva z du?? niecierpliwo?ci?!
A Stefan my?li nad solow? tras? promuj?c? Insurgentes wi?c trzymajmy kciuki aby mu si? uda?o. To dopiero by?oby wydarzenie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
dementiapraecox
bywa


Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 96

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ptree napisał:
A Stefan my?li nad solow? tras? promuj?c? Insurgentes wi?c trzymajmy kciuki aby mu si? uda?o. To dopiero by?oby wydarzenie!


hehe i co pewnie jak wypali to b?dzie to wygl?da? nast?puj?co: SW na scenie + reszta PT za kulisami jako sesyjni Wink bo kogo on innego znajdzie Mr. Green a po odb?bnieniu Harmony Korine plus reszty hitów pozostali wpadaj? na scen? i dorabiaj? do emerytury ju? jako PT Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
nola
ma gadane


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 459
Skąd: ?ciana Wschodnia

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tom2 napisał:

No i pewnie dziewczyny by?y zawiedzione bo AG tylko podci?gna? na chwilke koszulk?..

doprawdy, czegó? tu ?a?owa?, przecie? on ma ?a?osne cia?o...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Agher
CfO Beton


Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 1691
Skąd: Bia?ystok

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dementiapraecox napisał:


hehe i co pewnie jak wypali to b?dzie to wygl?da? nast?puj?co: SW na scenie + reszta PT za kulisami jako sesyjni Wink bo kogo on innego znajdzie Mr. Green a po odb?bnieniu Harmony Korine plus reszty hitów pozostali wpadaj? na scen? i dorabiaj? do emerytury ju? jako PT Razz


z racji ?e Gavin gra w kazdym kawa?ku (no dobra, w tych bez perkusji nie gra:P) na insurgentes to ca?kiem mo?liwe ; p
Powrót do góry
Zobacz profil autora
electromara
bywa


Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 62
Skąd: Sz-n

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj by?em w Berlinie na koncercie i oto kilka spostrzezen. Praktycznie jako jedyny minus trzeba uznac naglosnienie, bylo kompletnie do bani, buczalo jak cholera, moze to wina akustyki pomieszczenia, nie wiem, w kazdym badz razie przy przemieszczeniu sie pod scene, dalo rade wytrzymac. Teraz same plusy. Koncert rewelacyjny, aviv i steven w swietnej formie, tracklista praktycznie taka sama jak w Rotundzie, najwiekszy aplauz mial oczywiscie numer Berlin (mega sredni). Lecz najwiekszym zdziwieniem i plusem bylo to ( wiadomo, w celach marketingowych) ze rozdawali za darmo koszulki Aviva + plyte w jednym trackiem (swoja droga wepchneli mi i znajomemu 7 koszulek!). Ogolnie wydarzeniu daje 8/10, a przede mna jeszcze Monachium Cool

Aha i jesli kogos to interesuje, Aviv sciagnal (rozerwal) koszukle Rolling Eyes Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Stef
bywalec


Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 114
Skąd: Neverland

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

electromara napisał:
Aha i jesli kogos to interesuje, Aviv sciagnal (rozerwal) koszukle Rolling Eyes Laughing


o bleeeeee
Powrót do góry
Zobacz profil autora
DeV
nowicjusz


Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 7
Skąd: Wroclaw/TL

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sporo Blackfield zagrali i dobrze, tylko szkoda ?e nie by?em.
ehh ta sesja...

foty, jakie? zarzu?cie Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ninu?
CfO Beton


Dołączył: 29 Kwi 2005
Posty: 4182

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

electromara napisał:
Aha i jesli kogos to interesuje, Aviv sciagnal (rozerwal) koszukle Rolling Eyes Laughing




Powinien zrobi? kolaboracj? z Grzegorzem Markowskim Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora
LPD
bywalec


Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 302
Skąd: Bielsko-Bia?a

PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

By?em, pos?ucha?em, autografu nie dosta?em! A innymi s?owy, to uwa?am, ?e mimo iz koncert razem z bisem trwa? tylko 80 minut, to by?a bardzo dobry. ?mia?o mo?na powiedzie?, ?e by? to koncert Blackfield, a nie Aviva i Stevena. Po raz kolejny okaza?o si?, ?e Steven, to rockowy geniusz. My?l?, ?e nawet gdyby zagra? z Krzy?kiem Krawczykiem albo Zbyszkiem Wodeckim mog?oby, to by? bardzo ciekawe i dobre. Jedynie ?al, ?e nie uda?o mi si? zdoby? autografu mistrza. Inni mieli wi?cej szcz??cia. Pozdrawiam wszystkich fanów Stevena Wilsona.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ninu?
CfO Beton


Dołączył: 29 Kwi 2005
Posty: 4182

PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LPD napisał:
My?l?, ?e nawet gdyby zagra? z Krzy?kiem Krawczykiem albo Zbyszkiem Wodeckim mog?oby, to by? bardzo ciekawe i dobre.


Imo du?o lepsze ni? z Avivem Laughing


LPD napisał:
Jedynie ?al, ?e nie uda?o mi si? zdoby? autografu mistrza. Inni mieli wi?cej szcz??cia. Pozdrawiam wszystkich fanów Stevena Wilsona.


Mam go na ok?adce Deadwing, bardzo ch?tnie Ci sprzedam Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
LPD
bywalec


Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 302
Skąd: Bielsko-Bia?a

PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Deadwing, to te? mam Very Happy (zdobyty w dniu 7.07.2007) ale tym razem chcia?em na Insurgentes. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Jelitek
nowicjusz


Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 49
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 1:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

By?em, podziwia?em i slucha?em.

Z p?yty AG przypad? mi najbardziej do gustu October i Forest in my heart.
Nie by?o mi dane byc na koncercie blackfielda ani razu i mo?liwe ?e st?d moj entuzjazm, ale mimo wszystko bardzo mi si? podoba? koncert.

Nie wiem czy kto? zauwa?y? pewne Polskie akcenty na scenie. Aviv by? ubrany w bia?o czerwony strój plus w penym momencie na scenie zapali?y si? bia?o czerwone ?wiat?a.

Jedyne co mi sie nie podoba?o to publiczno??. Ma?o osób si? rusza?o (podobnie by?o na koncercie PT) i jakos tak ma?o ?ywio?owo by?o. No ale by? mo?e tylko ja chodze na koncerty by si? wyszale? i wybawi? przy muzyce któr? uwielbiam. Aha no i jeszcze jedna rzecz: przyje?d?a na koncert go?? ktory promuje swoj? p?yt?, a tu nale t?um zaczyna krzycze? "Blackfield". Chyba ci??ko b?dzie Avivowi przebi? si? przez si?? tego projektu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #by?em na...# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group