Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree

Aviv Geffen + Steven Wilson - 16.01.2009 Kraków, Rotunda
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #byłem na...#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chester
nowicjusz

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 0:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niesamowity koncert Smile
z tego co pamietam to

setlista:
1.black & white
2.it's alright
3.miss u
4.october
5.now or never
6.once
7.berlin
8.glow
9.the forest in my heart
10.silence
11.blackfield
12.pain
13.where is my love
14.the one
15.end of the world
16.heroes
17.cloudy now

aviv sie nie rozebral Laughing dziewczyny plakaly Surprised byly ciary Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora
tom2
bywa

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moim zdaniem jeden ze słabszych koncertów niestety. Ale to moje zdanie i moich znajomych co byli ze mną.
Tak wg mnie

- koncert powinien być po wydaniu płyty,
- AG powinien popracować nad śpiewaniem nowych kawałków - o ile repertuar z Blackfield wypadł nienajgorzej to niektóre kawałki tragedia wg mnie. Parę razy SW ratował sytuacje. Te wibrowanie głosu wręcz przeszkadzało
Może i pewnie tak jest, że nie jestem obiektywny ale SW uratował ten koncert, widać było,że ludzie przyszli ze względu na SW głównie i sala reagowała żywiołowo jak grali coś co było znane. Owszem kawałki z nowej płyty nie są zle ale na tym konercie AG zaspiewał je fatalnie. Może włożyłem kij w mrowisko ale takie mam odczucia po tym koncercie
aa i jeszcze jedno troche krótkawy był ten koncert jak dla mnie.
The one wyapdło chyba najlepiej i się samo obroniło. Reszta szczególnie wolne kawałki October - sama ekspresja artysty nie wystarczy i Berlin niestety nie.
No i pewnie dziewczyny były zawiedzione bo AG tylko podciągnał na chwilke koszulkę..
ale i tak było pare fajnych momentów ( np cloudy now) Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
electromara
bywa

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co widze to nie zagral nic Wilson ze swojego solowego dziela?? Rolling Eyes

Dzis bede w Berlinie, moze tu cos w secie zmienia Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ptree
nowicjusz

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="chester"]Niesamowity koncert
quote]
Mnie się też BARDZO podobało.... Rasowy, rockowy koncert, który wywołał sporo uśmiechu na mojej twarzy. Czekam na płytę Aviva z dużą niecierpliwością!
A Stefan myśli nad solową trasą promującą Insurgentes więc trzymajmy kciuki aby mu się udało. To dopiero byłoby wydarzenie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
dementiapraecox
bywa

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ptree napisał:
A Stefan myśli nad solową trasą promującą Insurgentes więc trzymajmy kciuki aby mu się udało. To dopiero byłoby wydarzenie!

hehe i co pewnie jak wypali to będzie to wyglądać następująco: SW na scenie + reszta PT za kulisami jako sesyjni Wink bo kogo on innego znajdzie Mr. Green a po odbębnieniu Harmony Korine plus reszty hitów pozostali wpadają na scenę i dorabiają do emerytury już jako PT Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
nola
ma gadane

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tom2 napisał:

No i pewnie dziewczyny były zawiedzione bo AG tylko podciągnał na chwilke koszulkę..

doprawdy, czegóż tu żałować, przecież on ma żałosne ciało...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Agher
CfO Beton

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dementiapraecox napisał:

hehe i co pewnie jak wypali to będzie to wyglądać następująco: SW na scenie + reszta PT za kulisami jako sesyjni Wink bo kogo on innego znajdzie Mr. Green a po odbębnieniu Harmony Korine plus reszty hitów pozostali wpadają na scenę i dorabiają do emerytury już jako PT Razz

z racji że Gavin gra w kazdym kawałku (no dobra, w tych bez perkusji nie gra:P) na insurgentes to całkiem możliwe ; p
Powrót do góry
Zobacz profil autora
electromara
bywa

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj byłem w Berlinie na koncercie i oto kilka spostrzezen. Praktycznie jako jedyny minus trzeba uznac naglosnienie, bylo kompletnie do bani, buczalo jak cholera, moze to wina akustyki pomieszczenia, nie wiem, w kazdym badz razie przy przemieszczeniu sie pod scene, dalo rade wytrzymac. Teraz same plusy. Koncert rewelacyjny, aviv i steven w swietnej formie, tracklista praktycznie taka sama jak w Rotundzie, najwiekszy aplauz mial oczywiscie numer Berlin (mega sredni). Lecz najwiekszym zdziwieniem i plusem bylo to ( wiadomo, w celach marketingowych) ze rozdawali za darmo koszulki Aviva + plyte w jednym trackiem (swoja droga wepchneli mi i znajomemu 7 koszulek!). Ogolnie wydarzeniu daje 8/10, a przede mna jeszcze Monachium Cool

Aha i jesli kogos to interesuje, Aviv sciagnal (rozerwal) koszukle Rolling Eyes Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Stef
bywalec

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

electromara napisał:
Aha i jesli kogos to interesuje, Aviv sciagnal (rozerwal) koszukle Rolling Eyes Laughing

o bleeeeee
Powrót do góry
Zobacz profil autora
DeV
nowicjusz

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sporo Blackfield zagrali i dobrze, tylko szkoda że nie byłem.
ehh ta sesja...

foty, jakieś zarzućcie Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ninuś
CfO Beton

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

electromara napisał:

Powinien zrobić kolaborację z Grzegorzem Markowskim Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora
LPD
bywalec

PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem, posłuchałem, autografu nie dostałem! A innymi słowy, to uważam, że mimo iz koncert razem z bisem trwał tylko 80 minut, to była bardzo dobry. Śmiało można powiedzieć, że był to koncert Blackfield, a nie Aviva i Stevena. Po raz kolejny okazało się, że Steven, to rockowy geniusz. Myślę, że nawet gdyby zagrał z Krzyśkiem Krawczykiem albo Zbyszkiem Wodeckim mogłoby, to być bardzo ciekawe i dobre. Jedynie żal, że nie udało mi się zdobyć autografu mistrza. Inni mieli więcej szczęścia. Pozdrawiam wszystkich fanów Stevena Wilsona.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ninuś
CfO Beton

PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LPD napisał:
Myślę, że nawet gdyby zagrał z Krzyśkiem Krawczykiem albo Zbyszkiem Wodeckim mogłoby, to być bardzo ciekawe i dobre.

Imo dużo lepsze niż z Avivem Laughing

LPD napisał:
Jedynie żal, że nie udało mi się zdobyć autografu mistrza. Inni mieli więcej szczęścia. Pozdrawiam wszystkich fanów Stevena Wilsona.

Mam go na okładce Deadwing, bardzo chętnie Ci sprzedam Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
LPD
bywalec

PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Deadwing, to też mam Very Happy (zdobyty w dniu 7.07.2007) ale tym razem chciałem na Insurgentes. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Jelitek
nowicjusz

PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 0:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem, podziwiałem i sluchałem.

Z płyty AG przypadł mi najbardziej do gustu October i Forest in my heart.
Nie było mi dane byc na koncercie blackfielda ani razu i możliwe że stąd moj entuzjazm, ale mimo wszystko bardzo mi się podobał koncert.

Nie wiem czy ktoś zauważył pewne Polskie akcenty na scenie. Aviv był ubrany w biało czerwony strój plus w penym momencie na scenie zapaliły się biało czerwone światła.

Jedyne co mi sie nie podobało to publiczność. Mało osób się ruszało (podobnie było na koncercie PT) i jakos tak mało żywiołowo było. No ale być może tylko ja chodze na koncerty by się wyszaleć i wybawić przy muzyce którą uwielbiam. Aha no i jeszcze jedna rzecz: przyjeżdża na koncert gość ktory promuje swoją płytę, a tu nale tłum zaczyna krzyczeć "Blackfield". Chyba ciężko będzie Avivowi przebić się przez siłę tego projektu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #byłem na...# Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: