Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
U2 Chorzów 6 sierpnia 2009 r.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #by?em na...#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stokrotka
CfO maniak


Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 1010

PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 23:51    Temat postu: U2 Chorzów 6 sierpnia 2009 r. Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy ktokolwiek z forum si? na to cudo wybiera?, ja nie planowa?am, ale ostatecznie tam si? pojawi?am. W zwi?zku z powy?szym opisz? Wam, drodzy forumowicze, co si? wydarzy?o:

wersja skrócona: pojechawszy, zobaczywszy, nie umar?szy, wróciwszy

wersja d?uga: gdyby nie scena, koncert by?by ?redni, Bono nie wyci?ga góry, nowe kawa?ki do mnie zupe?nie nie trafiaj?, zw?aszcza podszyte dyskotekowym bitem, nie trafia do mnie te? rola Bono jako zbawcy ?wiata. Co jeszcze zrobili ?le: kamerzy?ci momentami zasypiali pokazuj?c nie to co trzeba na wspania?ym cylindrycznym ekranie, na wprost od miejsc za 450zl by?y ustawione toi toie LOL... oraz najwa?niejsze - tu? przed wej?ciem U2 na scen? pu?cili Space Oddity Davida Bowie i w tym momencie po?a?owa?am, ?e to nie jest jego koncert i tak mi zosta?o Smile
Dobre momenty to ?wietne nag?o?nienie, widoczno?? i efekciarstwo oprawy oraz stare kawa?ki m.in. Unforgettable fire z przejrzystym d?wi?kiem. Szkoda, ?e innych artystów nie sta? na tak? scen?. Niektórzy mogliby zrobi? z t? scen? lepsze widowisko. Tylko nie za t? cen? biletów. Wiem, ?e wi?kszo?? mediów ju? nada?o koncertowi U2 tytu? koncertu roku, ja jednak ju? by?am na kilku lepszych, np. Faith No More na Open'erze, tDEP na KnockOucie, gdyby oni mieli tego paj?ka... to by mnie na tym ?wiecie ju? nie by?o Very Happy

Kto? poza mn? by? i ma jakie? wra?enia mo?e?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Splot
CfO Beton


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 1671
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią Sie 14, 2009 0:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie znam, nie by?em, za to ch?tnie si? wypowiem. Pop'u z gitarami nie s?ucham, chyba ?e szczerze przyzna si? "jestem pop'em z gitarami" i nie pozwoli si? lansowa? na niewiadomoco. (tutaj oczko w stron? U2 - najbestniejszego rockowego bandu w historii historii) Wtedy mo?emy rozmawia?. A Bono... có?, najlepiej ratowa? ?wiat rzucaj?c lewackimi has?ami finansowanymi za cudz? kas?. Tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #by?em na...# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group