Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Nil Recurring
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #EPki i inne#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bori
ma gadane


Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 689
Skąd: czasem Praga, czasem nie

PostWysłany: Pon Lut 25, 2008 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak guziec, tylko nie widz?, w którym miejscu mia?by si? przy??cza? Mikaelek, no ale ok Smile
Stalker, jak to mój kolega ?adnie uj??, tre?ci s? niezmienne od czasów starozytnych, zmienia si? tylko forma i przekaz, z czego wynika, ze to nie nasza wina, ze od czasow, gdy Hans Castorp zachwyca? si? ari? z opery "Carmen" odgrywan? na gramopatefonie przeslismy do empetrojek. No masz racj?, i Steven- o ironio!- nawet napisa? o tym par? wersow na swojej nowej p?ycie czy wypowiedzial pare zdan w swoich slawetnych wywiadach, ze wyobraznia pokolenia X czy tam Y (jak zwal, tak zwal, nomenklatura nie jest wazna), zaweza sie, ciekawosc swiata oslabia, znudzeni i wymeczeni 13, 14latkowie znajduja ucieche w grze na komorce czy sciaganiu jednej plyty w 5 minut. Ale s? jeszcze tacy na swiecie, ktorzy mdlej? na widok dobrych plyt w Trafficu, ktorzy kolekcjonuj? pisma muzyczne, którzy wymieniaj? sie dopiero co poznan? muzyk? z przyjaciolmi. A to, ze format i nosnik si? zmieni?? No prosz? ci?, nie róbmy z tego az takiego zagadnienia, jakby to byla nasza wina.
A jak juz wspominalam, nowych zespolow majacych wciaz do powiedzenia s? tysiace, co zreszta bylo poruszane w niedawnej dyspucie o wytarciu sie sciezek prog rocka, takze mi sie wydaje, ze nie masz nam czego wspolczuc, bo zawsze znajda sie tacy, ktorzy narzekaja na muzyke i na mlodziez.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Pon Lut 25, 2008 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jednak chyba si? nie zrozumieli?my.

nie wiem czemu odnios?a? w ogóle to do siebie. ja mia?em na my?li frajerów z rateyourmusic, którzy wysy?aj? irytuj?ce PMki do ka?dego, kto Fear Of A Blank Planet wystawi? nisk? ocen? argumentuj?c, ?e to najlepsza p?yta w historii rocka. niby who cares, ale to jaka? plaga jest. 15letni muzyczni blogerzy, bo ka?dy mo?e mie? bloga.
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
PT_fan
bywa


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 58

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stalker and parsival napisał:
i nachodzi mnie jeszcze taka refleksja, ?e za?apa? si? na PT w 1999 to by?o co?, ale jak widz? teraz tych nastoletnich fanów, których pierwszy kontakt z zespo?em mia? miejsce w postaci FOABP to mi troch? ich ?al. to jest tak, jakby kto? pozna? Smashing Pumpkins przy okazji "Zeitgeist", a Radiohead w momencie wydania "In Rainbows". te p?yty nie s? z?e, ale...

Nastoletni fan, który pozna? PT przy okazji FOABP - wypisz wymaluj o mnie Very Happy
My?l? jednak, ?e nie problem w tym przy okazji jakiej p?yty si? ich pozna?o. Ja po przes?uchaniu wspomnianego albumu zacz??em zag??bia? si? w ich dyskografi? i odkry?em, ?e prawdziwe PT to lata 1989-2000 a szczyt swoich mo?liwo?ci pokazali na TSMS.
Co do "nowego" Porcupine Tree - IA jeszcze w miar? toleruje, Deadwing poza 2 utworami to koszmar, za? FOABP i NR ca?kiem mi si? podobaj?. My?l?, ?e od 2005 sprawy id? w dobrym kierunku i najnowszy album b?dzie (jak na nowe brzmienie PT) niez?y. Podsumowuj?c: oba okresy twórczo?ci PT lubi?. Oczywi?cie pierwszy z nich znacznie, znacznie bardziej, ale i ten drugi ma swoje plusy. Na pewno jest sporo ludzi, którzy tak jak ja po us?yszeniu jakiego? utworu w radiu/internecie zainteresuj? si? ich muzyk? i doceni? ich dawny kunszt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Agher
CfO Beton


Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 1691
Skąd: Bia?ystok

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dla mnie PT zawsze by?o jedno i to samo: genialne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Resist
nowicjusz


Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 8

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EP okaza?o si? lepsze ni? LP, có? szkoda Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #EPki i inne# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group