Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Yellow Hedgerow Dreamscape
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #EPki i inne#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Wto Lip 10, 2012 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, napisa?em, ?e bonus niepe?ny. Brakuje utworu "Yellow Hedgerow Dreamscape". Z reszt? to co innego kiedy masz osobne wydawnictwo z osobn? ok?adk?. Dobrze, ?e Stefan planuje jednak wypu?ci? YHD bo o ile wszystkie oryginalne albumy uda?o mi si? zebra? to YHD na winylu by?o na Allegro raz i za pieni?dze, których na ten moment nie ?mia? bym wyda? w ten sposób.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MenOfffWood
bywalec


Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 317
Skąd: Bad Salzbrunn

PostWysłany: Sro Lip 11, 2012 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po tych wczorajszych postach dot. YHD musia?em sobie zapu?ci? tego ?ó?tego winylowego placka, no i dawno mi tak nie smakowa? jak wczoraj. Mute pierwowzór pó?niejszego Days in the Trees no-man, No Reason to Live, No Reason to Die, Execution of the Will of the Marquis de Sade, YHD, czy Out (tylko wersja winylowa) zrobiony pod wp?ywem Hawkwind to utwory doskona?e cho? opus magnus w dorobku SW mia? powsta? dopiero w 1995 TSMS
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Sro Lip 11, 2012 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stefan zapewne parskn?? by ?miechem gdyby to przeczyta? Wink
Dla niego YHD "is rubbish", ale ostatnio troch? si? Bosy zmieni?. Mo?liwe, ?e nawrót mi?o?ci do starego prog rocka sprawi?, ?e na w?asn? twórczo?? te? zacz?? inaczej patrze?. Nie obrazi?bym si? gdyby na przysz?ych koncertach PT pojawi?o sie "Radioactive Toy" czy cokolwiek sprzed Signify w du?ej ilo?ci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MenOfffWood
bywalec


Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 317
Skąd: Bad Salzbrunn

PostWysłany: Sro Lip 11, 2012 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 2014 PT zako?czy roczn? tras? promuj?c? nowy album a w 2015 odb?dzie si? mini trasa tak oko?o 10 koncertów gdzie zostanie odegrany na 20 lecie ca?y materia? z TSMS + bonusy z tego okresu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Sro Lip 11, 2012 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wra?enie, ?e zmieni?o mu si? po koncertach w RAH i RCMH. Najpierw podczas prób zauwa?y?, ?e to wcale nie takie badziewne utwory, pó?niej podczas koncertów dotar?o do niego, ?e tak?e publiczno?? to lubi.
Kto by? w Halle, ten wie. Co nie, MenOfffWood?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
SmartKideo
ma gadane


Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 903
Skąd: stamt?d

PostWysłany: Sro Lip 11, 2012 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo si? starzeje
bo wed?ug teorii mojej przyjació?ki kiedy zaczynam s?ucha? jazzu i proga to znaczy ?e si? starzej? Smile
kurcze problemem jest jednak to ?e sporo proga s?ucha?em w dziecinstwie no i troch? fusion no mo?e jazzu te? Smile
znaczy ja taki starzec od dziecka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Sro Lip 11, 2012 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieniek napisał:
Mam wra?enie, ?e zmieni?o mu si? po koncertach w RAH i RCMH. Najpierw podczas prób zauwa?y?, ?e to wcale nie takie badziewne utwory, pó?niej podczas koncertów dotar?o do niego, ?e tak?e publiczno?? to lubi.


By? taki wywiad, w którym Stefan o tym mówi. Ba? si?, ?e kawa?ki, które ostatnim razem grywa? dla 15stoosobowej publiczno?ci (troch? przesadzi?, jak zwykle) mog? si? nie sprawdzi? w RCMH i RAH. Okaza?o si? inaczej i by? bardzo zadowolony, ?e te numery funkcjonuj? równie? w kontek?cie "epickiego" koncertu. Troch? dziwne, ?e Stefan sam nie potrafi? wcze?niej za?apa? odpowiedniej perspektywy wzgl?dem starego materia?u (przecie? Dislocated Day lub The Sky Moves Sideways a? si? prosz? o granie ich w du?ych salach), ale grunt, ?e co? mu si? poprzestawia?o w ko?cu.
Jeszcze w 2007 mówi?, ?e graj? "The Sky Moves Sideways" po raz absolutnie ostatni (i to w okrojonej wersji).
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MenOfffWood
bywalec


Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 317
Skąd: Bad Salzbrunn

PostWysłany: Sro Lip 11, 2012 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieniek napisał:
Mam wra?enie, ?e zmieni?o mu si? po koncertach w RAH i RCMH. Najpierw podczas prób zauwa?y?, ?e to wcale nie takie badziewne utwory, pó?niej podczas koncertów dotar?o do niego, ?e tak?e publiczno?? to lubi.
Kto by? w Halle, ten wie. Co nie, MenOfffWood?

Zgadza si? Pieniek !
Ten wypad do Halle by? bardzo udany, bardzo mi?o go wspominam. Ciary by?y po zagranych wtedy Dislocated Day i Up the Downstair nawet Gavin da? rad? Wink

[ Dodano: Sro Lip 11, 2012 23:26 ]
Hien napisał:
Stefan zapewne parskn?? by ?miechem gdyby to przeczyta? Wink
Dla niego YHD "is rubbish"

Znaj?c Stefana i jego sk?onno?? do szukania w necie recenzji i newsow dotycz?cych jego osoby nie zdziwi? bym si? gdy by Bosy kiedy? przegl?da? to nasze Cfelowskie forum przez jakiego? translatora zw?aszcza przed koncertami w naszym pi?knym kraju lub po wydaniu nowego materia?u (w?tek pi?karski by go zabi?) Wink
Cho? obecni? wszelkie komentujace s?owa od orthodoksyjnych fanów sp?ywaja na jego fejsa gdy co? napisze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #EPki i inne# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group