Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
[Sprzedam] Grace For Drowning 2CD Booklet + Autografy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> # o wszystkim i o niczym#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
je?ozwierzowyzwierz
nowicjusz


Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 31
Skąd: Wieliczka

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 0:02    Temat postu: [Sprzedam] Grace For Drowning 2CD Booklet + Autografy Odpowiedz z cytatem

Witam,
Nie wiem czy mog? tutaj oferowa? sprzeda?, je?li nie to prosz? o usuni?cie.

Mam do sprzedania ?wietn? edycj? GFD, w idealnym stanie + Autografy Lasse Hoile, Theo Travis, Steven Wilson.

Dwa pierwsze niestety s?abo wida? bo mazak si? wypisa? Sad

Bilet w ca?o?ci, nie przerwany dodatkowo zalaminowany.

Oprócz tego mam równie? w równie idealnym stanie Welcome to my D.N.A.
równie? z autografami : Steven Wilson, Aviv Geffen bezpo?rednio na ok?adce p?yty. W ?rodku znajduje si? podpis perkusisty pod zdj?ciem na przedostatniej stronie.

Je?li kogo? zainteresuj? moja oferta to zapraszam do kontaktu na PW Wink
Nie pytajcie ile chc? tylko podajcie swoje oferty.
Zastrzegam sobie prawo do braku odpowiedzi z mojej strony je?li cena b?dzie zbyt niska Razz

Oczywi?cie w gr? wchodzi wystawienie p?yty na portalu allegro.pl ?eby wszystko by?o zgodnie z prawem i legalnie Wink

Poni?ej fotki

http://imgur.com/AtPoh

Je?li kto? we?mie obydwie to gratis dorzucam plakat (równie? na zdj?ciach) Grace For Drowning zapowiadaj?cy koncerty - w idealnym stanie (bez antyramy za??czonej na zdj?ciu Razz).
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> # o wszystkim i o niczym# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group