Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Steven Wilson i Józef Skrzek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #pozosta?e projekty#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
let_there_be_rock
ma gadane


Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 581
Skąd: Z Zadupia

PostWysłany: Sro Sie 22, 2012 1:58    Temat postu: Steven Wilson i Józef Skrzek Odpowiedz z cytatem

Temat wydaje si? mo?e troch? nawet ?mieszny, ale Józek wspomina? parokrotnie w wywiadach, ?e rozmawia? ze Stevenem i obaj s? zainteresowani wspóln? wspó?prac?. Józek twierdzi, ?e to kwestia dopasowania terminów...

Sprawa wydaje mi si? nieco ?mieszna. Po prostu jako? ma?o w to wierz?. Skrzek lubi troch? pobuja? w ob?okach, a z wiekiem robi to coraz cz??ciej. Mo?e i by chcia?, ale uwa?am to za ma?o mo?liwe.

Wiem, ?e SW zna muzyk? SBB (Mike Akerfeldt równie?), ale pr?dzej Porcupine Tree og?osi upadek, Donald Tusk twierdzi, ?e macza? palce w aferze Amber Gold, Legia zajdzie do fina?u LE ni? do owej wspó?pracy by dosz?o.

Lubi? SBB (szczególnie te stare p?yty), Józka - jest genialnym muzykiem, trzymam te? kciuki za nasz? rodzim? muzyk?, jednak... czas zej?? na ziemi?.
_________________
"There is only one movement and that is perpetual motion" Francis Picabia 1912
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Sro Sie 22, 2012 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poka? mi gdzie Skrzek powiedzia?, ze Stefan jest zainteresowany wspólnym nagrywaniem Smile On tylko mówi?, ze chcia?by co? zrobi? z Wilsonem , bo tamten przyzna? si?, ze jest fanem SBB. Nadinterpretacja, moim zdaniem, ale gdyby tak si? zebrali jeszcze z Lakisem w trójk? to ho ho. Mog?aby wyj?? z tego na prawd? niezla p?yta. Ale to raczej sfera marze?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
let_there_be_rock
ma gadane


Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 581
Skąd: Z Zadupia

PostWysłany: Sro Sie 22, 2012 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, z tego co pami?tam by? taki wywiad w "teraz rocku" i mówi? o kwestii ustalenia terminów. Gdzie? jeszcze Skrzek wspomina? o pracy z SW, ale nie traktowa?bym tego powa?nie. Pisa? i dywagowa? mo?emy sobie prawie o wszystkim

Za?o?y?em temat ot tak, a sama wspó?praca wed?ug mnie wydaje si? bardzo odleg?a, ale wydaje si? ciekawa.

Józek jest muzykiem wybitnym i by? mo?e jemu jako nielicznemu taka wspó?praca mog?aby wyj??.

A gra Lakisa jest ju? troch? inna ni? kiedy?, nie ma tego ?aru z gitary, finezji, co kiedy?. Tym bardziej, ?e troch? zmieni? mu si? styl gry. Bardzo cz?sto si?ga po Stratocastera i za cz?sto korzysta z tremplo, nawet przy najcichszych d?wi?kach, czasem zupe?nie niepotrzebnie. Kto bywa? ostatni czasy na koncertach SBB, wie co mam na my?li.
_________________
"There is only one movement and that is perpetual motion" Francis Picabia 1912
Powrót do góry
Zobacz profil autora
^redbox
Moderatorzy


Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 2615

PostWysłany: Sro Sie 22, 2012 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ju? Stefan zako?czy zabaw? z od?wie?aniem p?yt King Crimson, to we?mie si? za SBB Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Sro Sie 22, 2012 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stefan te? ju? nie ten co kiedy? Wink
Ostatnia p?yta SBB bardzo mi si? podoba, Panowie nadal maj? pomys?y. Gdyby do?o?y? do tego Wilsona to by?aby p?yta na wysokim poziomie.

A z serii "nierealne kolqboracje Stefana" doloze wspó?prac? z Mariuszem Dud? Very Happy
Ciekawe co by z tego wysz?o.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #pozosta?e projekty# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group