Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Digibook - Made in China

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #dysputy o LP#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LPD
bywalec


Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 302
Skąd: Bielsko-Bia?a

PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 19:12    Temat postu: Digibook - Made in China Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie. Czy kto? z Pa?stwa wie dlaczego wydania p?yt PT jako DIGIBOOK s? opisane Made in China?!

Lightbulb Sun i Signify kupi?em w RS, The Sky Moves... na stronie PT, a Up The Downstair na Allegro (ale w sklepie p?ytowym) i wszystkie z ty?u maj? napis Made in China!

?eby by?o ?mieszniej zakupione niedawno w RS No-Man - Wild Opera (tak?e digibook) ma napis Made in Poland.

Wiem, ?e ?wiat si? staje globaln? wiosk?, ale ?eby do tego stopnia?!


Ostatnio zmieniony przez LPD dnia Sob Lip 31, 2010 9:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
one_armed_scissor
ma gadane


Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 724
Skąd: Wszawa

PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale heca!
_________________
I'm an island.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
MenOfffWood
bywalec


Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 317
Skąd: Bad Salzbrunn

PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 14:07    Temat postu: Re: Digibook - Porcupine Tree Odpowiedz z cytatem

LPD napisał:
Mam pytanie. Czy kto? z Pa?stwa wie dlaczego wydania p?yt PT jako DIGIBOOK s? opisane Made in China?!

Lightbulb Sun i Signify kupi?em w RS, The Sky Moves... na stronie PT, a Up The Downstair na Allegro (ale w sklepie p?ytowym) i wszystkie z ty?u maj? napis Made in China!

?eby by?o ?mieszniej zakupione niedawno w RS No-Man - Wild Opera (tak?e digibook) ma napis Made in Poland.

Wiem, ?e ?wiat si? staje globaln? wiosk?, ale ?eby do tego stopnia?!

Kupowanie kolejnych wyda? wznowie? PT odpu?ci?em sobie po reedycjach Snappera w digipakach, te by?y jeszcze Made in England, ale te wydania w Digibookach - Made in China to jaka? masakra Shocked
Faktycznie, te? si? zdziwi?em po zakupie No-Man - Wild Opera, napis Made in Poland widnieje na ok?adce i na obu dyskach, w przypadku nowej Anathemy w wersji CD+DVDA jest podobnie, ciekawe kto w Polsce podjo? si? tego zlecenia dla Kscope kombinuje
Jeszcze troch? i Holenderski Tonefloat b?dzie t?oczy? vinyle dla PT i SW w Rosji Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
LPD
bywalec


Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 302
Skąd: Bielsko-Bia?a

PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moja Anathema - "We're here becouse..." digibook (kscope154) CD+DVD zakupina w RS jest opisana jako made in eu.

Wydanie No-Man - "Wild Opera" Super Jewel Box podobnie jak digibook te? ma napis Made in Poland!

Mo?e LP drugiej solowej p?yty Stefana b?dzie wydany przez PRONIT?! Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora
je?ozwierz
bywalec


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 125
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wznowienia Marillion, czy ostatni Goldfrapp jest by Takt Smile U nas drukowane, t?oczone i konfekcjonowane. Ale napis jest UE Smile

Czemu tak jest? Koszta, koszta, koszta... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Marek-Browarek6
nowicjusz


Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 38
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lut 10, 2011 0:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je?li p?yta brzmi jak powinna a oprawa jest te? na wysokim poziomie to jak dla mnie i dla mojego odtwarzacza nie ma ró?nicy kto i gdzie to wyprodukowa?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
tomsawyer
bywa


Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 89
Skąd: Z?ona

PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 11:33    Temat postu: Re: Digibook - Made in China Odpowiedz z cytatem

LPD napisał:
Mam pytanie. Czy kto? z Pa?stwa wie dlaczego wydania p?yt PT jako DIGIBOOK s? opisane Made in China?!

No có?, zagadka wydaje si? do?? prosta. Wyprodukowano je w Chinach Wink.
_________________
Nie od razu Rzym zbudowano. Oczywi?cie z tamt? robot? nie mia?em nic wspólnego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Marek-Browarek6
nowicjusz


Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 38
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2011 1:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszcie si? , ?e mo?ecie dosta? tak pi?knie wydane digibooki za tak niewielkie pieni?dze. Na co dzie? to mamy tak , ?e pazerni szefowie du?ych i znanych wytwórni p?ytowych najch?tniej wcisn?liby nam byle co za zdecydowanie wi?ksze pieni?dze. Sami wcale nie sa swi?ci bo te? t?ocz? p?yty tam gdzie najtaniej ale na ko?cowych napisach na produkcie wol? si? do tego nie przyznawa?. Pies ich j.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Webbie
bywalec


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 319

PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chi?szczyzna robi swoje, bo niedawno bez wi?kszego powodu, podczas wyjmowania p?yty, od?ama? si? kawa?ek traya w digibooku "Signify" i p?yta ju? si? nie trzyma... Wi?c niestety nie mog?o by? a? tak dobrze Razz Mam nadziej?, ?e reszta b?dzie nieco bardziej wytrzyma?a.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Je?yk
bywalec


Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 264

PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 23:27    Temat postu: Re: Digibook - Made in China Odpowiedz z cytatem

tomsawyer napisał:
LPD napisał:
Mam pytanie. Czy kto? z Pa?stwa wie dlaczego wydania p?yt PT jako DIGIBOOK s? opisane Made in China?!

No có?, zagadka wydaje si? do?? prosta. Wyprodukowano je w Chinach Wink.


Rozje...a?e? system go?ciu Very Happy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #dysputy o LP# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group