Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Nowa p?yta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #no-man#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2013 0:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

International popstar nie chce nagrywa? z no-man, ale i tak zarobi na nim w 2014.
Masz swoj? szans? kaszmir, kupuj tego TWS bo jeszcze go zremasteruj? i skonczysz z r?k? w nocniku.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
let_there_be_rock
ma gadane


Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 581
Skąd: Z Zadupia

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2013 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niez?a kaszana, facet ma dobry materia?, czuje, ?e to kreatywny okres, ale jednocze?nie mega frustruj?cy z powodu braku post?pów. Ci??ka sprawa ogólnie, chyba najgorsza rzecz dla muzyka, kiedy ma pomys?y a nie mog? by? W PE?NI zrealizowane.
_________________
"There is only one movement and that is perpetual motion" Francis Picabia 1912
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2013 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i Tim wywo?a? burz?, z której si? teraz t?umaczy (chocia? nie musi).
Podziwiam faceta za dyplomatyczn? zimn? krew, w rzeczywisto?ci na pewno si? w nim gotuje. Wznawiany w?a?nie California, Norfolk jest o kilka poziomow jako?ci nad Ravenem.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Szlachtus
ma gadane


Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 534
Skąd: Wejherowo

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2013 0:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze zapu?ci?em sobie California, Norfolk. Nie no fajna p?yta, ale mnie nie powali?a, Jak ju? kto? w jednej recenzji napisa?, równie dobrze mog?aby by? wydana pod szyldem No-Man. Ot typowe No-manowe granie, oczywi?cie wiem ?e w?a?nie o to w tym chodzi, ale jako? ju? wol? Jednak typowego No-Mana pos?ucha?...Razz Nie mniej zgodzi? si? trzeba co do tego ?e do takiej p?yty cz??ciej si? b?dzie wraca? ni? do Ravena...kurcze Raven mi si? na prawd? na pocz?tku podoba?, mo?e oprócz The Pin Drop, ale szczerze mówi?c to ostatnimi czasy cz??ciej zagl?dam do Insurgentes czy GfD. To znaczy ?e "tak wysoko oceniane" trzecie solo SW moim zdaniem nie wytrzyma próby czasu, i oprócz paru fajnych momentów b?dzie po prostu kolejnym solowym kr?zkiem Stefana i nic wi?cej.

P.S wiem ?e to nie powinno by? w temacie o nowej p?ycie No-Man, ale trzeba jako? podtrzyma? dyskusj? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2013 2:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie uwa?am, ?e C,N brzmi jak no-man, ale zdaje sobie spraw?, ?e czasami sam g?os Tima budzi takie skojarzenia. Znam jednak dobrze solowe p?yty Chilversa i poznaje pewne charakterystyczne dla niego zabiegi, którch ni agdy nie by?oby na p?ycie ze Stefanem. A co do Ravena to ?wiat si? zachlysnal, nie wiem tylko czym. Nawet sam Stefan wypowiada? si? ostatnio na ten temat, ?e nie rozumie czemu ten boom nast?pi? teraz skoro GfD i Insurgentes to równie dobre p?yty (a my tu wiemy, ?e lepsze).
Jego oryginalne utwory z CV równie? cenie wy?ej, zw?aszcza Four Trees Down czy An End to End. Boj? si?, ?e Stefan idzie za ciosem i walnie nam takie solo 4, ?e z?apiemy si? za g?ow? i b?dziemy biadolic jak móg? odrzuci? prac? nad no-man na rzecz tego czego?.
O Porcupine Tree (co mnie do?? przera?a) sam ju? nawet zapominam.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #no-man# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group