Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Steven Wilson LIVE - blog

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #PT live#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Pią Lis 22, 2013 23:31    Temat postu: Steven Wilson LIVE - blog Odpowiedz z cytatem

Je?li chodzi o Porcupine Tree i inne projekty SW, jestem koncertowym/bootlegowym freakiem, o czym wiele osób na tym forum wie, a niektórzy nawet z tego kpili. Przes?ucha?em wi?kszo?? z kilkuset nagra? jakie posiadam, wy?apa?em tony smaczków oraz regularnie poszerza?em swoj? wiedz? przeszukuj?c zakamarki internetu, czytaj?c relacje fanów, opisy, czy te? wywiady z samym zespo?em. Zacz??em spisywa? to wszystko "na boku", wszelkie najmniejsze drobiazgi, o których wielu ludzi nie wie, a które mog? wyda? si? interesuj?ce.
Oczywi?cie robienie 'spisu powszechnego' tego typu rzeczy nikomu by jaj nie urwa?o, ale uzna?em, ?e gdyby owin?? je w odpowiedni kontekst historyczny zespo?u i po??czy? z pewnymi innymi (mniej lub bardziej znanymi) faktami, mo?na stworzy? ciekawe teksty na ten temat.
I tak powsta? pomys? na blog. Sam nie jestem wielkim mi?o?ników takowych, ale z praktycznego punktu widzenia jest to najlepsze miejsce do umieszczania tego typu tre?ci (wygodne zarówno dla autora jak i potencjalnego czytelnika).

I to jest on

http://stevenwilsonlive.blogspot.com/

Jak sugeruje nazwa, mam zamiar skupi? si? na koncertowej dzia?alno?ci 'oko?oWilsonowej' czyli solo, Porcupine Tree, no-man, Blackfield, Bass Communion, Karma, oraz wszelkie go?cinne wyst?py Bosego.
Mog? równie? zdarzy? si? okazjonalne teksty na temat niekoncertowy lub zwi?zany z Wilsonem po?rednio (np. koncerty cz?onków Porcupine Tree lub zespo?ów Tima Bownessa). Tak jak wspomnia?em, b?d? pisa? o rzeczach, które MOG? niektórym wyda? si? interesuj?ce, ale oczywi?cie nie musz?. B?dzie du?o o ewolucji ró?nych utworów PT, SW, itd, b?dzie o wpadkach, b?d? anegdoty zwi?zane z obecno?ci? Wilsona w konkretnych cz??ciach ?wiata oraz "analiza" gadaniny Wilsona, z której to i owo wynik?o (lub wyciek?o, a nie mia?o).
Na pierwszy rzut idzie tekst na temat nigdy nie wydanego albumu koncertowego z 2001 roku, który zosta? nagrany w Londynie. O tym jak przebieg? sam wyst?p, jaki bootleg z niego pozosta?, jak to Wilson kombinowa? z hybryd? dwóch nagra? i tradycyjnie dzieli? skór? na nied?wiedziu. Zapraszam!

ps

fejsuj?cy mog? 'zajakowa?'

https://www.facebook.com/pages/Steven-Wilson-LIVE/553127004763423?hc_location=stream

samo b?dzie wyskakiwa?o kiedy pojawi si? nowy post.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017


Ostatnio zmieniony przez Hien dnia Sob Lis 23, 2013 0:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Sob Lis 23, 2013 0:37    Temat postu: Re: Steven Wilson LIVE - blog Odpowiedz z cytatem

Hien napisał:
Karma


<3 <3 <3 Tego mi brakowa?o!

A tak poza tym to oczywi?cie moje uznanie i powodzenia! Mam nadziej?, ?e si? nie zniech?cisz po opisaniu pierwszych 15 bootów i stwierdzeniu, ?e w tym czasie na blog zajrza?o 12 osób.

No i rzecz jasna nie oddawaj nikomu pochopnie w?adzy na blogiem, bo si? tam boty pó?niej zagnie?d??.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Magog
nowicjusz


Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 23
Skąd: Cieszyn

PostWysłany: Sob Lis 23, 2013 0:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisz dalej. Robisz to bardzo ciekawie. Ju? doda?em Twojego bloga do ulubionych. B?d? zagl?da?. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Sob Lis 23, 2013 0:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi?ki Panowie Smile
Prawd? mówi?c wi?kszo?? tekstów (mam ju? kilkana?cie gotowych) powsta?a zanim pomy?la?em o blogu, po prostu lubi? pisa? na te tematy.
Nawet je?li b?dzie to czyta? 5 osób to teksty b?d? si? pojawia?, zw?aszcza, ?e jest ich ju? sporo. Mam nadzieje, ?e b?d? si? podoba?!
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
LPD
bywalec


Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 302
Skąd: Bielsko-Bia?a

PostWysłany: Sob Lis 23, 2013 1:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magog napisał:
Pisz dalej. Robisz to bardzo ciekawie. Ju? doda?em Twojego bloga do ulubionych. B?d? zagl?da?. Smile


Podpisuj? si? pod tym tekstem Magoga i ju? te? mam w ulubionych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kashmir23
CfO Beton


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 1978

PostWysłany: Sob Lis 23, 2013 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno b?de czyta?. Daje lajka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Webbie
bywalec


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 319

PostWysłany: Pon Lis 25, 2013 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kciuk w gór? i ochota na wi?cej.
A jakby? jeszcze jako? zdo?a? si? podzieli? opisywanymi bootlegami, to ju? w ogóle Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Wto Lis 26, 2013 0:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze jestem ch?tny na dzielenie si? bootlegami, kompletnie za nic.
Stara?em si? wrzuca? regularnie na chomika, ale nie da?em rady, za du?o tego jest. Ch?tnie zbior? zamówienia na konkretne bootlegi.

Zaznaczam przy okazji, ?e to nie jest blog o bootlegach tylko, a ogólnie bytno?ci Stefana na scenie. Przygotowuj? teraz bardzo d?ugi i szczegó?owy tekst na temat trasy TSMS Tour, z uwzgl?dnieniem zmian w setach, zmian wersji utworów, road testowania kawa?ków z Signify oraz tego co zespó? porabia? mi?dzy poszczególnymi legami trasy. Oczywi?cie na zako?czenie b?dzie fragment o tym jakie bootlegi z tych lat polecam najbardziej Smile
I wtedy ju? np.: przez forum mo?ecie zamawia?, wrzuc? wszystko.
Nie ma sensu kisi? nagra? dla siebie skoro mo?na o nich podyskutowa?.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Webbie
bywalec


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 319

PostWysłany: Wto Lis 26, 2013 0:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, a mo?e zamiast wrzuca? wszytko na raz, wrzuca?by? efektywnie, jakby ??cz?c t? dzialalno??, z udzielaniem si? blogerskim?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Wto Lis 26, 2013 0:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My?l?, ?e lepiej kawa?kami wrzuca?. Bo jak wszystko na raz pójdzie, to niestety mniej osób to przeczyta. ?atwiej si? na co? po?wi?ca 5 minut dziennie ni? 35 min raz w tygodniu.

Bootlegi mo?na by zacz?? tutaj wrzuca?. Kto za nie b?dzie ?ciga?? Kto tutaj zagl?da? A jak by si? Stefan obudzi?, to mo?e by si? mu uda?o adminów odnale??.* W ko?cu jak nie on, to ju? chyba nikt.

* I przyjd? o 6:00. Za?omocz? kolbami w drzwi. Ze Stefanem nie ma ?artów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Wto Lis 26, 2013 1:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczymy, nie lubi? robi? tekstów tematycznych na raty bo to traci ca?y sens. Ja, tak jak pisa?em, nie jestem fanatykiem blogów, ale po prostu taka platforma daje mi odpowiednie ?rodki. Np. ja gdybym czyta? tekst o trasie i musia? czeka? kilka dnia na kolejn? cz??? to raczej bym si? nie ucieszy?. Zw?aszcza, ?e ca?o?? poszatkowana na 5 cz??ci mo?e mie? bardzo ciekawe 2 ?rodkowe, a raczej nudn? pierwsz?, itd.
Zobaczymy jak to wyjdzie. Ja tam akurat czyta? lubi?, lubi? d?ugie i wyczerpuj?ce notki. Je?eli da si? z tego tekstu zrobi? serial to ok, ale ja nie jestem w sumie blogerem Wink Po prostu ksi??ki o tym nie napisz? ;(

[ Dodano: Wto Lis 26, 2013 0:53 ]
Ps. jednak Panowie macie racj?, ten tekst robi si? zdecydowanie za d?ugi na raz. Wiem ju? nawet gdzie ciachn??. W takim uk?adzie nie wiem czy wyrobi? si? przed podsumowaniem Raven Tour (zaraz po koncertach w Polsce), ale postaram si?.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #PT live# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group