Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Lunatic Soul

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #polecam pos?ucha?#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Webbie
bywalec


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 319

PostWysłany: Sob Cze 07, 2014 20:42    Temat postu: Lunatic Soul Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=MaenJuj3C3w

Dudek wypu?ci? zapowied? nowego Lunatic Soula. Obstawiam, ?e po spadku formy na "Impresjach", tym razem czeka nas porz?dny album.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Nie Cze 08, 2014 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie sprawdzam trailerow, ju? dosy? mam s?uchania fragmentów przed w?a?ciw? p?yt?. A Impresje by?y spoko, z reszt? to kompilacja odrzutow wiec nie wiem czy mo?na tu mówi? o spadku formy.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Squonk
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 106

PostWysłany: Wto Paź 14, 2014 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry ten nowy Lunatic Soul, nie od razu wchodzi, ale z kolejnym przes?uchaniem bardzo zyskuje. Nie powiedzia?bym, ?eby to by?o najlepsze dzie?o Dudy, bia?ej p?yty raczej nie przeskoczy, ale i tak mi si? bardzo podoba. Trzeba to powiedzie? wprost, obecnie Duda ze swoj? solow? dzia?alno?ci? jest przynajmniej poziom wy?ej od Stefana, który robi pod siebie i wygl?da na to, ?e mo?e by? gorzej.

Swoj? drog?, co za dekiel zani?a ocen? tej p?yty na artrocku? Smile

http://artrock.pl/recenzje/53090/lunatic_soul_walking_on_a_flashlight_beam.html

Nie mówi?, ?e ma ka?dego zachwyca?, ale wi?kszo?? g?osów oceniaj?ca "Walking On A Flashlight Beam" jako "Beznadziejny album, nie da si? go nawet wys?ucha?", to wygl?da troch? podejrzanie Razz . Kto? ma jaki? prywatny zatarg z Mariuszem czy co? Very Happy

W sumie podobna sytuacja z Rojkiem, ale tego akurat nie s?ucha?em, to si? nie wypowiem Smile :

http://artrock.pl/recenzje/52942/rojek_artur_skladam_sie_z_ciaglych_powtorzen.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Wto Paź 14, 2014 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mo?e jestem ?lepy, ale ocena czytelników to "5".
Ja sam da?bym w tej chwili 6.

PS. ok ju? widz? o co chodzi, nie jestem fanem artrocka i nie znam mechanizmów tam wyst?puj?cych. Przy zalewaj?cych profil Mariusza pozytywnych (najcz??ciej wyolbrzymionych) opinii na temat tej p?yty, zastanawia mnie mocno ta ankieta. Z drugiej strony co mnie to obchodzi i po co ja w ogóle trac? czas na zastanawianie si? nad tym?
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Squonk
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 106

PostWysłany: Wto Paź 14, 2014 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hien napisał:
Z drugiej strony co mnie to obchodzi i po co ja w ogóle trac? czas na zastanawianie si? nad tym?


Mnie w?a?ciwie te? to ma?o obchodzi, po prostu tak mnie zaciekawi?o. W ogóle dziwne te oceny, strasznie rozbie?ne, jak nie "beznadziejna p?yta", to znowu "arcydzie?o" Smile .
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kashmir23
CfO Beton


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 1978

PostWysłany: Wto Paź 14, 2014 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To s? w?asnie uroki demokratycznego wyboru oceny na jakimkolwiek portalu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #polecam pos?ucha?# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group