Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
The Mars Volta, 21VI2005, Warszawa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #moje wielkie koncerty#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bla-blat
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 250
Skąd: Toru?

PostWysłany: Czw Cze 23, 2005 22:24    Temat postu: The Mars Volta, 21VI2005, Warszawa Odpowiedz z cytatem

Musz? przyznac ?e kopara ca?y czas w dole. Wiedzia?em ?e b?dzie ?wietnie, ale nie spodziewa?em si? a? takiego powalenia. W dzisiejszych czasach drugiej kapeli o takiej energii wykonania, ognia improwizacji bez krzty nudy, klimacie, po prostu nie uswiadczysz. Kto by? ten wie o co chodzi, kto nie by? niech jedzie w Europ? na jeden z pozosta?ych koncertów Exclamation Twisted Evil je?eli jakie? jeszcze zosta?y Wink
W dzisiejszych czasach takie koncerty ju? si? nie zdarzaj? - zdawa?oby si?, bo w ?rod? TMV zaprzeczyli temu stwierdzeniu. Omar jest genialnym kompozytorem i ?wietnym gitarzyst? o fantastycznym feelingu, Cedric - drugi showman potrafi?cy robi? z g?osem naprawd? wiele. Do tego pa?ker-bestia, przez 2 godziny nie oszcz?dzaj?cy siebie ani niewielkiego Ludwiga (ale za?o?e si? ?e da?by rade poci?gn?? i kolejne 5 godzin!!), szalony klawiszowiec, flecisto-saksofonisto-przeszkadzacz, efekciarzo-bongosiarz, drugi efekciarz po drugiej stronie sceny, no i basista, urzekaj?cy i warsztatem, i inwencj?, i brzmieniem, rów?orodnym jak rzadko.
Weszli, zagrali 8 numerów bez przerw w 2h, thank you, good night, koniec. Giganci. Wielka Muza, przes?uchanie studyjnych p?yt to zdecydowanie za ma?o Exclamation Trudno niestety oprze? si? wra?eniu, ?e co? tak nieprzeci?tnego w pewnym momencie po prostu p?knie.. oby nie za pr?dko!! Z niecierpliwo?cia czekam na kolejn? tras? Exclamation Very Happy
uffff..... Smile
_________________
PythonPowerStraightFromMontyCelluloidLovesGotJohnFrusciante
Powrót do góry
Zobacz profil autora
karachay
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 246

PostWysłany: Pon Lip 11, 2005 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Geniusz, bez dwóch zda?. Tylko czekam na kolejne koncerty i bardzo licz? na jakie? DVD z obecnej trasy koncertowej. Cool
_________________
SHOW ME KIDNESS SHOW ME BEAUTY SHOW ME TRUTH
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Bonzo
bywalec


Dołączył: 15 Gru 2005
Posty: 153
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Czw Gru 22, 2005 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bardzo ?a?uje ?e mnie tam nie bylo pono? by?o zajefajnie Mr. Green
zazdroszcze tym co byli
_________________
Hey mister superhate I want ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Crimsoid
ma gadane


Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 664
Skąd: ?e znowu

PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja takze i obiecuje sobie co jakis czas ze jak przyjad? to musze by?. Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
ninu?
CfO Beton


Dołączył: 29 Kwi 2005
Posty: 4182

PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale trzeba jeszcze nakupi? narkotyków, a to winduje cen? biletu Smile
_________________
All your life you were just waiting for this moment to arrive...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kamael
CfO Beton


Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 3218
Skąd: wodzis?aw ?l?ski / kraków

PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oby tylko nast?pnym razem znów nie grali w Wawie Wink.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora Tlen
Kubolski
bywalec


Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 342
Skąd: Schengen, UE

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja tam by?em, miód i wino pi?em... Laughing

Spó?nili si? z godzin?, zagrali z siedem kawa?ków i po dwóch godzinach zeszli ze sceny. ?adnych bisów, ?adnego mizdrzenia si? do publiczno?ci, jedynymi s?owami Cedrica skierowanymi do publiczno?ci by?o bodaj?e zdawkowe "goodbye". Koncert bardzo intensywny, wyczerpuj?cy w ka?dym mo?liwym sensie tego s?owa. Sam? "Cassandr?" wyd?u?yli do jakich? 45 minut, "Drunkship" na otwarcie trwa? dobre 15 minut, je?li nie wi?cej.

Nie mam nic przeciwko nast?pnemu koncertowi w Warszawie, w ko?cu odleg?o?? do?? przyjemna, jedyne dwie godziny jazdy ciap?giem. Niestety wydaje mi si?, ?e absolutnie najbli?szym terminem wizyty TMV w Polsce mog?aby by? dopiero pó?na jesie? nast?pnego roku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
Nedved
ma gadane


Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 863
Skąd: Cz?stochowa/Kraków

PostWysłany: Sro Gru 03, 2014 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alieen napisał:
Geniusz, bez dwóch zda?. Tylko czekam na kolejne koncerty i bardzo licz? na jakie? DVD z obecnej trasy koncertowej. Cool


Zapomnia?e? odno?nika.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #moje wielkie koncerty# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group