Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
III

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #bass communion#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ninu?
CfO Beton


Dołączył: 29 Kwi 2005
Posty: 4182

PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 15:40    Temat postu: III Odpowiedz z cytatem




No w?a?nie...
Dziwna p?yta. Jak?e inna od dwóch poprzednich. Mniej ambientu, wi?cej eksperymentu. Zaczyna si? powoli narastaj?cym "Amphead", w sumie ten numer to niby nic wielkiego, ale i tak przez 11 minut cz?owiek czeka w wielkim napi?ciu i dopiero potem to powolne wyciszanie si? pozwala nabra? oddechu. Soundtrack do apokalipsy? Czemu nie.
Dalej ta ma?a "?awica" utworów: duszny i przestrzenny zarazem (nie wiem jak to Steven zrobi?) "Sonar", chory "Lina Romay" z odg?osami elektronicznych ?wierszczy i "Grammatic Fog".
No dania g?ówne. Chore, pokr?cone i absolutnie niesamowite "slut 2.1" (wej?cie basu w okolicach 2 minuty i 40 sekundy to kurna przecie? taki geniusz, ?e nie pozostaje nic innego jak tylko przykl?kn??). W ogóle utwór kr?ci niesamowicie. Wilson pouk?ada? perfekcyjne puzzle z niepasuj?cych do siebie elementów. Geniusz absolutny.
"43553E99.01" z kolei urzeka spokojem. Zaryzykuj?. To najbardziej koj?ca rzecz jaka wysz?a spod palców kretookiego. Niesamowita.
Zreszt? tych achów i ochów mo?e by? naprawd? wi?cej.
Chore, po?amane i przyprawiajace o stany l?kowe "Sickness" i melancholijne "Reformat Spiders" to te? geniusz. Troszk? mniejszy. Ale wci?? jednak Wink
_________________
All your life you were just waiting for this moment to arrive...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W?ród pierwszych trzech na pewno najs?absza, ale dla 43553E99.01 z pewno?ci? warto j? mie? Smile
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
ninu?
CfO Beton


Dołączył: 29 Kwi 2005
Posty: 4182

PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poodbierajcie privy i macie kilka dni na postowanie w temacie Wink
Jak kto? chce a nie dosta? do dobija? si? na gg Wink
_________________
All your life you were just waiting for this moment to arrive...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kamael
CfO Beton


Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 3218
Skąd: wodzis?aw ?l?ski / kraków

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wra?enie po pierwszym przes?uchaniu - "III" wesz?a mi ?atwiej, ni? "II, któr? tak zachwalacie. Zobaczymy jak b?dzie dalej - dzisiaj kolejny ods?uch, ale ju? wiem, ?e BC to wielka rzecz. Ninu? - raz jeszcze dzi?ki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora Tlen
Baaart
nowicjusz


Dołączył: 07 Lip 2007
Posty: 15

PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy jaki? dobry cz?owiek, maj?cy odrobin? wolnego czasu, by?by sk?onny podes?a? mi na priva namiary na I, II i "Ghosts..." (nie mówi? oczywi?cie o linkach do podstron rockerwisu Smile )? Pozna?em tylko III i bardzo si? wkr?ci?em. A pono? nie s?ysza?em jeszcze najlepszego spod szyldu Bass Communion.


Dotychczas nie za bardzo przepada?em za tego rodzaju d?wi?kami, lecz gdy zapu?ci?em sobie "trójk?"... Szkoda s?ów, co? wspania?ego. Najgorsze jest to, ?e nie wiem dlaczego zacz??em uwielbia? takie klimaty. W tym jest co?... Po prostu to "co?".
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Cuth
ma gadane


Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 419
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosze nie brac tego za zadna uszczypliwosc, ale co mozna uslyszec na ktorejkolwiek plycie Bass Communion w wersji mp3?
_________________
tata-socjopata
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Baaart
nowicjusz


Dołączył: 07 Lip 2007
Posty: 15

PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oczywi?cie tego za uszczypliwo?? nie bior?.
"III" nie posiadam w formacie mp3, lecz na p?ycie oryginalnej (cho? najpierw wys?ucha?em - przyznaj? - z "empetrójek", dopiero potem si?gn??em po orygina?).
Teraz chc? jedynie zobaczy? jak to wygl?da na innych wydawnictwach, a zakupi? nie mam obecnie mo?liwo?ci (co nie znaczy, ?e nie zakupi? w przysz?o?ci).
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Cuth
ma gadane


Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 419
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Sie 16, 2007 4:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalka. Ja raczej nie kupuje plyt, ktorych wczesniej nie przesluchalem na mp3 i tylko do tego, moim zdaniem, ten zalosny format sie nadaje - mozna wstepnie oddzielic muzyke od szmelcu, posluchac, poznac, wywalic z dysku i albo kupic oryginal, albo zapomniec. Chodzi mi o to, ze w niektorych przypadkach - a na pewno zalicza sie do nich BC - mp3 zupelnie sie nie sprawdza, nawet przerobiony na audio, flaka, czy costam. Ghosta kupuj w kazdym razie w ciemno Smile
_________________
tata-socjopata
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #bass communion# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group