Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Teraz pij?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 91, 92, 93
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> # o wszystkim i o niczym#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Pon Sie 03, 2015 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je?eli chcecie si? znale?? na kompletnym dnie to spróbujcie Lecha Free o smaku mohito. Tak smakuj? rozpacz.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mrs.Wilson
ma gadane


Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 726

PostWysłany: Wto Sie 04, 2015 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowe Somersby <3 (Wcale nie siu?ki...)
Lubuskie czekoladowe <3 <3
Ciechan Shandy <3 <3 <3
Powrót do góry
Zobacz profil autora
earendilus
bywa


Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 79
Skąd: Ciele

PostWysłany: Wto Sie 04, 2015 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio nic mi nie smakuje poza Komesem Potrójnym albo poczwórnym bursztynowym. Szkoda ?e to cholernie mocne i wi?cej ni? 2 ko?czy si? porannym ci?nieniem w g?owie. Ale super aromat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Wto Sie 04, 2015 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja si? dzisiaj kolejny raz utwierdzi?em, ?e Raciborskie to ca?kiem niez?e piwo. Propsy, Liki.
_________________
dissing SW, simply
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
@likipiki
Site Admin


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 7693
Skąd: Racibórz / Kraków

PostWysłany: Wto Sie 04, 2015 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest niez?e. Nawet bardzo dobre w swojej klasie piw regionalnych. Cho? tutaj nic jednak nie przebije piw z Kormorana i Bojana. Ogólnie Raciborskie odnios?o dosy? spory sukces (znam w Krakowie bary, w których Raciborskie jest jednym z podstawowych piw na nalewakach). To zawsze cieszy. Cho? przyznam szczerze, ?e z normalnym Raciborskim ju? mi nie jest tak po drodze jak kiedy? (za s?odkie). Zdecydowanie bardziej wol? Raciborskie Twierdzowe lub Raciborskie Pils. Nie mia?em jeszcze przyjemno?ci pi? Portera (a Kopyra chyba chwali?, o ile dobrze pami?tam).
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Transmission 6.1
ma gadane


Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 781
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Wto Sie 04, 2015 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mrs.Wilson napisał:
Ciechan Shandy <3 <3 <3


Kiedy? wyro?niesz z nacjonalizmu.
_________________
you'd be waiting for a long time, that band doesn't exist anymore
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mrs.Wilson
ma gadane


Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 726

PostWysłany: Sro Sie 05, 2015 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Transmission 6.1 napisał:
Mrs.Wilson napisał:
Ciechan Shandy <3 <3 <3


Kiedy? wyro?niesz z nacjonalizmu.

Kiedy? wyro?niesz z bycia eliciarzem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Squonk
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 106

PostWysłany: Sro Sie 05, 2015 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mia?em ostatnio par? angielskich piw z Lidla w niez?ych cenach.

Shepherd Neame Bishop's Finger to naprawd? niez?e angielskie ale (na etykietce napisane "kentish strong ale"), w smaku dosy? wytrawne (w stylu bitter ale) i ma ?wietny herbaciany kolor przez co fajnie wygl?da w butelce. Jak za 4 z?, to naprawd? warto.

Greene King IPA Reserve mo?na wypi?, ale jest troch? dziwne, szczególnie pomara?czowo-perfumowy zapach jest troch? sztuczny. Ogólnie ja czu?em w tym piwie chemi? i goryczka nie zachwyca, ale to IPA za 4 z? wi?c chyba nie warto zbyt wiele wymaga?.

Black Scottish Stout od Belhaven jest po prostu nijaki, pisz? na nim o czekoladowej nutce, ale ja jej nie czu?em ani w smaku ani w zapachu.

Greene King Morland Hen's Tooth - naprawd? dobre mocne brytyjskie ale, ma 6,5% i dojrzewa w butelce, w zapachu czu? s?odkie owoce, w smaku fajna karmelowo-chlebowo-owocowa s?odycz prze?amana ca?kiem solidn? chmielow? goryczk?, ludzie narzekaj? na alkoholowy posmak, ale mi jako? nie przeszkadza?, wr?cz jak na piwo tej mocy, to nie by? specjalnie wyczuwalny. ?wietne piwo i najlepiej wydane przez mnie 4 z? w poprzednim miesi?cu Smile .

Z angielskich klimatów to jeszcze wspomn? o Fullers India Pale Ale, który zakupi?em w markecie Piotr i Pawe?. Bardzo dobre piwo i nie ma co mrucze?, ?e za ma?o cytrusów, ?ywicy i takich tam, bo to jest piwo bardziej w stylu klasycznego angielskiego IPA, ni? modnego dzisiaj American IPA. Pewnie fanatyczni hop headzi co to pij? tylko wyroby rzemie?lników b?d? kr?ci? nosem, ale mi podpasowa?o, bardzo przyjemnie si? pi?o, nie jestem tylko pewien czy warto buli? za butelk? ok 10 z?, je?li kto? dorwie taniej to polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Sro Sie 05, 2015 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam si? bez bicia, ?e z piwem zatoczy?em pe?ne ko?o. Zaczyna?em ?wiadome picie piwa (dla smaku) w liceum, przeszed?em faz? piwnej bufonady na studiach (paradoksalnie), by? eksperymenty, picie wnikliwe, itd. A teraz znowu kupuj? byle co bo nawet mi si? nie chce my?le? nad tymi piwami, tyle tego jest, ?e musia?bym si? godzin? zastanawia?. Spora cz??? moich ulubionych egzotycznych piw poznika?a ze sklepów. Inna sprawa, ?e ostatnio, to ja nawet jednej butelki piwa nie potrafi? dopi? do ko?ca. Staro??? Kryzys? Dopiero za rok trzydziestka, a tu ju? takie rzeczy Smile
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Squonk
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 106

PostWysłany: Czw Sie 06, 2015 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam specjalnym znawc?-degustatorem nie jestem, lubi? czasem spróbowa? czego? nowego, czasem kupi? co? z wy?szej pó?ki dla smaku, a czasem i wypij? sobie Kasztelana do grilla Laughing .

S? jednak piwa których nie ruszam np. ?ubra nie jestem w stanie wypi?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Nazgul
CfO Beton


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 2773

PostWysłany: Czw Mar 10, 2016 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hien napisał:
... Inna sprawa, ?e ostatnio, to ja nawet jednej butelki piwa nie potrafi? dopi? do ko?ca. Staro??? Kryzys? Dopiero za rok trzydziestka, a tu ju? takie rzeczy Smile

To nie staro?? po prostu jako?? piwa spada systematycznie godzimy si? pi? jakie? wynalazki z ma?ych browarów bo te du?e nabijaj? nas w butelk? oferuj?c pomyje z CO2 pod nazw? piwo
?eby sobie przypomnie? smak piwa kupuj? Pilsner Urquel to si? da jeszcze wypi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Squonk
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 106

PostWysłany: Pią Mar 11, 2016 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pilsner Urquel to klasyk, chocia? ma zielon? butelk? i troch? wali skunksem Smile, to przynajmniej smakuje jak piwo i czu? tam chmiel. To jest najlepsze piwo dost?pne w Biedrze, która jest najbli?szym sklepem w pobli?u mojego miejsca zamieszkania i kosztuje tam tylko 3.99. Je?li kupowa? Pilsnera to tylko w Biedronce, w innych sklepach jest sporo dro?sze i nie za bardzo si? op?aca. Z piw z kategorii cena/jako?? dobrze wypada Kormoran jasny, jednego mam w lodówce.

Teraz pij? Ciechana wybornego, kiedy? to by?o moje ulubione piwo, dzisiaj wydaje mi si? nijaki, albo si? popsu?, albo dawniej wszystko lepiej smakowa?o Laughing .

Ostatnio w monopolu wyczai?em produkty browaru Pinta, których szuka?em w moim mie?cie od d?u?szego czasu.

Pierwsza Pomoc - klasyczny gorzki pils, bardzo dobry i solidnie nachmielony, ale czy warte to a? 5 z? z groszami? Da si? znale?? równie dobre ta?sze pilsy.

Atak Chmielu - Smakuje tak jak si? nazywa, ale spodziewa?em si? wi?kszej bomby chmielowej. Cytrusy (g?ównie grejpfrut), ?ywica, nutka zio?owa, ?wietna AIPA, na pewno wróc?, ale np. Lwówek Jankes wydaje mi si? niewiele gorszy, a jest ta?szy.

Hopus Pokus - fajna nazwa i fajne piwo, czarna IPA, bardziej tre?ciwe od Ataku Chmielu, w smaku wi?cej ?ywicy. Polecam.

A Ja Pale Ale - American Pale Ale czyli APA, gorzkie, lekkie i orze?wiaj?ce piwko, idealne na lato.

Za ma?o zarabiam, ?eby pi? tylko takie trunki, ale od czasu do czasu warto wyda? te 6-7 z? i napi? si? naprawd? dobrego piwa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kashmir23
CfO Beton


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 1978

PostWysłany: Pią Mar 11, 2016 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jutro dop ierdol? wieczorem. A potem detoksik.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Pią Mar 11, 2016 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio ola?em piwo i przestawi?em si? na mocniejsze rzeczy. ?ycha sama si? nie zrobi.
_________________
dissing Steven Wilson 2013 - 2017
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@likipiki
Site Admin


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 7693
Skąd: Racibórz / Kraków

PostWysłany: Sob Mar 12, 2016 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konsekwentnie w Wielkim Po?cie nie pij?. Ale jak Cracovia zdob?dzie mistrzostwo w hokeja, to si? z?ami? Smile
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> # o wszystkim i o niczym# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 91, 92, 93
Strona 93 z 93

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group