Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
opener 2007 - cfo's gonna rock the party!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #by?em na...#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
himself
bywalec


Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 399
Skąd: tricity

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://img473.imageshack.us/img473/9674/heinekenwd4.jpg

pierwszy dzien najlepszy, lecz fatalna kombinacja. Dizzie Rascal nachodzi na Sonic Youth i The Roots (zreszta, o co kaman, koles nie na duzej scenie, zamiast tego Car is on Fire? litosci)
drugiego dnia ekipa Cfo zapewne bedzie odsypiac/pic, ale ja twardo ide na Beastie Boys, na Muse zostane dla jaj, chyba ze bede mega zmeczony
trzeci dzien, no to tam Bjork, LCD i Beastie Boys (tez szkoda ze sie pokrywaja, ale to sie tam da przezyc). Wczesniej na Indios Bravos sobie przyjde tez, a co.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kamael
CfO Beton


Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 3218
Skąd: wodzis?aw ?l?ski / kraków

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dizzee w namiocie, a TCIOF na du?ej scenie? Laughing Na jego miejscu bym si? obrazi? Wink. Pora?ka na ca?ej linii. W ogóle rozwi?zanie fatalne, ?e dwa koncerty hip-hopowe si? pokrywaj? - zak?adaj?c, ?e kto? kupi? karnet w?a?nie dla samych Roots'ów i Rascala, to pewnie widz?c ten plan zacz?? wali? g?ow? w ?cian?, bo wybór ma ci??ki, a i cena karnetu przestaje by? przyst?pna.
Ja przynajmniej do 30 czerwca musz? by? w Krakowie, wi?c si? nie pojawi?, ale pewnie te? plu?bym sobie w brod?, ?e nie us?ysza?em Rascala, bo jasn? spraw? jest, ?e wybra?bym w tym czasie SY.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora Tlen
Kasia
nowicjusz


Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 22
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

btw b?d? jeszcze jakie? dziewczyny oprócz mnie & sis??
_________________
You ask me how to cure your headache. Use a gun.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Splot
CfO Beton


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 1671
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ustalamy jaki? termin?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
pretty vacant
ma gadane


Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 913
Skąd: Toru?

PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest planowany na openerze jaki? ma?y zlocik ?

[ Dodano: Pi? Cze 29, 2007 10:36 ]
e pewnie ju? wszyscy w drodze Smile mam nadzieje ?e gdzie? tam was spotkam Exclamation
_________________
BAss Communion ---> Comfortable Numb
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Szakal
ma gadane


Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 493

PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sonic Youth.Mistrzostwo.Fantastyczny koncert.A nic tego nie zapowiadalo.Ale z kazda minuta,napiecie narastalo,niesamowite przejscia z kontrolowanych ???kokofoni dlugich sprzezen w utwory z niepokojacym charakterystycznym dla nich riffem,trzy gitary plus gitara basowa.Co za sekcja,naglosnienie zyleta.Do tej pory wydawalo mi sie Thurston Moorejest lepszym wokalista od Kim Gordon.Ale ten koncert to zmienil.Jej glos pelen charyzmy,zachowanie na scenie,ubrana w krotka biala spodniczke,taniec,skakala az milo,niejedna nasolatka moglaby pozazdroscic tej starszej pani takiej kondycji.Gdy zagrali kilka utworow na bis,zeszli ze sceny,po kilku minutach publicznosc myslac ze to koniec zaczela sie rozchodzic,ale ku zaskoczeniu wszystkich pojawili sie jeszcze raz ! Co wywolalo euforie.Tlumy zaczely sie cofac z powrotem pod scene !Utwory Sonic Youth na plytach to sa zaledwie szkice do tego co graja na kocertach.Jak malo kto potrafia wycisnac z gitar to co najpiekniejsze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Splot
CfO Beton


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 1671
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zosta?em wykluczony ju? po pierwszym dniu. Zd??y?em si? tylko spotka? na Babich Do?ach ze Stalkerem, Ninusiem und gangiem po czym si? pochorowa?em, tak ?e dla mnie zolty oko?oo?penerowe si? sko?czy?y. Przepraszam wszystkich, których nie uda?o mi si? spotka?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
pretty vacant
ma gadane


Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 913
Skąd: Toru?

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 8:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Splot napisał:
Ja zosta?em wykluczony ju? po pierwszym dniu. Zd??y?em si? tylko spotka? na Babich Do?ach ze Stalkerem, Ninusiem und gangiem po czym si? pochorowa?em, tak ?e dla mnie zolty oko?oo?penerowe si? sko?czy?y. Przepraszam wszystkich, których nie uda?o mi si? spotka?.

hehe to identycznei jak u mnie po pierwszym dniu tak sie rozchorowa?em ?e to by? koniec dla mnie imprezy z 39 stopniow? gor?czk? wraca?em do torunia PKP Crying or Very sad
_________________
BAss Communion ---> Comfortable Numb
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Szakal
ma gadane


Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 493

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drugiego dnia tym bardziej bys nie przezyl,bloto po kostki i co chwile deszcz Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mikael
CfO Beton


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 5617
Skąd: Szybkie Miasto Gdynia

PostWysłany: Wto Lip 03, 2007 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja by?em pierwszego dnia i jestem z tego faktu bardzo zadowolony, bardzo.
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Szakal
ma gadane


Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 493

PostWysłany: Wto Lip 03, 2007 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaluj ,ze nie byles trzeciego,straciles najlepszy koncert Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Leto
nowicjusz


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 20
Skąd: Gda?sk

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 1:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dok?adnie... Bjork nieziemsko w formie....
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mikael
CfO Beton


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 5617
Skąd: Szybkie Miasto Gdynia

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szakal napisał:
Zaluj ,ze nie byles trzeciego,straciles najlepszy koncert Smile


ale ja Bjork nie lubi? Laughing i pro?ze nawet nie porównywa? do Soniców, bo to niewypada.
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Leto
nowicjusz


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 20
Skąd: Gda?sk

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha, nie mam zamiaru porownywa? i tego nie zrobi?em, ale nie z tego powodu ?e nie wypada, tylko dlatego ?e nie ma takiej skali na jakiej móg?bym porówna? Twisted Evil

Kto? powiedzia? mi ostatnio, ?e Bjork trzeba lubi?, ?eby zauroczy? si? jej koncertem co jest w moim mniemaniu wielk? bzdur?.... Ró?nica jest bowiem wielka w g?askaniu gitar? g?o?ników a robieniu co tras? innego spektaklu przy u?yciu za ka?dym razem innych instrumentów, scenografii, orkiestry i koncepcji.... Twisted Evil

By the way, pretty vacant , wybierasz si? na Porcupine Tree? potrzebuje transportu po koncercie do Torunia.... Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Szakal
ma gadane


Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 493

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bjork nieswiadomie zarzadzila na tegorocznym Openerze w Gdyni,momentami bylo ciezej niz na koncercie zespolu death metalowego.Ach ten pulsujacy bas,nie dal postac spokojnie,hehe.Istne szalenstwo,kosmiczna elektronika poloczona z instrumentami detymi.A chorek to byl chyba z innej planety.Tej Islandki po prostu nie mozna nie lubic,slyszac jak brzmi jej glos na zywo,uczestniczac w Takim Misterium,co innego plyty,ktore kompletnie mi nie podchodza.Widocznie,niektorzy artysci tak maja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #by?em na...# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Następny
Strona 20 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group