Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Danny Cavanagh - akustycznie, 01-04.03, wawa/wroclaw/krakow.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #by?em na...#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
trainman
CfO Beton


Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 1732
Skąd: wawa/jezow

PostWysłany: Sob Mar 03, 2007 11:58    Temat postu: Danny Cavanagh - akustycznie, 01-04.03, wawa/wroclaw/krakow. Odpowiedz z cytatem

magiczny koncert! wielka dojrzalosc artystyczna dannego. on, gitara i fortepian - tylko tyle, i tyle wystarczylo, zeby na blisko 2 godziny zniknac w zupelnie innym swiecie.

panowanie nad dzwiekiem, brzmienie, improwizacja realizatorska - pelen profesjonalizm. a rozmarzona, fortepianowa wersja electricity.. coz, jeden z tych momentow, ktorych sie nie zapomina.

wkrotce zapewne dysponowac bede swietnej jakosci bootlegiem, jesli sa jacys chetni, sluze Smile
_________________
when the music's over, turn off your calculator.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Kamael
CfO Beton


Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 3218
Skąd: wodzis?aw ?l?ski / kraków

PostWysłany: Sob Mar 03, 2007 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bootleg? Bardzo ch?tnie, a móg?by? te? napisa? jaka by?a setlista (przynajmniej w cz??ci)?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora Tlen
trainman
CfO Beton


Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 1732
Skąd: wawa/jezow

PostWysłany: Sob Mar 03, 2007 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm, z pamieci teraz calej nie wypisze, ale na pewno bylo lost control, are you there, flying, electricity, temporary peace, one last goodbye, forgotten hopes, fragile dreams, angelica, hope, z coverow wish you were here, ze dwa ktorych nie pamietam w tym momencie, i jeden utwor calkiem nowy (angels walk behind us? (chyba) - wysmienity!). wszystko w wersjach akustycznych, czesto wyciszonych, przaaranzowanych, intymnych. misterne, wielokrotnie zapetlone gitary, zabawy z przerzucaniem dzwieku na kanalach, spora czesc tla tworzona z partii zapetlonych od tylu. nie no, trudno jest mi o tym pisac.

jedyny zgrzyt - warszawska publicznosc niestety nie byla dla danniego zbyt goscinna, i choc przy scenie zgromadzila sie spora grupa zasluchanych osob, to mnostwo ludzi przez caly koncert siedzialo przy barze i gadalo. niestety, w najdelikatniej zagranych utworach to bardzo przeszkadzalo. coz.

jak dostane ten bootleg (jakos w polowie tygodnia, zapewne) to sie odezwe na priv Smile
_________________
when the music's over, turn off your calculator.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
cl4sh
nowicjusz


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 45
Skąd: Gda?sk

PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te? si? pisz? na ten bootleg. Ja bylem we Wroc?awiu, ale jak narazie jestem sparali?owanych doznaniami i raczej sk?adnej recenzji bym nie napisa?, a wi?c odezw? si? jak mi troch? przejdzie. Katharsis w czystej formie - moje my?li nauczy?y si? lata?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
paisse
bywalec


Dołączył: 05 Lut 2005
Posty: 271

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bylem wczoraj w krakowie
rzeczywiscie swietny wystep, wiele znakomitych utworow zagral, troche sie obawialem czy da rade z utworami ktore na codzien w wiekszosci spiewa vincent ale okazalo sie ?e nie bylo o co mie cobaw

jeden minus - dlaczego wlasnie w krakowie nie zagral Working class hero Lennona?? (mimo ze sie domagalem) zagral co innego Beatlesów:/

na otarcie ?ez nothing else matters i enjoy the silence

danny z wczoraj
http://i158.photobucket.com/albums/t111/paisse/danny.jpg
_________________
"sha-la-la-la-la" - te s?owa porusz? ka?dego fana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Szakal
ma gadane


Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 493

PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 0:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby zaspiewal cos growlem z "Serenades"to moze towarzystwo przy barze ruszyloby dupska !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Raff
nowicjusz


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 20
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

By?em z Narzeczon? i szcze?e mówi?c troszke jestem zawiedzony Samemu z gitarów w?ród dzwi?ków z kasety dla mnie za ma?o zgrane w pewnym momencie nie wiedzia?em czy to Danny czy podk?ad w sumie nie by?o az tak zle Anathema to Anathema a nie tam solo Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #by?em na...# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group