Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Koncert PT Klub Forum Londyn 26th April 2007

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #PT live#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arczibald



Dołączył: 20 Paź 2005
Posty: 4
Skąd: Cz?stochowa

PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 14:26    Temat postu: Koncert PT Klub Forum Londyn 26th April 2007 Odpowiedz z cytatem

Jak zwykle niesamowite prze?ycie i dreszczyk emocji jakie dostarcza nam wszystkim niesamowity PT z SW na czele. Do tego stopnia jestem uzale?niony od PT ,?e musze ju? je?dzi? na koncerty promuj?ce nowe albumy za granice Smile. Atmosfery jaka panuje na koncercie nie da si? w ?aden sposób opisa?. Ka?dy koncert czy Blackfield czy PT to odrebne widowisko muzyczne, które prze?ywam g??biej i mocniej. Wracaj?c do klubu Forum i do zmian w stylu PT odnosze wra?enie ,?e SW czuje sie zdecydowanie lepiej i pewniej w ostrych kawa?kach takich jak utwór 12 odegrany w klubie Forum " Way Out of Here" czy 13 "Sleep Together", zreszt? albumy Absentia i Deadwing s? tego namacalnym dowodem. Dla mnie osobi?cie ca?a dyskografia jest No 1, mo?e oprócz eksperymentalnej Metanoi. Na koniec dodam tylko, ?e mam cich? nadzieje, ?e juz nigdy PT w Polsce nie zagra w miejscu podobnym do hali Anilany. Nie porównuj? oczywi?cie ?ódzkiej sali do Londy?skich Klubów ale ten Mega doskona?y zespó? i mega grono wspania?ych i kochaj?cych go fanów zas?uguje na co? wiecej. Ju? ostatnio na Bleckfield w Warszawie by?o Ok. W ka?dym razie odliczam minuty do 7 lipca 2007r tj. oczywi?cie koncertu PT Krakowie w Hali TS "Wis?a"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Wied?ma Ple-Ple
bywalec


Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 349
Skąd: z piek?a rodem

PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i masz, znalaz? si? sadysta i mnie dr?czy... Mia?am by? na tym koncercie... Nó? w placach ju? tkwi, nie ma potrzeby go przekr?ca? Evil or Very Mad
_________________
I am not running away. I'm regrouping.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #PT live# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group