Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
PT dla WO?P
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #o zespole#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*marmo
ma gadane


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 938
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Wto Mar 08, 2005 20:59    Temat postu: PT dla WO?P Odpowiedz z cytatem

tak sobie pomyslalem ogladajac w wiadomosciach info o WO?P...
Wyobrazacie sobie np. koncert Porków na Przystanek Woodstock???
albo na jakims innym duzym, otwartym festiwalu?

W sumie ich muzyka nie nalezy juz do tak malo przyswajalnych... mogliby rozruszac towarzystwo, a bylby to byc moze niezly ruch marketingowy (w koncu troche luda tam sie pojawia)
Moze to i nie w ich stylu, ale taki koncert przy mega naglosnieniu dla tylu ludzi musi robic wrazenie, takze dla grajacych! A ja sam chetnie dla odmiany posluchalbym ich gdzie indziej niz w malym klubie czy filharmonii.
jak myslicie?
_________________
//szef szefów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
wososh
ma gadane


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 524
Skąd: KRAKO

PostWysłany: Wto Mar 08, 2005 21:19    Temat postu: Re: PT dla WO?P Odpowiedz z cytatem

marmo napisał:
tak sobie pomyslalem ogladajac w wiadomosciach info o WO?P...
Wyobrazacie sobie np. koncert Porków na Przystanek Woodstock???
albo na jakims innym duzym, otwartym festiwalu?

W sumie ich muzyka nie nalezy juz do tak malo przyswajalnych... mogliby rozruszac towarzystwo, a bylby to byc moze niezly ruch marketingowy (w koncu troche luda tam sie pojawia)
Moze to i nie w ich stylu, ale taki koncert przy mega naglosnieniu dla tylu ludzi musi robic wrazenie, takze dla grajacych! A ja sam chetnie dla odmiany posluchalbym ich gdzie indziej niz w malym klubie czy filharmonii.
jak myslicie?


nie nie... ja na takim koncercie, widz?c tatusiów z córeczkami kupuj?cych wat? cukrow?, mamusie z babciami, które w?a?nie sko?czy?y ogl?da? telenowel?, grupki studenciaków mocno o czym? rozprawiaj?cych, parki, odchodz?ce z wyrazem zniesmaczenia na twarzy, jakby chcieli powiedzie?, "nie, to nie dla nas chod?my st?d, znajdziemy cichy k?t", rozdar?bym szaty Laughing Laughing

jestem otwarty ale.. s? chyba jakie? granice...

natomiast festiwal rockowy na polskiej ziemi to zupelnie inna kwestia, tu chetnie zobaczylbym pt i nawet w b?ocie bym sie wytarza? Wink
_________________
blue vein crashes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
olek
ma gadane


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 654
Skąd: Pozna?

PostWysłany: Wto Mar 08, 2005 21:26    Temat postu: Re: PT dla WO?P Odpowiedz z cytatem

marmo napisał:

Wyobrazacie sobie np. koncert Porków na Przystanek Woodstock???
albo na jakims innym duzym, otwartym festiwalu?(...) A ja sam chetnie dla odmiany posluchalbym ich gdzie indziej niz w malym klubie czy filharmonii.
jak myslicie?
...a SLAYER'a wsadzmy do malego klubu lub filharmonii Laughing Twisted Evil Laughing
_________________
When you have to shoot, shoot, don't talk
Powrót do góry
Zobacz profil autora
*marmo
ma gadane


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 938
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Wto Mar 08, 2005 21:35    Temat postu: Re: PT dla WO?P Odpowiedz z cytatem

wososh napisał:
nie nie... ja na takim koncercie, widz?c tatusiów z córeczkami kupuj?cych wat? cukrow?, mamusie z babciami, które w?a?nie sko?czy?y ogl?da? telenowel?, grupki studenciaków mocno o czym? rozprawiaj?cych, parki, odchodz?ce z wyrazem zniesmaczenia na twarzy, jakby chcieli powiedzie?, "nie, to nie dla nas chod?my st?d, znajdziemy cichy k?t", rozdar?bym szaty Laughing Laughing

jestem otwarty ale.. s? chyba jakie? granice...

natomiast festiwal rockowy na polskiej ziemi to zupelnie inna kwestia, tu chetnie zobaczylbym pt i nawet w b?ocie bym sie wytarza? Wink


cos mi sie zdaje ze twoja wypowiedz jest delikatnie mowiac niejednoznaczna:)

poza tym: na Woodstock tatusiowie i wata cukrowa Shocked
_________________
//szef szefów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
paisse
bywalec


Dołączył: 05 Lut 2005
Posty: 271

PostWysłany: Wto Mar 08, 2005 21:58    Temat postu: Re: PT dla WO?P Odpowiedz z cytatem

marmo napisał:
tak sobie pomyslalem ogladajac w wiadomosciach info o WO?P...
Wyobrazacie sobie np. koncert Porków na Przystanek Woodstock???
albo na jakims innym duzym, otwartym festiwalu?


rzecz niewyobrazalna jak rekiny w Wisle Wink
taka idea nie ma chyba sensu
zreszta czy Porki kiedykolwiek graly na jakimkolwiek festiwalu?
mysle ze publika nie bylaby wniebowzieta, no chyba ze bylby to festiwal w podobnym klimacie
_________________
"sha-la-la-la-la" - te s?owa porusz? ka?dego fana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Malkavian
ma gadane


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 887
Skąd: Krk

PostWysłany: Wto Mar 08, 2005 22:16    Temat postu: Re: PT dla WO?P Odpowiedz z cytatem

paisse napisał:

rzecz niewyobrazalna jak rekiny w Wisle Wink
taka idea nie ma chyba sensu
zreszta czy Porki kiedykolwiek graly na jakimkolwiek festiwalu?
mysle ze publika nie bylaby wniebowzieta, no chyba ze bylby to festiwal w podobnym klimacie


Nearfest chocia?by...

a co do WO?P-ów to publika nie ta, wszyscy by spali, a bawi?aby si? tylko grupa fanów. Kiepski pomys?, zawszone metale i punki zamkni?te na inn? muz? wybuczeliby ich ze sceny.
_________________
i'm in luv ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Radek
ma gadane


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 572

PostWysłany: Wto Mar 08, 2005 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..............................

Ostatnio zmieniony przez Radek dnia Czw Lip 08, 2010 17:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
trainman
CfO Beton


Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 1732
Skąd: wawa/jezow

PostWysłany: Wto Mar 08, 2005 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm z tymi zawszonymi metalami i punkami rzeczywiscie przesadziles. sam slucham sporo metalu i punka tez niemalo w zyciu, znam pare osob bardzo mocno siedziacych w tych subkulturach i uwazam ze jednak sie nieco zagalopowales, malk..

ale pt na festiwalu - nie podoba mi sie ten pomysl. taka muzyka wymaga atmosfery, to nie jest po prostu akompaniament do dobrej zabawy, a zwykle takie zespoly sie sprawdzaja na festiwalach. poza tym, prog czy art wymaga pewnej wrazliwosci, ktorej wiekszosc osob po prostu nie ma.. wiec nie doceniliby pt. gdyby najpierw dac im 3 miesiace wczesniej pare plyt, moze by wsluchali sie i dostrzegli piekno, ale na festiwalu? watpie..
_________________
when the music's over, turn off your calculator.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
cebull
bywa


Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 75
Skąd: Nowy Targ

PostWysłany: Wto Mar 08, 2005 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bylem na Woodstock'u i wcale nie jestem zawszonym metalem ani punkiem. Ach ten stereotyp : )

Bylem i powiem ze gdyby PT dobrze dobralo repertuat, a jest to wazne, mogli by byc prawdziwa gwiazda wieczoru.
Otoz woodstockowicze sa otwarci i z moich naocznych obserwacji wynika ze moglo by to sie odbyc z dobrymi skutkami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
paisse
bywalec


Dołączył: 05 Lut 2005
Posty: 271

PostWysłany: Wto Mar 08, 2005 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej no naprawde przegi??e?, co jak co ale po fanie PT nie spodziewalbym sie tego
mam nadzieje ?e Cie tylko ponioslo
_________________
"sha-la-la-la-la" - te s?owa porusz? ka?dego fana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
wososh
ma gadane


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 524
Skąd: KRAKO

PostWysłany: Wto Mar 08, 2005 23:56    Temat postu: Re: PT dla WO?P Odpowiedz z cytatem

marmo napisał:
wososh napisał:
nie nie... ja na takim koncercie, widz?c tatusiów z córeczkami kupuj?cych wat? cukrow?, mamusie z babciami, które w?a?nie sko?czy?y ogl?da? telenowel?, grupki studenciaków mocno o czym? rozprawiaj?cych, parki, odchodz?ce z wyrazem zniesmaczenia na twarzy, jakby chcieli powiedzie?, "nie, to nie dla nas chod?my st?d, znajdziemy cichy k?t", rozdar?bym szaty Laughing Laughing

jestem otwarty ale.. s? chyba jakie? granice...

natomiast festiwal rockowy na polskiej ziemi to zupelnie inna kwestia, tu chetnie zobaczylbym pt i nawet w b?ocie bym sie wytarza? Wink


cos mi sie zdaje ze twoja wypowiedz jest delikatnie mowiac niejednoznaczna:)

poza tym: na Woodstock tatusiowie i wata cukrowa Shocked

no tak, mialem na mysli raczej final WOSP niz przystanek woodstock, na ktorym zreszta nie jest duzo lepiej Razz
_________________
blue vein crashes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
*marmo
ma gadane


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 938
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Sro Mar 09, 2005 0:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stereotyp to jedno przegiecie, ale mysle ze troszke przesadzacie...
zgadzam sie z cebullem, raczej to kwestia repertuaru... przeciez PT ma juz w zanadrzu pare ostrych kawalkow i nie musi od razu grac TSMS Smile

czy to nie jest tak ze troche zamykacie sie w swoim widzeniu muzyki ktorej sluchacie, rezerwujecie ja dla siebie bo uwierdza was w waszej wyjatkowosci???
na woodstock wystepuja rozne zespoly (a ostatni dlugi i piekny koncert Dzemu?), przeciez idea takich festiwali jest takze mieszanie gatunkow.. PT z wybranym repertuarem z IA + pare innych po prostu DA?O BY CZADU!
i co w tym zlego???
_________________
//szef szefów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Sro Mar 09, 2005 0:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Woodstock polski to absolutna parodia... powinni zmieni? nazw?... Woodstock to kawa? historii, pi?kna idea... to legendarny wyst?p Jimmiego Hendrixa... gdyby kto? skonstruowa? wehiku? czasu od razu przeniós?bym si? w?a?nie tam...

a polski woodstock... ?ubudubu ?ubudubu, niech nam ?yje prezes klubu... irytuj?cy jest Owsiak, beznadziejna muzyka (no mo?e poza D?emem i T.LOVEM, do których mam sentyment), publika taka, ?e szkoda gada?... i jak malkav pisze o zawszonych metalach i punkach to przynajmniej je?li chodzi o typowego przyje?d?aj?cego na wo?p metala czy punka zalanego w trupa jabolem... to w sumie jestem w stanie sie z nim zgodzi?...

To impreza p?ytka... a najgorszy to ju? w ogóle jest Przystanek Jezus par? metrów dalej, którego uczestnicy robi? chrze?cija?stwu antyreklam? równ? dzia?alno?ci Rydzyka...

w poci?gu zapach gandy miesza? si? ze smrodem butaprenu, pijani le?eli obok za?panych, nie da?o si? oddycha?...

Ohyda...

Porcupine Tree na czym? takim? Zabawne...
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
*marmo
ma gadane


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 938
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Sro Mar 09, 2005 0:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stalker: nie dziwie sie ze masz wyidealizaowane widzenie wlasciwego Woodstock.. w koncu nie byles tak i nie wachales ich smrodkow:)
ale jak myslisz ze tak wtedy nie chlali, nie cpali i nie smierdzialo... to sie mylisz

co do owsiaka: tez sie nie zgadzam. to jedyny publiczny czlowiek w Polsce ktoremu ufam i jedyny,ktory robi cos takiego, co powoduje ze raz w roku ciesze sie ze mieszkam w tymchorym kraju [offtop]
_________________
//szef szefów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
cebull
bywa


Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 75
Skąd: Nowy Targ

PostWysłany: Sro Mar 09, 2005 0:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
... Woodstock to kawa? historii, pi?kna idea

Polski woodstock odnosi sie do tamtych idei prosta linia i zawsze sie do nich odnosil.

Cytat:
beznadziejna muzyka (no mo?e poza D?emem i T.LOVEM, do których mam sentyment), publika taka, ?e szkoda gada?...

Widzisz, ten woodstock dzieje sie teraz. Uwarunkowany jest w tej kulturzxe , w tym zcasie w tych trendach. Tak samo jak uwarunkowany byl Woodstock w 69. Poprostu lata sie zmienily zmieniili sie ludzi. I to zadna ujma.

Cytat:
metala czy punka zalanego w trupa jabolem...

&
Cytat:
w poci?gu zapach gandy miesza? si? ze smrodem butaprenu, pijani le?eli obok za?panych, nie da?o si? oddycha?...


A myslisz ze ruch hipisow nie mial nic zwiazanego z narkotykami czy alkoholem ? To chyba rzecz jasna....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #o zespole# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group