Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
rotfle z koncertów 06 i 07.07.2007
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #PT live#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leszek
ma gadane


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 646
Skąd: Pozna?/Cz?stochowa

PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jelitek napisał:
A co do ochrony w Kraku, i do tego kolesia co powiedzia? "podobno to ma dzisiaj gra?..." to go?? by? tak zakr?cony strasznie i gada? takie pierdo?y ?e w pewnym momencie mia?em ochot? mu co? dogoada? Wink


Chcia?bym sprostowa?: z tym tekstem, ?e jak si? nie podoba odpowied? to wyskoczy? osobnik czekaj?cy na wej?cie, a nie ochroniarz Wink. Poza tym tam by?o: "Podobno, to Joe Cocker ma tu dzisiaj gra?" (a du?y banner informuj?cy o koncercie Joe wisia? wtedy nad wej?ciem do hali Wink) Smile.

Ponadto, witam wszystkich u?ytkowników Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
Wied?ma Ple-Ple
bywalec


Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 349
Skąd: z piek?a rodem

PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 0:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

faktycznie, wisia?, a? si? zdziwi?am, ?e Cocker jeszcze ?yje Wink

I przy okazji witam koleg?, sk?din?d chyba mi znanego.
_________________
I am not running away. I'm regrouping.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
kwarc
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 278
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wied?ma Ple-Ple napisał:
Pi?kny tekst zas?yszany od nastolatków stoj?cych za mn? w Kraku. Po pierwszej cz??ci koncertu w przerwie ch?opak do dziewczyny: "a, to nowa p?yta by?a, to dlatego nic z tego nie znamy".

W sumie uwa?am ?e nie ma w tym stwierdzeniu nic ?miesznego. Mogli nie zna? nowej p?yty, a w przerwie sobie o tak gadali o tym, bo przecie? podczas koncertu to si? nie da bo g?o?no i wogóle Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
Cuth
ma gadane


Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 419
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aaaaaaaaaa forum dzia?a!

No racje masz, ale to po jak? choler? i?? na koncert ow? p?yte promuj?cy? no dobra, mo?na przyj??, ?e interesuje ich stare/starsze wcielenie PT, ale nawet je?li tak, to reszte juz zupelnie mieli gdzies i nigdy nic z nowego kr??ka nie slyszeli? Nic w tym z?ego, ale wyszydzi? zawsze mo?na, nie zaszkodzi Very Happy

Przypomina mi sie jak na koncercie Riverside trzech podpitych, spasionych mutantów krzycza?o, ?eby zagrali: "majteczki w kropeczki". ludzie id? na koncert i sami nie wiedz? po co. Zreszt? w sumie ja te? nie wiem po co tam by?em, Riverside tak ssie, ?e a? mnie plecy bol?. Tak wi?c no, wszystko w rodzinie, czy co?.

roztapiam sie, arghh. ostatni raz czu?em si? tak zjechany psychicznie i fizycznie jak kolega kaza? mi s?uchac na trze?wo Theriona aargh!
_________________
tata-socjopata
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kwarc
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 278
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cuth napisał:
Aaaaaaaaaa forum dzia?a!

No racje masz, ale to po jak? choler? i?? na koncert ow? p?yte promuj?cy? no dobra, mo?na przyj??, ?e interesuje ich stare/starsze wcielenie PT, ale nawet je?li tak, to reszte juz zupelnie mieli gdzies i nigdy nic z nowego kr??ka nie slyszeli? Nic w tym z?ego, ale wyszydzi? zawsze mo?na, nie zaszkodzi Very Happy

Przypomina mi sie jak na koncercie Riverside trzech podpitych, spasionych mutantów krzycza?o, ?eby zagrali: "majteczki w kropeczki". ludzie id? na koncert i sami nie wiedz? po co. Zreszt? w sumie ja te? nie wiem po co tam by?em, Riverside tak ssie, ?e a? mnie plecy bol?. Tak wi?c no, wszystko w rodzinie, czy co?.

roztapiam sie, arghh. ostatni raz czu?em si? tak zjechany psychicznie i fizycznie jak kolega kaza? mi s?uchac na trze?wo Theriona aargh!

Mój kumpel, który by? na PT w Krakowie powiedzia?, ?e nie b?dzie s?ucha? FOABP, poniewa? na koncercie chce mie? niespodziank? i us?ysze? p?yt? po raz pierwszy, no có? mo?na i tak Laughing Uwa?am, ?e ta parka wcale nie musia?a by? totalnymi ignorantami, mo?e po prostu nie zaopatrzyli si? w now? p?yt? na czas? Nie mieli na ni? kasy? A co do incydentu na Riverside, to faktycznie debile jacy?, ciekawe czy nie szkoda im by?o kasy na koncert, no chyba, ?e ukradli, bo po takich m?otach to si? wszystkiego mo?na spodziewa?. Aha i nie wiem co to Therion Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
Cuth
ma gadane


Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 419
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwarc napisał:
Mój kumpel, który by? na PT w Krakowie powiedzia?, ?e nie b?dzie s?ucha? FOABP, poniewa? na koncercie chce mie? niespodziank?

I widzisz, to mnie utwierdza w przekonaniu, ?e z moj? awersj? do niespodzianek nie powinienem walczy? Very Happy Jak s?uchalem po raz pierwszy FOAB to pocz?tkowo my?la?em, ?e nagle, zaraz po s?owach "the acting is lame, the action is tame" muzyka si? urwie i us?ysze g?os Wilsona: "hehehe, widzisz debilu, ale sie da?e? nabra?. A teraz us?yszysz prawdziwe PT!" Niestety,The Creator by? bezwzgl?dny do ko?ca. Gdybym us?ysza? to na koncercie, b?d?c nieprzygotowanym...

Cytat:
Aha i nie wiem co to Therion Razz

To dobrze, istnieje zatem prawdopodobie?stwo, ?e bedziesz w stanie sp?odzi? i wychowac normalne dzieci.
_________________
tata-socjopata
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Nazgul
CfO Beton


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 2773

PostWysłany: Czw Lip 19, 2007 0:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leszek napisał:

Chcia?bym sprostowa?: z tym tekstem, ?e jak si? nie podoba odpowied? to wyskoczy? osobnik czekaj?cy na wej?cie, a nie ochroniarz Wink. Poza tym tam by?o: "Podobno, to Joe Cocker ma tu dzisiaj gra?" (a du?y banner informuj?cy o koncercie Joe wisia? wtedy nad wej?ciem do hali Wink) Smile.



Akurat to ?aden osobnik tylko ja rzuci?em podobnym tekstem dla rozlu?nienia atmosfery i oczekiwania na wej?cie. Nie Nazgula wina ?e niektórzy nic wcze?niej nie wypili i nie kminiom czaczy.
Ech... Neutral



Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #PT live# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group