Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Oceansize "Frames" tour

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #by?em na...#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bobi
CfO maniak


Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 1040
Skąd: krk

PostWysłany: Sro Paź 24, 2007 19:37    Temat postu: Oceansize "Frames" tour Odpowiedz z cytatem

Wybiera si? kto? z was? Ja mam nadziej? zobaczy? ich ju? w sobot?. Nie by?em jeszcze na ich gigu, widzia?em tylko jeden na youtubie i mi si? podoba?o. Mam nadziej? ?e mnie nie zawiod? Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora
maciozo
nowicjusz


Dołączył: 20 Lis 2005
Posty: 8
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 26, 2007 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

by?e wczoraj na koncercie w Warszawie...
Zrobi?em sobie z ch?opakami zdjecia, generalnie miazgaaa, bardzo mi si? podoba?o...











To ja z go?cmi z Oceansize...






Powrót do góry
Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
bobi
CfO maniak


Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 1040
Skąd: krk

PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie?le by?o. Support kiepskawy, strasznie podobny do Oceansize'ów, tylko prostszy i taki nijaki (no nie wiem jak ich okre?li?: nie mieli tego czego?). Nadrabiali ruchem scenicznym (musieli si? du?o Mars Volty naogl?da?).

Sam Oceansize. Nie by?o ?le ale du?o jeszcze brakuje ?eby by?o nie?le. Nie no oczywi?cie to przesada, ale jak dla mnie na albumach wychodz? lepiej. Technicznie s? spoko. Tylko jeden mankament: maj? trzy gitary i niewykorzystuj? tego w pe?ni. Mogli by tak pokombinowa? i tak zakr?ci? te swoje kompozycje, a robi? to tylko od czasu do czasu.
1. wokal extra! Go?? ma naprawde intryguj?cy g?os, cho? tu zawiedli techniczni-kiepsko by?o s?ycha? ?piew (miejscami wogóle!).
2. perkusja naprawde ciekawie. Du?o si? tam na talerzach, werblach i na podwójnej stopie dzia?o i a? mi?o si? s?ucha?o.
3. klawiszy nie by?o s?ycha? wogóle, wi?c by? to zb?dny bajer.
4. du?o nowej p?yty (no, logika). Pomin?li chyba tylko 2 kawa?ki z "Frames".
5. du?o pierwszej p?yty, ale niestety tylko dwa kawa?ki z "Everyone into positions"-szkoda.

Podobalo mi sie ale jednak mam niedosyt. Moze to poprostu wina naglosnienia, ?e czego? mi brakowa?o (cho? tyle dobrego s?ysz?em o nag?o?nieniu w tym klubie, ?e a? si? dziwie).

aha. Basista mia? na sobie koszulk? Hard Rock Cafe Warsaw Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #by?em na...# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group