Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Program o PT w radiu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #o zespole#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
my.panic.room



Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 1

PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 15:28    Temat postu: Program o PT w radiu Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.


Dzia?am w Radiu Aktywnym (www.radioaktywne.pl) i zamierzam po?wi?ci? dwa programy Porcupine Tree z okazji koncertu w Poznaniu.
My?l? nad tym, ?eby w programie 27.11 zrobi? top PT. Pomy?la?em równie?, ?e fajnie by by?o porozmawia? z fanami i st?d moja wizyta na CFO. I tu propozycja dla was - mo?ecie wspó?tworzy? taki program, jak najbardziej z mo?liwo?ci? wyst?pienia na ?ywo i pogadania o PT. O formie wspó?pracy oczywi?cie przyjdzie czas porozmawia?. Radio si? mie?ci w Warszawie, nadaje na ?ywo, a program rozpocz??by si? o 23. Z góry informuj?, ?e radio nie jest amatorskie i mamy solidne zaplecze, tak?e od ewentualnych ch?tnych wymagana jest odpowiedzialno?? Wink

Sprawa druga. Kolejny program równie? b?dzie po?wi?cony PT. Puszczony zostanie wtedy mój wywiad ze Stevenem. Chcia?bym równie? w Poznaniu zrobi? co? w rodzaju reporta?u przed/po koncertowego. I tu równie? propozycja dla CFO. Je?eli b?dziecie jak?? wi?ksz? grup? w Poznaniu, to reporta? móg?by by? z waszym udzia?em - innymi s?owy rozmowy na temat koncertu, PT, wra?enia itp. Na stronie radia zostanie umieszczona relacja z koncertu, zdj?cia i wywiad ze Stefanem. Mo?ecie równie? jako CFO j? wspó?tworzy?. Oczywi?cie zostaniecie wymienieni jako wspó?twórcy, na stronie pojawi si? wasz banner - pe?en marketing Wink

Rozwa?cie to, a ja w razie czego czekam na wiadomo?ci na PM. Przypominam ?e pierwszy program b?dzie 27.11, dzie? przed koncertem o godzinie 23.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #o zespole# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group