Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Live in Vienna (15.11.07)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #PT live#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bobi
CfO maniak


Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 1040
Skąd: krk

PostWysłany: Sob Lis 17, 2007 13:20    Temat postu: Live in Vienna (15.11.07) Odpowiedz z cytatem

Na pocz?tek, jaka setlista by?a:

fear of the blank planet
what happens now
sound of muzak
nil recurring
sentimental
anasthetize
half light
open car
dark matter
blackest eyes
way out of here
sleep together

bisy:
even less
trains
halo

Gdzie? w kolejno?ci si? mog?em rypn?? (gdzies mo?e ze dwa/trzy si? miejscami ró?ni?).

A wi?c bez TSMS i Waiting. No szkoda. Ale chocia? Dark Matter by?o. Gavin nie spapra? tego kawa?ka bezsensownymi przeszkadzajkami (bo gdzie jak gdzie, ale w DM by to nie pasowa?o jako?). Tylko pod sam koniec pozwoli? sobie na bonusowe talerzyki (no i nawet nie?le wysz?o). Solówka Stevena- bez zb?dnych fajerwerków. Ale chyba dlatego mi si? podoba?a. Even less te? bardzo fajnie.
Bardzo dobrze jako "otwieracz" spisa? si? FOABP, a i koncertowa wersja Open Car mi si? spodoba?a. Bardzo ?adnie wysz?o Half-light, gdzie Wesley wogóle nie fa?szowa? a ni nic-wszystko tak jak mia?o by?. Reszta bardzo podobnie do tego co pokazali w Krakowie (07.07.07), wi?c nie b?de o tym pisa?. Mo?e tylko Halo: jak nie lubi? tego kawa?ka, tak wyszed? im na bis bardzo zgrabnie (Barbieri!).

A co do Anathemy. Nie jestem fanem-znam tylko Natural Disaster (bardzo mi si? podoba) i Judgment (ju? mniej). Zagrali z 6/7 kawa?ków w tym jeden cover ("Hurt" NIN). No i nie?le wyszed? Closer. Flying baaardzo s?abo, Deep równie?. A Hurt!!! No tragicznie! Przepotwornie! Wykonanie NIN jest bombowe, a tu ...no panowie! I jeszcze jakie? nowe utwory by?y, ale ich nie kojarz?. I po tym wyst?pie utwirdzam si? w przekonaniu coby si? w twórczo?? Anathemy nie zag??bia?. (ale po ca?ym koncercie podszed?em do gitarzysty Anathemy, u?cisn??em mu prawic? i powiedzia?em, ?e ND to ?wietny album. On na to odpar?, ?e nowy b?dzie jeszcze lepszy, na co ja z niezaplanowanym zdziwieniem odpowiedzia?em: "Ryli?" Cool )

No i Collin si? rozrusza?. Nie sta? ju? w jednym miejscu, z tym swoim u?mieszkiem, tylko: raz by? tu, raz obok Stevena na ?rodku. No bujaj? go te mocniejsze akcenty i chce si? wyrzy? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #PT live# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group