Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
YES
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #polecam pos?ucha?#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bla-blat
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 250
Skąd: Toru?

PostWysłany: Pią Mar 11, 2005 21:18    Temat postu: YES Odpowiedz z cytatem

jest sporo tematów w tym dziale do rozpocz?cia, na wszystko przyjdzie czas, chocia? o paru zespo?ach chcia?bym poczyta? w pierwszej kolejno?ci. Yes od kilkunastu lat jest moj? ulubiona grup?, dla mnie to absolutnie najwy?sza forma muzyki jak? zdarzy?o mi si? us?ysze? - chodzi mi g?ównie o p?yty od Close To The Edge do Going For The One, chocia? kocham wszystkie. Zawsze ch?tnie do nich wracam i mimo ?e znam nagrania na pami??, cz?sto odkrywam nowe smaczki.. Wiem ?e opinie na temat ich muzyki sa bardzo rózne.. Co Wy o niej s?dzicie??
Bez bluzgów tylko prosz? Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Malkavian
ma gadane


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 887
Skąd: Krk

PostWysłany: Pią Mar 11, 2005 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaraz b?dzie gadanie o Cyferkach Twisted Evil

Ja do Yes mam sentyment nielichy z powodu pierwszego ods?uchu 'And You And I' dawno dawno temu... To by? czysty geniusz po prostu, nie mieszcz?cy si? w ?adnych granicach absolut. Zatem wiadomo chyba jaka p?yta pozostanie moj? ulubion? Smile . Bardzo lubi? równie?, uwaga, uwaga Magnification, za piekne melodie ubrane w te orkiestrowo-progresywne barwy... Urocze...
_________________
i'm in luv ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Bla-blat
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 250
Skąd: Toru?

PostWysłany: Pią Mar 11, 2005 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magnification plasuje si? i w mojej czo?ówce. Zdecydowanie najlepsza z ostatnich p?yt Yes. Szkoda ?e ju? tyle czasu min??o odk?d j? wydali.. Rolling Eyes Przyda?oby si? cos nowego
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Malkavian
ma gadane


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 887
Skąd: Krk

PostWysłany: Pią Mar 11, 2005 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla-blat napisał:
Magnification plasuje si? i w mojej czo?ówce. Zdecydowanie najlepsza z ostatnich p?yt Yes. Szkoda ?e ju? tyle czasu min??o odk?d j? wydali.. Rolling Eyes Przyda?oby si? cos nowego


Powiem szczerze, ?e nie wydaje mi si?, aby cokolwiek jeszcze nagrali (ale mo?e zostan? mile zaskoczony, mam nadziej?). To s? ju? dinozaury, które mog? na koncertach odgrywa? swoje the best of na najwy?szym poziomie i mog? w?a?ciwie ju? tylko od czasu do czasu koncertowa?...
_________________
i'm in luv ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Bla-blat
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 250
Skąd: Toru?

PostWysłany: Pią Mar 11, 2005 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w tej chwili jedynym elementem opó?niaj?cym nagranie nowego albumu sa podobno k?ótnie muzyków, ale z tego co wiem oni nie tylko tak ?atwo nie schodz? ze sceny, ale i ze studia nie rezygnuj?. A w maju niejako na pocieszenie ma ukaza? si? album koncertowy uzupe?niaj?cy Yessongs i Yesshows.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Malkavian
ma gadane


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 887
Skąd: Krk

PostWysłany: Pią Mar 11, 2005 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla-blat napisał:
A w maju niejako na pocieszenie ma ukaza? si? album koncertowy uzupe?niaj?cy Yessongs i Yesshows.


Szczerze to mam ju? do?? jakichkolwiek Yesshows, Yesyears, Yessongs, Yesshit, Yeslyrics, Yesfood, Yesdrink... JA CHC? NORMALNY ALBUM Twisted Evil Troch? mnie denerwuj? te zagrania zespo?ów z 30-letnim sta?em, które wydaj? kolejne lajfy, besty, nju mixy czy inne takie bajery. Zamiast zaj?? si? nagrywaniem nowej muzyki i by?w jakim? muzycznym progresie one po prostu stoj? w miejscu.
_________________
i'm in luv ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Bla-blat
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 250
Skąd: Toru?

PostWysłany: Pią Mar 11, 2005 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasne, copi?cioletnie sk?adanki mog? wkurza?, ale album z koncertowymi rarytasami (koncerty nawet z Banksem lub Hornem i Downessem) mo?e os?odzi? oczekiwanie na nowy longplay - przynajmniej zagorza?ym fanom
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Malkavian
ma gadane


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 887
Skąd: Krk

PostWysłany: Pią Mar 11, 2005 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla-blat napisał:
jasne, copi?cioletnie sk?adanki mog? wkurza?, ale album z koncertowymi rarytasami (koncerty nawet z Banksem lub Hornem i Downessem) mo?e os?odzi? oczekiwanie na nowy longplay - przynajmniej zagorza?ym fanom


No tu si? zgodz?, ?e niekiedy rarities powoduj? charakterystyczny krzywy usmiech na moim ryju, ale sk?adanki... bleeee
_________________
i'm in luv ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Bla-blat
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 250
Skąd: Toru?

PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorzej ?e Amerykanie dostaj? wtedy bonus cd z niepublikowanymi numerami, a rodzimy kontynent musi zadowoli? sie jeszcze jednym ustawieniem starych kawa?ków..
Powrót do góry
Zobacz profil autora
*marmo
ma gadane


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 938
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no fajnie ze wreszcie pojawiaja sie jakies topiki z "moimi" zespo?ami, bo ilosc w?tków typu, DT, PoS, Opeth itd z kregu bli?szego jednak metalu niz prog music da?a mi ostatnio troche do myslenia... gdyby takie forum powsta?o 5 lat temu mysle ze proporcje bylyby inne..

a wracaj?c do Yes... bardzo lubie, sczegolnie "Close to the Edge" i "Fragile"
jednak ze wzgledu na wokal..dosyc specyficzny Smile... nie kazdy bedzie w jest w stanie polubic Yes...
mnie osobiscie tez czasami on wkurza, a mimo to wracam od ich p?yt
_________________
//szef szefów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bla-blat
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 250
Skąd: Toru?

PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze mnie dziwi niech?? do Andersona.. Ale to pewnie dlatego ?e wychowa?em si? na jego g?osie no i w sumie ci?zko powiedzie? jaki mia?bym do niego stosunek gdybym pozna? Yes du?o pó?niej. Specyficzny, fakt, ale w swojej oryginalno?ci jak?e pasuj?cy do muzyki..
_________________
PythonPowerStraightFromMontyCelluloidLovesGotJohnFrusciante
Powrót do góry
Zobacz profil autora
trainman
CfO Beton


Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 1732
Skąd: wawa/jezow

PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yes.. wstyd sie przyznac, ale zespol ten znam po lebkach -> tylko close to the edge i fragile. ciekawy, sluchalem z przyjemnoscia, ale nie porwal mnie do konca.. dlatego do tej pory nie poznalem nic wiecej.

bylo nie bylo, jest to legenda progu, ale jednak z klimatu lat 70. nieporownywalnie blizszy mi kc czy genesis. no nic, moze kiedys sie przekonam Smile
_________________
when the music's over, turn off your calculator.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Ursereg
nowicjusz


Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 28
Skąd: Wroc?aw/Warszawa

PostWysłany: Wto Mar 29, 2005 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm to ja bym jeszcze dorzuci? Tales From Topograpfic Oceans, niektórzy mówi? ?e za bardzo rozci?gni?ta, ale mnie wci?gn??a.

Je?eli chodzi o Yes jako ca?o??, to trzeba przyzna? ?e twórczo?? bardzo nierówna, co wynika oczywi?cie z d?ugich i burzliwych dziejów zespo?u...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
karachay
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 246

PostWysłany: Wto Mar 29, 2005 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ursereg napisał:
Hmm to ja bym jeszcze dorzuci? Tales From Topograpfic Oceans, niektórzy mówi? ?e za bardzo rozci?gni?ta, ale mnie wci?gn??a.


Moja ulubiona Smile
_________________
SHOW ME KIDNESS SHOW ME BEAUTY SHOW ME TRUTH
Powrót do góry
Zobacz profil autora
megalomaniac
bywalec


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 103
Skąd: chojnice

PostWysłany: Wto Mar 29, 2005 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm wstyd sie przyzna? ale o yes to wiem tyle ?e ten dziadek co tam gra na gitarze to wymiata ostro... (skleroza - nawet nie moge sobie przypomnie? jak sie nazywa).
Powrót do góry
Zobacz profil autora WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #polecam pos?ucha?# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group