Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
gdzie porki zagrac powinny...
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #PT live#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*marmo
ma gadane


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 938
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Pon Mar 14, 2005 21:57    Temat postu: gdzie porki zagrac powinny... Odpowiedz z cytatem

wkurza mnie to ze ciagle jezdza w te same miejsca...
kiedys jezdzili to Poznan, to Lublin a teraz tylko Bydgoszcz i Krak... przeciez w poprzednich latach grali wiecej koncertów w Polsce...nawet w 97 gdy polowa z Was jeszcze ich nie znala byly 3 koncerty :/

ja byl chcial ich zobaczyc w gda?sku...wy?ej niz Bydgoszcz nie odwa?yli sie zawedrowac Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
z czego to wynika... 3miasto to duza metropolia i taka kiszka koncertowa Evil or Very Mad Sad
_________________
//szef szefów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
alexis
bywalec


Dołączył: 18 Lut 2005
Posty: 162
Skąd: Kraków/Szczecin

PostWysłany: Pon Mar 14, 2005 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podejrzewam, ?e teraz ka?dy po prostu wpisze swoje miasto Wink, jednak ja mimo wszystko nie chcia?abym ogl?da? PT w Szczecinie. Nie mamy ?adnej porz?dnej hali, miasto szare, a? wstyd ch?opaków zaprosi?. Za to podpisuj? si? wszystkimi ko?czynami, pod apelem o wi?cej koncertów. Zespó? z biegiem lat jest coraz lepiej znany i ma coraz wi?cej fanów w Polsce - to niesprawiedliwe, ?e u Niemców zagraj? a? 7 (s?ownie: siedem) razy!! Confused
_________________
<<Les temps sont durs pour les rêveurs>>


Ostatnio zmieniony przez alexis dnia Wto Mar 15, 2005 21:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
olek
ma gadane


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 654
Skąd: Pozna?

PostWysłany: Pon Mar 14, 2005 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alexis napisał:
Podejrzewam, ?e teraz ka?dy po prostu wpisze swoje miasto Wink
zajrzyjcie TU Rolling Eyes
_________________
When you have to shoot, shoot, don't talk
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Radek
ma gadane


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 572

PostWysłany: Pon Mar 14, 2005 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

........................

Ostatnio zmieniony przez Radek dnia Czw Lip 08, 2010 18:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
paisse
bywalec


Dołączył: 05 Lut 2005
Posty: 271

PostWysłany: Wto Mar 15, 2005 2:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alexis napisał:
to nie sprawiedliwe, ?e u Niemców zagraj? a? 7 (s?ownie: siedem) razy!! Confused

oczywiscie chcialbym aby bylo odwrotnie, ale taka jest rzeczywistosc
i chyba dlugo sie nie zmieni
ale niesprawiedliwoscia nie nazwalbym tego
_________________
"sha-la-la-la-la" - te s?owa porusz? ka?dego fana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Wto Mar 15, 2005 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tam sie ciesze ze graja w Kraku bo do Hali Wis?y mam jakie? 25 minut sk?adank? autobus + piechota... Twisted Evil Twisted Evil

no ale jak ju? mówimy o Krakowie to niech?e wreszcie zagraja koncert w UPC albo niech mi?o?ciwie panuj?cy nam prezydent Majchrowski wybuduje sal? koncertow? z prawdziwego zdarzenia bo na tej Wi?le akustyka jest s?abiutka... Rotunda brzmi jeszcze gorzej, naprawd?, takie miasto a nie ma gdzie koncertów robi?...

No ale do UPC wejdzie 1000 osób to max... a Hala pomie?ci 2000 - 2500 widzów... no i HW ustala chore ceny... w UPC grali za 49 z? !!!

Mo?e zreszt? dlatego ju? od jakich? 3 lat nie by?o w tej najlepszej pod wzgledem akustyki sali w Krakowie ?adnego wi?kszego koncertu...

A przecie? jeszcze studio TVP na Krzemionkach jest... tam gra?a Anathema, Arena, John Wetton, Jadis...

Hali Wis?y moje pot??nie brzmi?ce NIE!
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
seed-81
bywalec


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 124

PostWysłany: Wto Mar 15, 2005 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paisse napisał:
alexis napisał:
to nie sprawiedliwe, ?e u Niemców zagraj? a? 7 (s?ownie: siedem) razy!! Confused

oczywiscie chcialbym aby bylo odwrotnie, ale taka jest rzeczywistosc
i chyba dlugo sie nie zmieni
ale niesprawiedliwoscia nie nazwalbym tego


proporcja 7 do 2 plus wysoka jak na polske cena biletow to chyba jednak jakas niesprawiedliwosc, tym bardziej ze zainteresowanie zespolem wciaz rosnie, ale nie musimy narzekac bo i tak PT odwiedza nas dosc czesto, w przeciwienstwie do wiekszosci innych zespolow Sad
_________________
I must fight this sickness... find a cure
Powrót do góry
Zobacz profil autora
paisse
bywalec


Dołączył: 05 Lut 2005
Posty: 271

PostWysłany: Wto Mar 15, 2005 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

seed-81 napisał:
paisse napisał:
alexis napisał:
to nie sprawiedliwe, ?e u Niemców zagraj? a? 7 (s?ownie: siedem) razy!! Confused

oczywiscie chcialbym aby bylo odwrotnie, ale taka jest rzeczywistosc
i chyba dlugo sie nie zmieni
ale niesprawiedliwoscia nie nazwalbym tego


proporcja 7 do 2 plus wysoka jak na polske cena biletow to chyba jednak jakas niesprawiedliwosc


ja Was troche nie rozumiem
i co mamy zrobic w takim razie? podac Porki do s?du? poskar?yc sie u Bozi? tak jest i ju?! jedni potrafi? zorganizowac tyle koncertów a innych stac na mniej albo wcale
nikt tu nikogo niesprawiedliwie nie potraktowa?, po prostu tak zosta?y ustalone terminy na trasie - no chyba ?e sie Wam wydaje ?e Niemcy zaoferowali lepsze warunki i zabrali nam Polakom terminy Porków
powiedzcie mi tylko kto poza Krakowem i Bydgoszcz? chcia? zorganizowac koncert w naszym kraju?
_________________
"sha-la-la-la-la" - te s?owa porusz? ka?dego fana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
metalmissiek
nowicjusz


Dołączył: 30 Mar 2005
Posty: 12

PostWysłany: Sro Mar 30, 2005 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
bo na tej Wi?le akustyka jest s?abiutka... Rotunda brzmi jeszcze gorzej, naprawd?, takie miasto a nie ma gdzie koncertów robi?.


Tu bym si? troszk? nie zgodzi?.
Owszem, Hala Wis?y ma okropn? akustyk?. To chyba najmniej odpowiedni obiekt na organizowanie koncertów. Ale nie zgadzam sie, ?e Rotunda brzmi gorzej. By?em tam wprawdzie na koncercie tylko raz (na Blackfield zreszt?) i musz? wam powiedzie?, ?e by?em autentycznie zauroczony idealn? akustyk? tego miejsca.
Po kilkunastokrotnych do?wiadczeniach z Hal? Wis?y odebra?em brzmienie Rotundy jako co? niezwyk?ego. Nie wiem, mo?e akurat trafi?em na dobry dzie? pana za konsolet?? Mimo wszystko nie dam z?ego s?owa o Rotundzie powiedzie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Sro Mar 30, 2005 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W porównaniu z UPC Rotunda wypada blado zarówno pod wzgl?dem akustyki, wygl?du i obs?ugi.
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
metalmissiek
nowicjusz


Dołączył: 30 Mar 2005
Posty: 12

PostWysłany: Sro Mar 30, 2005 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stalker and parsival napisał:
W porównaniu z UPC Rotunda wypada blado zarówno pod wzgl?dem akustyki, wygl?du i obs?ugi.


O wygl?dzie i obs?udze zdania nie mam. Ale równie? i w starciu z UPC b?d? broni? dobrego imienia Rotundy Very Happy
W UPC by?em w 2001 na Fishu. Brzmienie koszmarne. Gdyby nie ró?ne mi?e epizody przed-i-po-koncertowe, uwa?a?bym ten wieczór za stracony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Sro Mar 30, 2005 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak by?o na Fishu... wiem, ?e Wilson by? zachwycony akustyk? UPC (dlatego zdecydowa? si? zagra? Stop Swimming). Wszystko tam brzmia?o cudnie... mo?e z tym Fishem trafi?e? na z?y dzie? (mo?e akustyk popi? sobie z Ryb? i rezultat by? taki a nie inny...?) Smile

Everything's possible... Smile
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
metalmissiek
nowicjusz


Dołączył: 30 Mar 2005
Posty: 12

PostWysłany: Czw Mar 31, 2005 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stalker and parsival napisał:
Nie wiem jak by?o na Fishu... wiem, ?e Wilson by? zachwycony akustyk? UPC (dlatego zdecydowa? si? zagra? Stop Swimming). Wszystko tam brzmia?o cudnie... mo?e z tym Fishem trafi?e? na z?y dzie? (mo?e akustyk popi? sobie z Ryb? i rezultat by? taki a nie inny...?) Smile

Everything's possible... Smile


By? mo?e co? jest na rzeczy. Nie by?em w UPC na Porkach, ale mam bootlega z tego koncertu. Brzmi ca?kiem dobrze. Mo?e wi?c faktycznie fishowy akustyk si? nie przy?o?y?? Smile

Inna sprawa, ?e bootlega z tego Fisha w UPC te? mam i ku mojemu ogormnemu zdziwieniu s?ysz? na nim wi?cej, ni? wtedy podczas koncertu. Mo?e po prostu nast?pnym razem powinienem wybra? balkon zamiast miejsca pod scen??
Powrót do góry
Zobacz profil autora
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Czw Mar 31, 2005 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie b?dziemy ju mieli okazji zobaczy? ?adnego koncertu w UPC... od paru lat nie by?o tam ?adnego wi?kszego (i chyba w ogóle ?adnego) koncertu. Nie wiem czemu... a mo?e si? myl?? Wie kto? jak w tym momencie wygl?da sprawa z dawnym "Zwi?zkowcem"?
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
wososh
ma gadane


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 524
Skąd: KRAKO

PostWysłany: Czw Mar 31, 2005 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podobno ruina...
_________________
blue vein crashes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #PT live# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group