Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Je?o - projekty

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #uwagi o stronie#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Czw Mar 17, 2005 11:56    Temat postu: Je?o - projekty Odpowiedz z cytatem

Dopiero teraz przysz?o mi do g?owy, ?e w dziale "je?o - projekty" jest mowa jedynie o projektach w których bierze udzia? Steven... a co z Ex - Wise Heads Colina? Co z solowym Barbierim... mo?e par? s?ów o Japan da?oby sie jeszcze skrobn??? Gavin te? si? z choinki nie urwa?... no i Chris... o Kinie mo?na te? wspomnie?...

Jest tego troch?, przyznaj?, ale skoro jest to najlepsza polska strona o Porcupine Tree to przyda?oby si? troszk? szerszych informacji... skupianie si? na leaderze nie jest do ko?ca fair wobec innych muzyków którzy, jak to g?osi info na stronie, s? wszechstronni i udzialaj? si? w wielu projektach...

Albo druga opcja: zmieni? tytu? dzia?u na "projekty stevena"... Wink

tyle w tej kwestii...
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
*marmo
ma gadane


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 938
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Czw Mar 17, 2005 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem tez mam wyrzuty sumienia w tym temacie:)

materialy na strone o pozostalych projektach sa w przygotowaniu .. tak mi sie wydaje Smile...
a na forum... ustalmy co jeszce dodac...
moze zrezygnujemy z robienia osobnych for dot. ex-wise itp , bo nie sadze zeby generowaly one duzy ruch.. a zajma sporo miejsca (wydluza strone) bo pare ich jest...
moze lepej zrobic "pozostale projekty" i tam topiki o projektach bedzie mozna dowolnie zakladac
_________________
//szef szefów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Czw Mar 17, 2005 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na forum to rzeczywi?cie nie ma wi?kszego sensu... chodzi?o mi przede wszystkim o stron?...
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #uwagi o stronie# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group