Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Shallow na allegro

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #EPki i inne#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*marmo
ma gadane


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 938
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Czw Mar 17, 2005 14:43    Temat postu: Shallow na allegro Odpowiedz z cytatem

hmm..
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=45265532

skad ludzie to biora, singel oficjalnie zosta? wycofany...

wiem tylko ze byl tgz. radio-edit z Shallow'a ale z tego co wiem nie bylo tam utworow dodatkowych...
polak potrafi!
_________________
//szef szefów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Splot
CfO Beton


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 1671
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw Mar 17, 2005 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrz na inne aukcje. Same CD'ki. Kolo musi mie? doj?cia... o ile to autentycznie Shallow. Nie s?ysza?em o wycofaniu singla, mo?esz mi to przybli?y??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
*marmo
ma gadane


Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 938
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Czw Mar 17, 2005 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem tyle ze Shallow sie w polsce nie uka?e i chyba nigdzie go nie mialo byc... zastapil go lazarus tzn zmieniono pierwszy utwor i okladke...
jak widac na tej aukcji 2 i 3 utwor jest z tym zgodny...

mysle ze to jakas ruska kopia promocyjnych singli... wiem ze Leff je wysylal wybranym, miedzy innymi do webmastera francuskiego Chemical Harvest... i jak widac zaczely nieformalnie zyc Smile
_________________
//szef szefów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
exodus
bywa


Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 78

PostWysłany: Pią Maj 13, 2005 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

P?ytka by?a oryginalna. Management PT zarzeka? si?, ?e ona "nie istnieje", podobnie wytwórnia, wmawiali ?e jest tylko radiowy promos z jednym utworem. Oczywi?cie ?ciemniali, bo trzy sztuki kto? z polskiego Warnera wykrad? (tak to chyba mo?na nazwa?? - gdyby si? szefostwo dowiedzia?o...) i sprzeda? w odst?pach na allegro. Kupi?em wszystkie (-:

[ Dodano: Pi? Maj 13, 2005 5:39 pm ]
Aha, p?yta oczywi?cie zosta?a wycofane przed rozdystrybuowaniem do sklepów - bo zmieni? si? pierwszy singiel. To si? nazywa marnowanie pieni?dzy, pewnie kilkadziesi?t tysi?cy kopii do spalenia...

[ Dodano: Pi? Maj 13, 2005 7:52 pm ]
Aha2: A jednak by?y cztery kopie na allegro, jedn? kto? strasznie wysoko wywindowa?... A tak w ogóle to jak wida? op?aca si? pracowa? w du?ych wytwórniach p?ytowych...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #EPki i inne# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group