Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Steven Wilson - Insurgentes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #pozosta?e projekty#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szlachtus
ma gadane


Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 534
Skąd: Wejherowo

PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli powiedzmy sobie ?e to jest wersja singlowa np. dla radia, a SW ma w zanadrzu jeszcze wersj? re?ysersk? Very Happy, ehh ten Stefan Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
^redbox
Moderatorzy


Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 2615

PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trafi?a mi si? chyba jaka? walni?ta p?yta. Nie czyta jej, a jak ju? j? zobaczy to i tak si? nie da odtworzy?...

PS: Ju? ruszy?o, ale czuj?, ?e jest co? nie tak.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Faun
bywalec


Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 159
Skąd: ?yrardów

PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak s? takie jajca z p?ytami, to ja jeszcze z zakupem poczekam Wink
_________________
Give me the freedom to destroy,
Give me radioactive toy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
^redbox
Moderatorzy


Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 2615

PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ca?kiem niez?y dokument, przyjemnie si? ogl?da?o. Najlepsze sceny to chyba te ze Stefanem w Disneylandzie Wink.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film najpierw ?ci?gn? i obejrz? a potem kupi? je?li mi sie spodoba.
Nie nale?? do wielbicieli Lassie i jego klimatów. Chyba, ?e w Waszej opinii, wygl?da to lepiej to mo?e kupi? w ciemno.
Na razie przes?ucha?em kawa?ki.
VTL jest takie sobie, druga cz??? (tak od wej?cia mellotronu) jest zdecydowanie lepsza.
Western i Desperation s? spoko ale chyba zbytnio wy?a?? w nich inspiracje Stefana (zw?aszcza w drugim).
BTW, jakby kto? nie zauwa?y? to Stefan wrzuci? na soundclouda, oryginalne bonusy Insurgentes w wav'ach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Pieniek
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 2426

PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te nowe utwory fajne, ale jako? nie porywaj?. Dla mnie tylko A Western Home si? wyró?nia. Póki co nie kupuj?.
_________________
dissing SW, simply
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
je?ozwierz
bywalec


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 125
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no niestety p?yty s? jako?ci fatalnej. ja czekam na "dosy?k?" dysków z Kscope, DG tam zg?osi?o spraw? Sad tak wiec p?yt? mam, a jeszcze nie ogl?da?em.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Szlachtus
ma gadane


Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 534
Skąd: Wejherowo

PostWysłany: Czw Paź 28, 2010 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety, p?yty rzeczywi?cie s? porysowane :/ Pierwsze DVD da si? przebole?, ale druga p?yta, jest w masakrycznym stanie, ledwo mi j? nap?d przeczyta?, musia?em wyj?? i w?o?y? ponownie aby j? ?ykn??, na szcz??cie w mojej pracy mam maszyn? do czyszczenia p?yt, to sobie j? zregeneruj? Wink A sam dokument, có?, na prawd? dobry, niestety u mnie z angielskim ci??ko, wi?c wi?kszo?? scen ogl?da?em g?ównie po to aby podziwia? krajobrazy tej ca?ej w?drówki,i widzie? w akcji bosego Wink Oczywi?cie g?ówny temat przewodni zrozumia?em bez problemu, ale jako sam dokument, znacznie podoba? mi si? bardziej No-Man, ale to tylko moje zdanie, jest dobrze, ale spodziewa?em si? czego? nieco lepszego, sam nie wiem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
blade loki
bywalec


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 283
Skąd: MMz/WWa

PostWysłany: Pią Paź 29, 2010 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnosz? wra?enie, ?e kazali ?lepemu pakowaczowi wk?ada? p?yty do tych w?skich kieszeni Evil or Very Mad Pierwsza p?yta odpali?a si? bez problemu (drugiej jeszcze nie próbowa?am), ale to na komputerze, który jest jednak bardziej tolerancyjny na podniszczenia kr??ków ni? DVD...

Filmik ogl?da?o si? z przyjemno?ci?, nawet nie wiem kiedy zlecia?a ta godzina z ok?adem, chocia? trudno by?o si? oprze? wra?eniu, ?e Stefanowe z?ote my?li brzmi? jak odgrzewane kotlety, bo gl?dzi? to samo co w spisanych czy umieszczanych na YT wywiadach. W sumie wiele nowego si? nie mo?na dowiedzie?, no mo?e poza tym, ?e SW zaczyna? od metalu (ja przynajmniej dotychczas nie widzia?am w ?adnej notce biograficznej wzmianki o Paradoxie Razz )

[quote:1ece9ab97f="Szlachtus"] (...) widzie? w akcji bosego (...) jest dobrze, ale spodziewa?em si? czego? nieco lepszego, sam nie wiem...


Spodziewa?am si? w?a?nie wi?cej bosego w akcji, czyli jak powstawa? album. Mo?e szykuj? ch?opaki co? w tym stylu na okoliczno?? drugiej p?yty i nie chcieli wszystkiego od razu w tym dvd umieszcza?

PS.Miki Wilson rulez taak jest! Razz

[ Dodano: Pi? Pa? 29, 2010 9:31 ]
Szlachtus napisał:
niestety u mnie z angielskim ci??ko


a próbowa?e? opcji z napisami? Wydaje mi si?, ?e mog?yby troch? u?atwi? zrozumienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora
LPD
bywalec


Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 302
Skąd: Bielsko-Bia?a

PostWysłany: Nie Paź 31, 2010 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

P?yt? kupi?em w Burningshed. Dysk numer 2 idealny, natomiast dysk numer 1 - dramat. Wygl?da jakby kto? odziany w trampkokorki go przydepn?? i stoj?c na nim zrobi? sze?? obrotów. Gdybym mia? pewno??, ?e zrobi? to sam SW by?bym zadowolony, ale wiedzy takiej nie posiadam wi?c jestem z?y.

Czy uwa?acie, ?e gdzi? mo?na to zareklamowa?? Czy w tej sprawie jest sens pisa? na adres Burningshed?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Faun
bywalec


Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 159
Skąd: ?yrardów

PostWysłany: Pon Lis 01, 2010 0:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cholera jasna!... Evil or Very Mad
Mia?em kupi?, ale czytam ?e wszystkie p?yty popieprzone... do tego chcia?em ?ci?gn?? ?eby obejrze? przed zakupem, to nigdzie nie ma.
Ja chc? ju? obejrze?.... Evil or Very Mad aargh!
_________________
Give me the freedom to destroy,
Give me radioactive toy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Pon Lis 01, 2010 0:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest na torrentach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Faun
bywalec


Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 159
Skąd: ?yrardów

PostWysłany: Pon Lis 01, 2010 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No patrz... dzi?ki za info.
Filmu na torrentach znale?? nie mog?. Móg?by? rzuci? jakim? linkiem?
_________________
Give me the freedom to destroy,
Give me radioactive toy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@Hien
Site Admin


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5002
Skąd: ?ód?

PostWysłany: Pon Lis 01, 2010 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, zanim dostan? kolejnego priva z pro?b? o Insurgentes - NIE MAM TEGO Very Happy
Mog? jedynie podes?ac linki do torrentów ale najlepiej sami si? zarejestrujcie na Demonoidzie, tam si? wszystko pojawia w pierwszej kolejno?ci.

pozdro4all
Powrót do góry
Zobacz profil autora
nola
ma gadane


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 459
Skąd: ?ciana Wschodnia

PostWysłany: Wto Lis 02, 2010 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"W locie" obejrzawszy pok. 60 min. filmu stwierdzam, ?e rzeczywi?cie- nic nowego nie powiedzia?, czego by?my jeszcze nie s?yszeli.
Podoba?o mi si? par? obrazków - np. absolutnie unikatowy filmik z lat osiemdziesi?tych: Stefan z fryzur? a'la ...no, powiedzmy Kuba Wojewódzki i wielkich brylach, graj?cy w ekstazie jakie? bli?ej niezidentyfikowane d?wi?ki.
Poza tym-sentymentalna wizyta w podstawówce, dom rodzinny- fajni rodzice. No co tam jeszcze.. Podróze, miasta, koncerty, fani, niszczenie iPoda, miejsca z dzieci?stwa, przemijanie, niszczenie iPoda ( Wink ), przyjaciele- muzycy, no i jeszcze...niszczenie iPoda Wink ...
To po pierwszym rzucie oka , tak na szybko. Jutro obejrz? na spokojnie.
Wida?, ?e materia? by? zbierany par? dobrych lat.
Rzecz dla beton - fanów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #pozosta?e projekty# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Następny
Strona 19 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group