Strona główna CfO
Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree Forum Porcupine Tree
 
Thee silver mt zion - 11.10.2008 - Wroc?aw
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #by?em na...#
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Pon Paź 13, 2008 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sta? mnie na UNSOUND, raczej na ?adnym koncercie nie b?d?. Co przykre i w ?a?obie ju? jestem bo przede wszystkim Maxa Richtera chcia?em zobaczy?.
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
@likipiki
Site Admin


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 7693
Skąd: Racibórz / Kraków

PostWysłany: Pon Paź 13, 2008 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdyby kto? chcia? mnie zaprosi? na Xiu Xiu to by?oby fajnie Smile
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
bobi
CfO maniak


Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 1040
Skąd: krk

PostWysłany: Pon Paź 13, 2008 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eh liki. tak ?e personalnie to ja by ci? zaprosi?. ale nic wi?cej...lol.pami?taj ?e kiedy? wygra?e? w totka.
maxa te? bym ogl?dn?? i jak narazie bud?et jeszcze pozwala wi?c kto wie kto wie...

a setlista z silvera (pewnie wybrakowana bo nie pami?tam nadzwyczajnie w ?wiecie reszty kawa?ków -je?li jakie? jeszcze by?y):
1. 13 moon...
2. god bless our dead marines
3. one milion died to make....
4. Take these hands and....
5. co? ze strasznie d?ugim tytu?em...
6. microphones in the trees (1 bis)
7. horses in the sky (2 bis)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@likipiki
Site Admin


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 7693
Skąd: Racibórz / Kraków

PostWysłany: Pon Paź 13, 2008 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co Ty, sk?pisz? Very Happy
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Misieq
nowicjusz


Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 13
Skąd: st.wola/wroc

PostWysłany: Pon Paź 13, 2008 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zeby nie bylo... juz przy pierwszym poscie od likiego zalapalem, ze nie chodzi o tablice, ale jakies inne wazne zdazenie, ktorego moj maly, ograniczony rozum nie pojmie:p
ale, ze jestem twardki ide w zaparte:]
a wiadomo na chlanie to sie zawsze milo zalapac...
zeby jeszcze jakies metro z wroca do kraka wybudowali. chociaz TGV...
_________________
They say you would not hurt a fly
Powrót do góry
Zobacz profil autora
bobi
CfO maniak


Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 1040
Skąd: krk

PostWysłany: Wto Paź 14, 2008 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

likipiki napisał:
co Ty, sk?pisz? Very Happy

czyli ?e wyda?e? wszystko z totka!?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
@likipiki
Site Admin


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 7693
Skąd: Racibórz / Kraków

PostWysłany: Wto Paź 14, 2008 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz, na gie?dzie posz?o...
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karotka
ma gadane


Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 789

PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stalker and parsival napisał:
Czyli wysz?o was du?o dro?ej ni? standardowe chlanie w Krakowie. I to wszystko dla jakiego? koncertu. Eeee, jeszcze m?odzi jeste?cie, ?e wam si? je?dzi? chce. Ja ju? poza Kraków na ?aden koncert si? nie ruszam Wink


gdybym Ci? nie lubi?a, powiedzia?abym, ?e pierd* g?upoty, ew. pieprzysz jak pot?uczony. ale nie powiem tak, ha ha.
Stalk, jeste? tak stary, ?e tylko do domu starców wys?a? i zbiera? na w?asn? trumn?. ?al mi Twojego znudzenia.

Koncert, jak pisa?am, fenomenalny, liki idealnie opisa? t?o przedkoncertowe, ale wiadomo, ?e nie chlanie by?o tam najwa?niejsze. Zagrali wszystkie piosenki, o których marzy?am, by us?ysze? na ?ywo, atmosfera przednia, tylko nieogolone pachy skrzypaczki nieco rozprasza?y, he he.
jeden z lepszych koncertów mojego ?ycia, zastanawiam si?, czy czasem nie lepszy ni? offowy of montreal...
tak ?e Stalk, masz czego ?a?owa?, cho? i tak nigdy nie przyznasz si?, ?e zazdro?cisz prze?y? Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no u?ci?laj?c to mo?e i wybra?bym si? na jaki? koncert do Wroc?awia, ale najpierw musia?bym mie? bilet za darmo, a najlepiej aby by?a to jaka? ejtisowa kapela popularna przede wszystkim w Polsce co? jak Helloween i ?eby piwo by?o tanie, bo pewnie du?o piwa bym wypi? i co jeszcze? Oj nie wiem, jaka? zadyma, ?eby si? nie zanudzi?, pogadanki z fanami, którzy maj? w szafie koszulk? z ka?dej p?yty itd. A i z jakimi? kumplami wyjazd by to musia? by? gotowymi do chlania w poci?gu, tak by wchodz?c na koncert nie wiedzie? ju? po co si? przyjecha?o i dlaczego muzyka jest tak chu**** Wink

A nie jakie? post-rockowe sm?ty z Kanady dla przewra?liwionej m?odzie?y, która lansuje si?, ?e poza The Killers s?ucha wzruszaj?cej muzyki, bo na takie co? to ja ju? si? nie nadaj?, mimo i? pos?ucha? ASMZ to sobie mog? i nawet z tego co pami?tam to kiedy? bardzo mi si? podoba?o. Kto wie, mo?e jakbym dzisiaj w??czy? te? by?bym zadowolony? Ale jako? nie chce mi si? sprawdza?, zwa?ywszy na to, ?e "?zy dla cieniów minionych" nie s?ucha?em ju? dawno i si? st?skni?em, wczoraj po pijaku mi si? nawet ten refren przypl?ta? i z okrzykiem "Okr?t móój p?ynie daleeeeej" zatraci?em si? w otaczaj?cej rzeczywisto?ci.
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
@likipiki
Site Admin


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 7693
Skąd: Racibórz / Kraków

PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 0:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak sobie wraca?em brudny, ?mierdz?cy, zm?czony i ?pi?cy z dworca do kamienicy mojej to mnie taka refleksja nasz?a - kto wie, czy to nie by? mój ostatni powa?ny koncert. jasne, pój?? na koncert kumpli, którzy produkuj? si? w jakiej? knajpie - zawsze, ale sam nie wiem czy mam na tyle motywacji by je?dzi? po Polsce, tak jak kiedy? je?dzi?em za Maidenami czy G3. swoj? drog? wyjazdy kibicowskie >> wyjazdy koncertowe.

i tu chyba nie chodzi o ?adne zdziadzienie, które stalker b??dnie nazywa zestarzeniem si?. tu raczej chodzi o to, ?e koncerty s? nu??ce i m?cz?ce, a odbiór p?yty w wygodnym fotelu z jointem w r?ku daje nieporównywalnie lepszy efekt ni? stanie naj*****m przed scen?. tak my?l? teraz. ale gdyby kto? chcia? mi kupi? bilet na Xiu Xiu, Depeche Mode, Anathem?, czy co? innego fajnego, to jestem otwarty na propozycje Smile bobi?
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lewy
ma gadane


Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 572
Skąd: Ole?nica

PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

likipiki napisał:
i tu chyba nie chodzi o ?adne zdziadzienie, które stalker b??dnie nazywa zestarzeniem si?. tu raczej chodzi o to, ?e koncerty s? nu??ce i m?cz?ce, a odbiór p?yty w wygodnym fotelu z jointem w r?ku daje nieporównywalnie lepszy efekt ni? stanie naj*****m przed scen?.


ostatnia scena sigurrosowej heimy to jonsi, który opowiada o swojej babci. sz?o to mnie wi?cej tak, ?e babcia by?a na koncercie swojego wnuka i kto? w trakcie koncertu powiedzia?, ?e ca?o?? jest transmitowana w islandzkiej telewizji. babcia wróci?a do domu i w??czy?a telewizor. w momencie, gdy na ekranie pojawi?y si? do?? intensywne wizualizacje, wy??czy?a go. koniec.
_________________
no neurosis, no psychosis, no psychoanalysis and no sadness
Powrót do góry
Zobacz profil autora
stalker and parsival
CfO Beton


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 6855

PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koncerty, a u?ci?laj?c wyjazdy na koncerty s? straszliwie m?cz?ce. najpierw jazda poci?giem - piwo, przyjazd na stacj? docelow? - piwo, przed koncertem kolejne, po koncercie jak ju? wystoisz si? kilka godzin - kolejne. i tak wracasz i nic si? nie chce i nic nie zostaje do spami?tania bo wszystko si? w poci?gu w drodze powrotnej zapomina, potem taksówka z dworca do domu i tak czy inaczej w??cza si? komputer i nawet fotek z koncertu na którym si? by?o par? godzin wcze?niej nie ma si? ochoty ogl?da?.

tylko krakowskie koncerty. ju? w sobot? WIEPRZE, nie mog? si? doczeka? taak jest!
_________________
Now is the time to relaunch the dream weapon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email
@likipiki
Site Admin


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 7693
Skąd: Racibórz / Kraków

PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wspominajmy ju? o durnocie festiwali
_________________
raciborsko-starogardzki piwno-wódkowy front walki z piknikami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora
bobi
CfO maniak


Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 1040
Skąd: krk

PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

likipiki napisał:
...ale gdyby kto? chcia? mi kupi? bilet na Xiu Xiu, Depeche Mode, Anathem?, czy co? innego fajnego, to jestem otwarty na propozycje Smile bobi?

pendragon te?? lol
Liki ja nad tym twoim biletem intensywnie pracuj?. szukam dobrego xero coby?my na jednym mogli wej??...

co do waszej dysputy o gigach. NIe by?em na wielu wi?c jeszcze mnie taka forma aktywno?ci rajcuje. Poza tym jak masz jai? fejwret band to si?? rzeczy chc? si? ich na live'ie zobaczy?. wiadomo ?e potem mo?na by? zawiedzionym i stwierdzi?, ?e s?uchanie p?yty jest o niebo lepsze, ale to ju? tak jest z ryzykiem na koncertach. Ka?dy kto jedzie na gig musi je podj??. Ja póki co nie chc? z eventów rezygnowa?, pomimo tego, ?e ju? si? zawiod?em np. na porcach...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Misieq
nowicjusz


Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 13
Skąd: st.wola/wroc

PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bobi napisał:
likipiki napisał:
...ale gdyby kto? chcia? mi kupi? bilet na Xiu Xiu, Depeche Mode, Anathem?, czy co? innego fajnego, to jestem otwarty na propozycje Smile bobi?

pendragon te?? lol
Liki ja nad tym twoim biletem intensywnie pracuj?. szukam dobrego xero coby?my na jednym mogli wej??...

co do waszej dysputy o gigach. NIe by?em na wielu wi?c jeszcze mnie taka forma aktywno?ci rajcuje. Poza tym jak masz jai? fejwret band to si?? rzeczy chc? si? ich na live'ie zobaczy?. wiadomo ?e potem mo?na by? zawiedzionym i stwierdzi?, ?e s?uchanie p?yty jest o niebo lepsze, ale to ju? tak jest z ryzykiem na koncertach. Ka?dy kto jedzie na gig musi je podj??. Ja póki co nie chc? z eventów rezygnowa?, pomimo tego, ?e ju? si? zawiod?em np. na porcach...


bo klega na zlym koncercie byl:p
w poznaniu bylo tak jak powinno byc...
_________________
They say you would not hurt a fly
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum CfO - forum Porcupine Tree Strona Główna -> #by?em na...# Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group